398 Shares 6025 views

Karabinek „Los-7-1”: opinie z właścicieli, ceny, zdjęcia i specyfikacje

Potrzebę niezawodnych i przystępnych broni myśliwskiej, która jest karabinek dzisiaj „Los-7-1” w naszym kraju zawsze była. W tym przypadku czynniki determinujące były mianowicie dostępność i niezawodność, jak w Rosji, w przeciwieństwie do rybackiej Zachód na bestii jest koncepcyjnie inne znaczenie. Dla Rosjan ważne końcowy wynik niż sam proces.


Jest to zrozumiałe, ponieważ nie dla rozrywki, a mianowicie produkcja wysłał myśliwych w trzewiach ogromnej tajdze. Drogie importowane pistolet nie pasuje do trudnych realiów Rosji, jednocześnie znanym naszych rodaków konwencjonalny karabin bojowy nie bardzo nadaje się do rozwiązywania problemów związanych z myśliwych.

Historia powstania

Karabinek „Łoś” zaczął produkować natychmiast po wojnie. Potem zadzwonił KO-8,2, a to zmodernizowana wersja broni NK-8.2. Pracował pod kasetą z prędkością wylotową siedmiuset metrów na sekundę. Ale projekt okazał się niedoskonały. Przodek karabinek „Los-7-1” nie spełnia wymagań rybaków, jak przebojowej produkcji średnich z zaledwie sto metrów. Doprowadziło to do tego, że tylko w 1975 roku, po opracowaniu nowej kasety 7,62h51A, broni zmodernizowane pod nim stał się pełnoprawnym karabin dla myśliwych. Nowy „Elk-4” ma zasięg dokładnego fotografowania z odległości trzystu metrów. Został wyprodukowany przed dziewięćdziesiątego roku, a potem był jego nowa modyfikacja.

Karabinek "Los-7-1"

Recenzje tego karabinu jest głównie pozytywne. Ona pojawiła się w 1995 roku. Nowa modyfikacja miała wymienny magazynek, bardziej niezawodne niż w poprzednim modelu, bezpiecznikiem i zmodyfikowanym przednim wzroku. Widok z karabinka jest zainstalowany na stu i trzystu metrów, widok z mechanicznym jest gotowy do użycia po instalacji „optyki”. Wkrótce było działająca w ramach NATO .308 Win kartridż nowy karabin „Los-7-1”, która opinie wskazują, że użytkownicy są zadowoleni ze swoich broni.

modyfikacje

Skład broni nie jest bardzo duży. Oprócz pierwszego i czwartego wykonania, które zostały wydane odpowiednio do 1976 i 1991, dziś istnieje sześć wersje karabinu. Jest to siódmy model prowadzenia 7,62 x 51 mm nabój i karabin „Los-7-1”, którego opinii mówić o niezawodność. Ponadto, w tej chwili zakład produkuje karabiny i wydajności 8, 9-1, 9-2 i 9-3 pod ślimak BRENNEKE. Opierając się na konstrukcji karabinu w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku sportowych Beale 6,5 i szkolenie AVL komorowy 7.62mm zostały zaprojektowane. Obecnie najczęstszym modelem jest „Los-7-1 Premier”, który, sądząc po opiniach, raz kupił „fanów”.

opis

Polowanie „los-7-1” jest przeznaczony dla komercyjnych i rekreacyjnych średnich i dużych fotografowania dzikich zwierząt. Jest również pędy i na minus pięćdziesięciu stopni, a ciepło dodatkowo 50 C. W ramach tego programu są wykorzystywane .308Win 7,62h51 i naboje. Mechanizm spustowy broni pozwala dostosować charakterystykę otwarcia migawki, jak i wysiłek i przesunąć haczyk.

Strukturalnie karabinek „Los-7-1”, którego zdjęcia można zobaczyć w wielu specjalistycznych czasopismach, umożliwia fotografowanie z otwartych zabytków, bez usuwania optycznego. Ostatni laczy go na konsolach przenośnych.

Masa broni bez optyka 3,2 kg. Jego długość – 1040 mm. Sklep w modelach bazowych ustalona przez pięć rund.

Karabinek „Los-7-1”, którego cena na rynku nieco wyższe analogi innych producentów krajowych, wyposażonych w śruby przesuwnych z włączeniem podczas zamykania. W jego czterech gwintowanie lufy prawo. Kufa chromowana kanał. Składanie wkłady wykonane z magazynu skrzynki odpinany, pięć pocisk, zatoczył. Zdjęcie karabinu „Los-7-1”, które dowodzą opinie wygodę obsługi i konserwacji karabinu odprowadzanych z lakierowanej brzozy. Jej kształt pistoletu z występem pod policzkiem. Ponadto, płyta tylna gumy amortyzatora zamontowany jest na spoiny. Częściowy demontaż karabinu odbywa się bez użycia specjalnych narzędzi.

parametry techniczne

Konstrukcja karabinu wystarczająco technologicznego. To jest proste i ma dobre osiągi. Z konwencjonalnym układzie karabin, karabinek „Los-7-1”, których ceny zależą od wydajności sprzętu, charakteryzuje oryginalnych rozwiązań projektowych i wyzwolić migawkę. Niektóre szczegóły mechanizmu uderzające i bezpieczniki, które są zwykle umieszczone na odbiorniku, z karabinu znalezionego na bramie.

„Los-7-1”, a także zunifikowany karabin z nim, „Bary-4-1” jest uważany za klasyczny karabin myśliwski. Lufa jest sztywno przymocowany do okna tułowia i blokowanie odbywa się na dwa występy. Odbłyśnik strzykowa jest zamontowany w bramie, przed którym jest umieszczony i ekstraktor.

