736 Shares 6289 views

Pożegnanie pary: co możemy powiedzieć


Każdy ślub jest indywidualna i odbywa się na podstawie scenariusza. Ktoś próbuje stosować się do wszystkich tradycyjnych ceremonii, podczas gdy inni ich unikać. Ale jedno jest bardzo ważne, jest to pożegnanie z parą z rodzicami i najbliższymi.

Na znaczeniu

Są tacy, którzy mówią: „Dlaczego mamy ten stary obrzęd? On teraz utraciła znaczenie „Może i tak, ale para pożegnanie – to nie tylko tradycja, to rodzaj mądrości, porad z własnego doświadczenia życiowego, że rodzice chcą przekazać młodszym pokoleniom. Samo przemówienie najprawdopodobniej składa się z małej, ale praktyczne rady na temat jak zrobić rodzina silny i szczęśliwy.

Na formularzu

Warto zauważyć, że para pożegnanie może być wymawiane jak w wierszu, w zwykłej prozy. Jednak znaczenie tych słów powinno być jasne, a to – proste. Krętactwo i podpowiedzi w tym przykładzie będzie po prostu niewłaściwe.

Co znaczy: dla narzeczonej

Warto pokrótce zastanowić się, jakie rodzice mogą powiedzieć w jego rozstanie słowy, obracając go do narzeczonej. Tak więc, pierwszą rzeczą, można wspomnieć – jest to, że zawsze mąż w rodzinie – głowa, a kobieta – szyja. Oznacza to, że tylko pani oglądanie ogniska rodzinnego, daje życie, rodzaj ducha swego domu. Kobieta postanawia wszystkie istotne kwestie, które wpływają na życie rodzinne. Dlatego, panna młoda musi być w pełni gotowy do tego. Następny pożegnanie nowożeńcy może skłonić kobietę, nie należy stale „widział” męża, urodziła mu skandali i oskarżeń. Clever żona zrobi wszystko, aby człowiek sam zrozumiał swój błąd i poprawił się.

Rodzice też mogą być nieco zrozumienia, że dobrze, gdyby córka uwielbia i szanuje ojca-in-law, bo to bardzo dobry i miły do męża. Kilka dzisiaj traci sens następujących kierunkach, które mówią kobiety, co powinna zrobić swoją pracę w domu. Współczesne realia zastrzec, że obowiązki rodzinne powinny być równo podzielone, ponieważ oboje małżonkowie pracują. Więc jeśli starzy rodzice panny młodej będzie przypominać o tym, nie kłóć się i przejść do wyjaśnienia. Lepiej jest po prostu zachować spokój i po prostu robić wszystko na własną rękę. Bardzo często pożegnanie pary od rodziców jest z tego punktu, jako przyszłego pokolenia, czyli rodzice chcą powiedzieć małe dzieci – .. To jest szczęście, a im więcej ich, tym lepiej. No, co jeszcze mogę powiedzieć? Nie jest konieczne, aby rozproszyć po każdej kłótni i spalić mosty. Wszelkie problemy powinny zostać rozwiązane przy stole negocjacyjnym, zbiorowo i bez skandali. Tylko wtedy rodzina harmonia i spokój.

Co znaczy: dla pana młodego

nowożeńcy pożegnalne słowa mogą być odwrócone, a pan młody. Co rodzice mogą mu powiedzieć? Oczywiście, najważniejsze – to materiał wsparcie jej rodziny przez mężczyzn. Rodzice po prostu przypomnieć sobie o tym. Innym ważnym punktem jest to, że dobry człowiek utrzymuje porządek w swoim domu – nigdy nie jest uszkodzony krzesła lub otwartych szafek. Na oczyszczenie można przypomnieć, że przyjaciół – to dobrze, ale teraz Najważniejsze w życiu – rodzina. I, oczywiście, mój mąż jest teraz obrońcą, opiekunem żony i przyszłych dzieci, dla których powinien stać wierzchowca.