747 Shares 8264 views

Dlaczego Sergey Netievsky lewo "Ural" pierogi? Sergey Netievsky: biografia, kreatywność

Fani komiksu pokaz zespołu z Jekaterynburga zastanawiać, dlaczego Sergei Netievsky lewo „Ural pierogi”. Ta osoba zainwestowała dużo swoich sił w tworzeniu serialu, wycofanie KVN na szczeblu federalnym, stał się producent i reżyser, dzięki nim „Ural pierogi” podpisali umowę długoterminową z CTC kanału telewizyjnego i stają się popularne. Dzisiaj mówimy o przyczynach pozostawienia, w wyniku separacji, a to jest teraz Sergei Netievsky z kluskami „Ural” i co robi. Z tego samego artykułu, pelmeshek fanów „będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o swoim życiu osobistym, na początku sposób twórczy i Netievskogo karierze. Proponujemy zacząć od początku.

Sergey Netievsky z kluskami "Ural": biografia

Siergiej Aleksandrowicz jest bardzo utalentowany człowiek, on jest aktorem, scenarzystą, prezenter telewizyjny i były dyrektor i członek zespołu „Ural pierogi”, ogólnie producent Idea Fix Media. Oprócz osiągnięć zawodowych, ma sukcesy w życiu osobistym: kochał i kochająca żona, urocze dzieci. Co jeszcze trzeba żyć? Szczerzy i lojalni przyjaciele, którzy nie byli w stanie stać się „naszych kolegów”, bo w tym tkwi odpowiedź na pytanie, dlaczego Sergei Netievsky lewo „Ural pierogi”. Ale o tym później, a teraz proponujemy spotkanie z dzieciństwa byłego dyrektora zespołu.

Siergiej Aleksandrowicz urodził się w 1971 roku, 27 marca. Urodzony i wychowany aktora w regionie Swierdłowsku, jego ojczyzna – wieś Basyanovsky że w obszarze Verkhnyaya Salda. Tutaj Netievsky spędził swoje dzieciństwo i złoty młodzieńczych lat, otrzymał wykształcenie średnie w zwykłej szkole, pod numerem 12.

Po otrzymaniu certyfikatu Siergiej Aleksandrowicz poszedł Jekaterynburgu i stał się uczniem Ural Polytechnic Institute. Edukacja nadano prosty, i nie ma żadnych problemów w ogóle, nauczyciele doceniają taką zdyscyplinowane i zmotywowany uczeń. W 1993 Netievsky dumnie stał na miano eksperta w dziedzinie inżynierii mechanicznej.

Czy istnieje życie po studiach?

Najgorszą rzeczą dla każdego studenta – opuścić mury rodzimej szkoły i iść bez celu. Gdzie jest to czeka? Pomoże to w taki niebezpieczny i ryzykowny dorosłego, samodzielnego życia dyplomu? Netievskomu go jako taki nie jest zbyt źle, facet poszedł do pracy w sklepie z narzędziami pod nazwą „Boss” w Jekaterynburgu. Oczywiście, wyższe wykształcenie przyczyniły się absolwenci Instytutu natychmiast objął stanowisko dyrektora, ale również od inżynierii, ta praca jest zupełnie inaczej. Ponadto, w 1994 roku, poznał „Ural” pierogi i Sergey Netievskogo.

Popularność kaveenovskoy współpracować wszystko coraz bardziej częste koncertowanie i koncerty, dyrektor „Master” stał się wybór: pomieszczenie lub dzierżawców. Siergiej Aleksandrowicz różny charakter artystyczny, i sugeruje mu, że serial będzie miał wielką przyszłość, sukces i sławę, tak Netievsky dokonał wyboru na rzecz zespołu.

KVN

Sergey Netievsky, którego praca docenia praktycznie każdy rosyjski zespół dosłownie wziął ogień i wodę, oraz rur miedzianych, zanim pojawi się cenionych popularność. Początek „Ural kluskami” stał się festiwal w Soczi w 1995 roku, gdy zespół przybył na koncert galowy i stał się jednym z Najwyższym KVN League na koniec festiwalu. Jakie kroki trzeba iść Jekaterynburg facetów?

