435 Shares 4209 views

Pieczeń wieprzowa z ziemniakami

Obecnie wieprzowina jest jednym z najlepszych nie tylko smaczne, ale również bardzo popularne rodzaje mięsa. A jeśli gotować wieprzowina pieczona z ziemniakami, okaże i smaczne, i pożyteczne, i piękne. Tym bardziej, że to danie jest bardzo szybko wchłaniany do organizmu. Po tym wszystkim, wieprzowa przyswajania ciała ludzkiego jest drugim jagnięcia i białe mięso.


Przed gotować pieczeń wieprzowa, nie zaszkodzi wiedzieć trochę o zaletach wybranego mięsa dla tej potrawy. Wieprzowina zawiera dużo cynku i żelaza. Oraz obniża poziom cholesterolu i zapobiega powstawaniu i rozwoju chorób sercowo-naczyniowych. W porównaniu z tłuszczem mięso wieprzowe mięso wołowe, że nie ponosi takie ryzyko dla serca i naczyń krwionośnych.

Przekonanie, że wieprzowina jest tłuste mięso, nieco przesadzone. Tak więc, jeśli porównamy wieprzowe mięso z mięsa kurczaka, ostatnie badania wykazały, że 85 gramów wieprzowina zawiera 2,98 g tłuszczu i kurczaka (na tej samej wadze) – 3,03 gramów. Jeśli pieczenia wieprzowe w piecu lub w naczyniu, na przykład poprzez przygotowanie wieprzowiny palonej i ziemniaki, mięso jest mniej tłuszczu i bardziej miękkie i soczyste.

Charakterystyczną zaletą mięsa wieprzowego z innymi rodzajami mięsa, jest to, że jest wzbogacona witaminami z grupy B, jak również wieprzowiny – tylko magazyn białka.

Na przykład, kobiety karmiące piersią, zaleca jedzenia wieprzowiny, ponieważ ten produkt przyczynia się do lepszej produkcji mleka.

Więc przejść bezpośrednio do przygotowywania potraw, takich użytecznym i smaczny produkt. Mianowicie przygotować pieczeń wieprzowa z ziemniakami. Dlaczego ziemniak? Bo on, jak wieprzowina, ulubionym produktem ubocznym wielu z nas. Ponadto, to danie serwowane na rodzinny obiad kilka dni, różnorodności jej sałatek świetlnych.

Aby przygotować to danie będzie trzeba, oczywiście, wieprzowiny (700 g) i ziemniaki (około kilograma). Ponadto, dwa cebula, przyprawy i mięso smak sól i pieprz.

Pierwsze fragmenty wycięte z wieprzowiny i wysłać je na patelni. Aby Twój pieczeń wieprzowa z ziemniakami miały estetyczny wygląd, starać się kawałki wieprzowiny tej samej wielkości. Po cała woda gotuje się, dodać olej roślinny i cebulę, mielona.

Wszystko to smażyć na złoty kolor. Następnie wlać gorącą gotowane mięso vsypte wody i przyprawy, sól, pieprz. Gotować na wolnym ogniu, aż mięso będzie gotowe.

Podczas duszoną mięsa, ziemniaki mogą być czyszczone. Pokrojone w kostkę, dodać do gotowego mięsa. Wymieszać, dodać wodę i umieścić dusić aż gotowanych ziemniaków.

Jest również dość nietypowy przepis na „pieczeń wieprzowa” oznacza gulasz w lekkim piwem. W tym celu 1,5 kg słoniny wieprzowej przyprawy, czosnek i liść laurowy. Po pierwsze, mięso jest smażone z obu stron na patelni. Następnie dodaje się do niej drobno posiekanej lampy 4, zielenie zupy promień nieco kminu majeranek i pieczono w piecu w ciągu 40 minut (temperatura nie powinna przekraczać 180 stopni).

Ponadto, mięso wylewa się na 250 ml piwa i brzeczki i przygotowuje się przez kolejne 40 minut. Od czasu do czasu mięso nawodniono 250 ml piwa. Następnie sos wylano do innego naczynia i pieczone mięso na patelni, tworząc skorupę, lecz w temperaturze 220 ° C.

Naczynie przygotowania 1 godzinę 40 minut i podzielono na 6 porcji.

Serwowane na stole prosto porcje plastry z sosem, w którym jest gotowane. Jako dodatek doprowadzany albo ziemniaki lub knedle z chleba. W zasadzie, dekorować powinni wybrać według własnych upodobań.

Ten przepis jest popularny w Bawarii, ale mamy, pomimo niezbyt prosty sposób gotowania, jest prawdopodobne, aby odwołać się do wielu fanów mięsnych dań głównych.