Przed samo ma kształt rowka o skos spirali. On przewidziany unosząc młotek. Karabinek „Los-7-1”, prawdziwe dowody na to, po raz pierwszy w czasie eksploatacji wada w jego ścisłą kontrolę migawki jest odbezpieczony. Powodem może być naruszenie geometrii skosu lub złej jakości przetwarzania. Jednak ta wada znika z upływem czasu. Jak mówią doświadczeni użytkownicy, po pięciuset strzałów nie zauważył.

Podczas przypływu uchwyt karabinek bramy spustowy umieszczony pod gniazdem korpusu urządzenia zatrzaskowego wgłębienia bezpiecznikiem. Kanał trzpień umieszczony wewnątrz którego są napastnik z napastnikiem sprężyny powrotnej.

automatyzacja

Mechanizm spustowy obudowa karabinu „Los-7-1” w zespole przy bramie jest stały skok. Ostatni znajduje się w jej części środkowej i jest złożona z części posiada wyfrezowane rowki. Są one przeznaczone do spustu i zaczepu.

Na tylnym końcu części wypukłość w studzience obudowy sprężynowym gnetka – zatrzask pozycji korpusu bramy. Możliwe jest dostosowanie charakteru pochodzenia i wysiłku. Zakres skoku hak – od dwóch do czterech milimetrów. pociągnięcie spustu mieści się w przedziale między 0,76 i 1,53 kG.

Plusy i minusy gwintowaną karabinek

Korzyści z tego zakresu gwintowaną karabiny zauważone przez wielu użytkowników. Przede wszystkim jest to świetny wygląd karabinu, jak również wygodny transport. Zdemontowana broń łatwo i szybko. „Los-7-1” to idealny sposób na polowania, a ponadto jest to dość dokładne. Ale jedna z największych zalet jest jego przystępna cena.

Wśród wad tego karabinu specjalistów zwrócić uwagę na następujące: jej sklep nie ma bardzo udaną konstrukcję. Jej dolna część, jeśli jest ona wykonana z tworzywa sztucznego, „zawiesza się”, a nawet „grzechotki”, w tym na „TUNED” modeli. Zawodne i blokujący mechanizm tego składnika: w niektórych przypadkach fabryka, jeżeli właściciel nie ma kontroli nad sklepu w procesie fotografowania, może on przejść kilka milimetrów w kierunku ku dołowi, to jest prawie niemożliwe, aby wizualnie obserwować jednak broni zostały naładowane nie będzie.

Ale mimo wad, tych myśliwych, którzy nie lubią zmilitaryzowanej „tygrys”, „Niedźwiedź”, „dzik” czy „trohlineyki”, zatrzymać swój wybór na klasycznym strzelby ze śrubą o rodzaju przegubu ślizgowego. Wśród tanich, wiarygodne, dokładne i wygodne różnorodność broni uzasadnia proponowaną wybór karabinka „Los-7-1”.

ceny

Koszt sprzedaży modelu zależy przede wszystkim od konfiguracji. Na przykład, mając model skrzynki brzoza „7-1” można kupić już od dwudziestu siedmiu tysięcy. Zgodnie z życzeniem klienta karabin może być uzupełniony o optycznej i montuje się go przyjąć.

„Los-7-1 Premier” bez optyki, z chromowanego lufą i magazynkiem, wydłużone, z zapasów typu „orzech” można kupić za około pięćdziesiąt jeden tysięcy trzysta rubli. Jednocześnie musimy pamiętać, że można kupić tylko z licencją. Zasada ta ma zastosowanie do każdej broni, w tym karabin na „Los-7-1”.

opinie

Opinie różnią się w niektórych kwestiach. Na przykład, w odniesieniu do dokładności mają wiele pozytywnych opinii, choć niektórzy skarżą się, że liczba ta nie odpowiada wartości określonej w tych arkuszy danych broni. Niektóre próbki, w zależności od ich właścicieli, mają rozrzut pocisków w siedemnastu milimetrów do stu metrów, podczas gdy inne – osiemdziesięciu. Niemniej jednak, większość ludzi zatrzymać, co jest najlepiej jako wyjściowego wskaźnika średniej wartości paszportu. Wielu powie, że „Łoś” nie jest snajperem lub sportowych broni, tak naiwny, aby spodziewać się wysoką dokładnością z takiego niedrogiego karabinu.

Nadal główną cechą każdej karabinka, zarówno krajowych jak i zagranicznych, jest jego niezawodność, której właściciel ma prawo to z prawidłowego działania oczekiwanego. I „Los-7-1” w pełni uzasadnia te oczekiwania. Sądząc po opiniach, niektóre szczęśliwymi posiadaczami broni wskazują, że mają kilka lat użytkowania nie działo się bez niewypałów lub niesymetryczne, nie było kasety nedosylaniya.

Jednak wiele z nich stara się zabezpieczyć i ustalić, na przykład, dobre celowniki optyczne, co znacznie zwiększa dokładność. Dla myśliwych-rybaków pewny strzał jest bardzo ważne, ponieważ w tym przypadku prawdopodobieństwo pozostawiając rannego gry jest zredukowana do minimum. Wiele pozytywnych słów powiedzieć o zewnętrznej formie broni.

Konkludując

Ten domowy klasyczny karabin od dawna zdobył renomę, które otrzymały tytuł People. Karabinek „Los-7-1” nie wykazuje oznaki i nie ustawienie rekordów, po prostu w dobrej wierze „działa”. I to jest równie dobre, jak w rękach nowicjusza, pierwszy otrzymał pozwolenie na zakup i karabiny w rękach zawodowych rybaków, który zawiera siedem dla swoich dokładnych zdjęć. „Los-7-1,” wielu nazywany „koniem pociągowym”, wierny swemu panu.