703 Shares 7002 views

Anna Zholobova – dziewczyna, która zmarła na anoreksję

Anna Zholobova, zdjęcie, które zostały przedstawione w artykule, zmarł w wieku 21 lat. Co to jest znane, i dlaczego „VKontakte” jest nadal jej strony pamięci są tworzone? Dla wielu stało się symbolem walki z nadwagą i modelu woli. Wraz z siostra Mary kobieta zaprzysiężony pozostają cienkie i nie przekraczać wagi 35 kg przy wzroście 170 cm. To było w stanie doprowadzić wielu staje się prawdziwą „ikona anoreksję”.


O chorobie

Anoreksja – zespołem, który aktywnie twierdzą, że w ciągu ostatnich 30 lat. Kiedy duża ilość żywności i całkowity brak ograniczeń jest łamane w ludzkich zachowań odżywiania. Omal nie chce używać ważne dla produktów życiowych. Problem leży w dziedzinie psychiatrii, ponieważ pacjent rozwija zniekształcone wyobrażenie własnego ciała, utworzoną przez wyimaginowaną postrzegania go jako zbyt gruby, nieatrakcyjny, nawet jeżeli wystające kości policzkowe i obojczyk. „Czuję się jak zwierzę tłuszczu” – pisał w blogu Anna Zholobova. Anoreksja stała jej problem na dwa lata przed śmiercią, gdy miała 19.

Najbardziej niebezpieczny wiek rozwoju choroby – od 12 do 24 lat. Psychika w tej chwili jest niestabilny, a jedno błędne słowo wystarczająco obcy doprowadzić do odrzucenia żywności. Choroby TŁO leżą w trzech obszarach:

  • skłonności genetycznych;
  • Problemy psychologiczne i wewnątrz rodziny;
  • środowisko społeczne.

Co wiadomo o życiu Anny i na temat przyczyn choroby?

stron biografia

Siostry Maria i Anna Zholobova urodziło się w zwykłej rodzinie w mieście Kirow. Było to 14 maja 1990. Rosły bardzo rozwiniętą i aktywną dziewczynę, marzył o karierze śpiewu. Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna fotograf, będąc starszych kobiet przez 10 lat, krytykowanego żebra Anya, który pojawił cellulitu. Zdecydowała się przezwyciężyć ten problem, biorąc pod sojuszników jego siostrę. Obie dziewczyny ważące w czasie około 55 kg, postanowił schudnąć w tym samym czasie. „VKontakte” stworzyli grupę którzy chcą schudnąć, zebrano ponad 2 mln abonentów. Strona została opublikowana dziennik Anny Zholobova gdzie przesyłać filmy i zdjęcia, dając wskazówki utraty wagi. Siostry uczą się, jak liczyć kalorie, podzielonych diety, pokazał swoje własne osiągnięcia. Nie było mowy o kulturze fizycznej, zostały wykorzystane dwa etapy: na czczo i oczyszczanie. W drugim przypadku stosowane leki, które wywołują odruch wymiotny po posiłkach.

Anna udało się stracić więcej niż 20 kg, a jej waga osiągnęła 32. Jest to najniższy wszechczasów. Nie zaległości i siostra. Smukłe nóg wystających obojczyka, pas 50 cm – co spowodowało Anna podniecony. Czuła się niezwykłą lekkość i nakręcony film, który wykonuje taniec radości. Dzisiaj można zobaczyć na kanale YouTube. Jednak poważne ograniczenia nadal nie działa. Anna raz stanął na wadze i okazało się, że wszystkie jej osiągnięcia zniknęły. Strzałka zatrzymał się na 44 kg.

próba samobójcza

Co dokonała Anna Zholobova? Biografia dziewczęta mogłyby zostać przerwany już w 2011 roku. Sensem jej życia składała się z ciężarem. Ona uważała się za zdrajcę, że zapomnieli o przysiędze – nie zdobyć więcej niż 35 kg. A tłuszcz brzydkie, niegodne pozostać w tym świecie. Siostra kuchni tego dnia usłyszał okna otwarte i nie było ryk. Anna wszedł przez drzwi w dół z wysokości czwartego piętra. I cudem przeżył, uciekł z wieloma złamaniami i wstrząśnienie mózgu. Siedem dni spędzone na oddziale intensywnej opieki dziewczynka. Następnie siedem miesięcy do odzyskania, przeżywa piekło bólu po złamaniu miednicy, obojczyka i stawu skokowego.

Sprawa ta została ujawniona do lokalnych mediów raporty, dziewczyna dowiedział cały region Kirov. To naprawdę słynne siostry, mają zwiększyła liczbę zwolenników.