  1. Utrata 1/8 w 1995 roku.
  2. Stracić w 1/4 w 1996 roku.
  3. Ponownie, aby zakończyć sezon w 1/8 finału w 1997 roku.
  4. W 1998 roku dotarł do półfinału, ale „Dzieci porucznika Schmidt” był wesoły i zaradny. W tym samym roku, Siergiej Netievsky zawsze zamknięte drzwi, „Boss” i stał się liderem zespołu.
  5. W 2000 roku „Pierogi” postanowili przezwyciężyć wszystkie trudności, aby pokonać wroga, i udało się. Netievsky przyniósł swoje dzieci do długo oczekiwanego zwycięstwa, a dostali nieformalna, ale tytuł „Champion ostatniego tysiąclecia i XX wieku.”
  6. W 2001, 2002, 2003, zespół walczy o Puchar Letniej KVN i zabiera go w 2002 roku.

Osiągnięcie osobisty Netievskogo pokazano staje debiut filmowy jako aktor. Zagrał w komedii „Out of krewni metrów kwadratowych.”

TNT

W 2007 roku Siergiej Netievsky został zaproszony przez kierownictwo popularnego kanału telewizyjnego na stanowisko lidera i producenta. Nowy dla TNT szkic serialu o nazwie „Pokaż News” stał się popularny, a przygotowanie go zajmuje niemal cały zespół kreatywny „Tortellini”. To był dla zespołu dobry początek.

STS i „Ural pierogi”

W 2009 roku na ekrany pierwszy pokaz na STS zwanych „Blaze to wszystko … koń!”. Obecnie takie transmisje nakręcony ponad pięćdziesiąt.

W 2011 roku wychodzi szkic show „nierealistyczne historie”, które stały Netievsky producent, on również odgrywał rolę leniwe tyłki.

W 2012 roku pojawia się komunikat „MyasorUPka” (projekt konkursowy). Siergiej Aleksandrowicz jest producent, członek zespołów jury i mentorem.

W roku 2013 Kremlin Palace wziął ogromny fan „Ural ravioli” w rocznicę Koncert „20 lat w teście!”.

W 2014 roku rozpoczyna „Pokaż powietrza”, która produkuje i utrzymuje Netievsky.

W 2015 roku Siergiej zniknęła z ekranów, a jego zespół kontynuuje swoją drogę, jak gdyby nic się nie stało, został nowym liderem Isajew Sergey. Dlaczego Sergey Netievsky lewo "Ural" pierogi? Gdzie jest teraz? Dowiedzieć się o niej z dalszej treści niniejszej publikacji.

Jedna wersja

Sergey Netievsky lewo „Ural” pierogi jak postanowił, że jego samopoczucie niego ważniejsze niż cały zespół. Zostawił dzieci samym sobie, mówią, rób co chcesz, a dam radę bez ciebie. Postanowił rozpocząć produkcję serialu telewizyjnego i inne projekty na własną rękę, tak aby nie tracić czasu na pokazaniu, że nie jest już zainteresowany. Była to pierwsza wersja, że niektórzy uczestnicy wyrazili UP, ale Siergiej Aleksandrowicz z nim nie zgadzają się, opowiedział inną historię, i to jest bardziej wiarygodne, co potwierdza dwuletnim badaniu.

prawdziwa wersja

Sergey Netievsky lewo „Ural pierogi” nie wiedząc o tym. I to się dzieje. Okazuje się, że uczestnicy musieli długo na boki spojrzenia na jego dyrektora, wierząc, że nie płacić im swoje prace, a on spędza zbyt wiele czasu na inne projekty i zapominając o UE. Z tego powodu zespół spakował się i złożyła pozew o zawieszeniu dyrektora ze stanowiska, oczywiście, najbardziej Netievskogo to po prostu nie został ostrzeżony. Siergiej Aleksandrowicz złożył apelację, która została przyjęta w 2016 roku, ale zespół złożył nowy dwór. Netievsky nie był zaskoczony, i wniósł powództwo wzajemne.

Po wszystkich statków Sergei przywrócony jako zespół działań klasa uważane za nielegalne. Dlaczego Sergey Netievsky lewo „Ural pierogi” Po tej decyzji sądu? Przeniósł prawa do Isajew przewodnikiem, jak rozumiemy, że „Ural silna przyjaźń” już nie może być, i postanowił zrezygnować.

W lutym tego roku, członkowie zespołu stracił pozew przeciwko czterystu milionów rubli, co zostało oskarżonych Netievskogo używać ich znakiem. Teraz zespół musi zapłacić grzywnę w wysokości Sergey trzysta tysięcy.

Gdzie jest Sergey Netievsky z kluskami „Ural”?

Teraz ex-dyrektor popularnego show w tych samych mieszka w Moskwie ze swoją rodziną. W jego posiadaniu jest studio produkcja Idea Fix mediów, producent dla serialu.

Ukochana żona Natalia jest zawsze tam, para ma trójkę wspaniałych dzieci: synów Tymoteusza i Ivan córkę Marię.