543 Shares 5621 views

Amerykańska piosenkarka i aktorka Niki Minazh: przed i po plastiku

Nasza dzisiejsza bohaterka – amerykańska aktorka i piosenkarka Niki Minazh. Podbiła publiczność ich jasne obrazy, dziwaczne stroje i wyprofilowana. Ma wielu zwolenników i zazdrosny. Wszystkie z nich chce się nauczyć patrzeć Niki Minazh do tworzyw sztucznych. Niech nas razem w tej transakcji.

życiorys

Urodziła się 8 grudnia 1982 w Saint James (Trynidad i Tobago). Jej afrykańskie i indyjskie korzenie. Na 5 lat Nicky z matką przeniósł się do Nowego Jorku. Dziewczynka chodziła do szkoły muzycznej, gdzie uczył się grać na różnych instrumentach. Wkrótce zaczęła śpiewać. Jako nastolatka była poważnie zafascynowany tego trendu, jak rap. Aby dostać się do show-biznesu pomógł jej Lil Ueyn.

Obecnie w swoich twórczych świnka trzech albumów studyjnych i kilka żywych filmów. I udało się jej spróbować się jako aktorka, modelu i producenta.

Niki Minazh do tworzyw sztucznych

Nikt nie będzie dyskutować z faktem, że piosenkarka ma świetny wokal. Ale jej fani są bardziej zainteresowani w niezwykłej postacią ciemnoskórego urody. Czy ten hojny dar od natury? Teraz już wiesz wszystko.

W wielu filmów piosenek Nicky towarzyszy taniec zwany tverk, który charakteryzuje się rytmicznym ruchem jej pośladki. Oczywiście, jak widzów (zwłaszcza mężczyzn). Ale różnica wynosi 48 cm pomiędzy ud i talii rodzi wiele pytań. Eksperci uważają, że dziewczynka została włożona implantów w pośladki. Piosenkarka nie spieszy się do tego przyznać. To jest po prostu oczywiste: Niki Minazh do tworzyw sztucznych była szczuplejsza. Jest możliwe, że wzrost pośladki -known rap piosenkarka zdecydowała dla dobra ukochanej.

Podczas przemówienia na festiwalach iHeartRadio Music and Fashion Rocks Nicky usiadł na krześle. Wiele osób na widowni zauważył nienaturalną formę swoich kapłanów. Po przestudiowaniu obrazów z tych pokazów, eksperci doszli do wniosku, że piosenkarka za pośladki implanty włożonej i lipofillery.

Kolejna operacja, która jest zapisana do naszej bohaterki, jest związana ze zwiększonym piersi. Można sobie porównać to, co było Niki Minazh przed i po plastiku (patrz zdjęcie. powyżej). Z obrazem po lewej stronie, musimy smorit smukłą dziewczynę z 2 rozmiarów piersi. I co widzimy po prawej stronie? Przed nami jest busty piękno cienką talię i wybitnych pośladków.

Eksperci uważają, że aktorka i piosenkarka złożyła plastykę nosa. I to też jest potwierdzone. Niki Minazh do plastiku jest właścicielem szerokim nosem, charakterystyczne dla ludów afrykańskich. Teraz jest to jak ta dziewczyna z obrazem 15-latek. Po Korekcja nos stał neater i cieńsze. Nicky jest bardzo zadowolony z wyniku. Bo teraz jej twarz wygląda bardziej słodkie.

Co z pewnością nie zrobił Minaj, to usta. Mają to pulchny i atrakcyjny przez naturę. Także dziewczyna może pochwalić się naturalnym śnieżnobiałym uśmiechem.

Nicky na scenie iw rzeczywistości

Nasza bohaterka często działał w teledyskach i pojawił się na okładkach kolorowych magazynów. Aby przyciągnąć uwagę publiczności i utrzymać swoją popularność na wodzie, ona pochodzi z żywych obrazów. Ona wielokrotnie farbowane włosy w kolorach kwasowych (różowy, zielony, żółty), wklejona ogromne sztuczne rzęsy. I jej stroje zasługują na szczególną uwagę. W nich, piosenkarka wygląda oryginalna i podkreślił sexy.

Chcesz zobaczyć Niki Minazh bez makijażu? Zdjęcia pisał powyżej, wskazuje, że w prawdziwym życiu nie różni się od milionów innych czarnych Amerykanów.

życie osobiste

Niki Minazh oficjalnie żonaty nie było. Dzieci ona nie ma. Przez jakiś czas mówiło się o biseksualizm piosenkarza. Nasza bohaterka nie potwierdza ani nie zaprzecza tej informacji. W ostatnich latach, czarujący gwiazda jest często postrzegane w towarzystwie wieloletniego przyjaciela Safari Samuels. Amerykańscy dziennikarze wielokrotnie poinformował, że mieli romans wicher. Ale to było tylko gazeta „kaczka”.

W kwietniu 2015 roku, na jego stronie na Instagram ogłosił dobrą nowinę abonentów. Chodzi o zaangażowanie wokalisty z Meek Mill. To tylko ich ślub nie odbędzie. W czerwcu 2015 Nicky i Mick zerwała stosunki. Wróciła na ring byłego chłopaka. Teraz jej serce jest wolne.

Konkludując

Teraz już wiesz, co to było Niki Minazh do tworzyw sztucznych i poza nią. Należy stwierdzić, że zmiany poprawiły jego wygląd. Najważniejsze – aby zatrzymać w czasie. W przeciwnym razie istnieje szansa, słodka dziewczynka zamienia się w lalkę silikonowego.