W „Żyj teraz”

13 września 2011 transmisja „na żywo” była poświęcona problemowi anoreksji. Ten syndrom dotyka wiele kobiet w krajach rozwiniętych. Jako gość został zaproszony Maria Zholobova, vesivshaya w tym czasie więcej niż 50 kg. Wydawało się, że poradził sobie z problemem, co przyczyniło się do tragedii siostrę. Zaproszeni goście i lekarze jednogłośnie powtarzane jak dobrze Mary wygląda w nowych proporcjach. Piękna Victoria Lopyreva zwrócił powszechną uwagę na fakt, że „chude krowy. – nie gazela” Zmaga się z nadwagą dziewczęta stają się kształt, dalekie od doskonałości. Ale anoreksja – zespołem, w którym pacjenci nie rozumieją powagę choroby. I nie może przestać.

Od 5 do 20% zgonów z powodu problemów psychicznych związanych z anoreksją. Samobójstwo – drugą najczęstszą przyczyną śmierci przypadkach. Anna Zholobova, który mówił dużo w transferze, nie było w studiu, aby wyrazić chęć znowu schudnąć. To nie pasuje do wagi ponad 40 kg. Dzieliła jej uczucia lekkości i Była nie chce się przyznać, jak bardzo jest już osłabione jej zdrowiu. Na problemy przypominał wypadanie włosów, zaburzenia hormonalne pojawił. Ma silną wolę i zdolność do wpływania na ludzi. Powoduje to wiele, aby potwierdzić, że anoreksja – jeden ze sposobów samodzielnego afirmacji.

śmierć

Ani Maryja, ani Anna po przeniesieniu nie powstrzymało torturowanie sobie diety. Wszystkich zainteresowanych stanowiska rodziców. Dziewczyny nie zaprzecza, że były one w przeciwieństwie do eksperymentów siostrami, ale wytrwałość w walce z problemem nie wykazały. Tragedia wydarzyła się w rodzinie po śmierci ojca. Maria teraz zmuszony przyznać, że jego siostra po zdarzeniu zaczął pić szał. Przeżywa ostatnio problemy z oddychaniem, 17 lutego 2012 Anna Zholobova prostu nie obudzić się rano, dyszała. Po pierwsze okazało się, Maryjo, początkowo nie połączyć śmierć siostry z anoreksją. Ale lekarze mówią, że zespół stopniowo doprowadziły do niezrównoważonego stanu wszystkich narządów. Najczęściej ofiarą anoreksji opuścić tego życia z powodu niewydolności serca, ale również problemy z oddychaniem zdarza się często.

Po śmierci siostry

Kirovchane byli w szoku, kiedy dowiedział się, że po śmierci siostry Maria znowu latać postanowił schudnąć. To zachowała swoją stronę w sieci, i aby kontynuować dialog z grupy. Ona obiecała całkowicie zrezygnować z jedzenia powoduje, że organizm „odbijać”. Na zdjęciu można zobaczyć bardzo Marię i wyniki swoich starań. Ostatni wywiad z dziewczyną pojawił się w 2014 roku. Jej waga znowu przekroczył 50 kg, a ona powiedziała, że miała problemy ze znalezieniem pracy. Ponadto dieta jabłko-kefir – poważny test dla dziewczyny, która kocha i wie, jak gotować. Odrzucając ideę zostaniu piosenkarzem, ona zadeklarowała chęć nauczyć się gotować.

Uznaje się, że anoreksja – poważny problem, który nie radzi sobie jej siostrę Annę Zholobova. Ta sama dziewczyna powiedziała, że zaczęła prowadzić normalne życie, poznała swojego kochanka. Jej zainteresowania – Teatr Drama, zespół CSKA, cheerleaders ona. W rozmowie z Marią ostrzegł utraty wagi o ewentualnych tragicznych konsekwencji swoich kroków.

Obserwują

Pomimo faktu, że Mary zdjęła obowiązki związane z przysięgi danej siostrze w ruchu jest dużo zwolenników w sieci. Dziewczyny uważają, że Anna Zholobova jego przykład dał im pewność siebie i dodaje sił w walce z nadwagą. Nawet jej krótkie życie była w stanie zostawić po sobie ślad w sercach tysięcy rówieśników. „VKontakte” spread podobnych, gdzie dziewczyny, zachęcając do siebie, mają tendencję do ich ideału. A dziś jest to waga 40 kg. To nazwa najliczniejszej grupy. Ma ponad 4,7 mln abonentów. Na ścianie nadal jest przechowywana dokumentacja dla Anny, która stała się „ikona anoreksji”.