614 Shares 1627 views

Co zrobić, gdy brakuje pasek języka?

Wiele osób często czują się problem, gdy w jakiś sposób utracone paska języka w systemie Windows 7. W przypadku niedoświadczonych użytkowników, mają trudności ze zmianą języka układu. Gdy komputer jest brak paska języka, paniki bez powodu. Trzeba tylko dokonać pewnych działań, które pomogą go przywrócić.

Naciśnięciu prawego przycisku na myszce, po umieszczeniu kursora na pasku zadań. Gdy żądane menu, „Pasek” powinna być zaznaczona. W interfejsie Vindous Vista lub „Siedem” jest nazywany „Panel”. Następnie sprawdzamy, czy znacznik wyboru jest ustawiony w linii paska języka. Po tych krokach, musisz to zobaczyć w zasobniku.

Jeśli pole zniknął, a pasek języka do systemu Vidous X Pi kliknij „Start” i przejdź do „Panel sterowania”. W nim, musimy uruchomić „Opcje regionalne i językowe”. kliknij „Szczegóły” potem. Po otwarciu okna, przejdź do następnej zakładce „Zaawansowane”. To, w kolejnym odcinku ustawieniach systemowych, usuń zaznaczenie z moda „Wyłącz zaawansowane usługi.” Następnie należy zwrócić uwagę na stan jego tacy. Już tam zdecydowanie powinien być skarbem ikona.

Jeśli masz maszyna poprzeczkę brakującym językową systemu Windows 7, w którym to przypadku powróci trochę inaczej. Naciśnij menu „Start”, a następnie uruchomić „Panel sterowania”, a wreszcie wybrać „Opcje regionalne i językowe”. Przed powinniśmy zobaczyć okno, w którym wybieramy „Klawiatury i języki”, a następnie „Zmień klawiatury”. Następnie należy przejść do zakładki Język Bar. Teraz, w części wynikającej ustawić wiązania na pasku zadań, a następnie trzeba zaznaczyć „Pokaż etykiety tekstowe.” To wszystko, pożądany ikona musi być w zasobniku systemowym.

Spójrzmy teraz na korekty w rejestrze, w tych przypadkach, gdy utraciły pasek języka. Po pierwsze, należy rozważyć przypadek Vindous 7. Ponownie uruchomić z menu „Start”, gdzie w „Rozpocznij wyszukiwanie”, wpisz „regedit”. Następnie należy wybrać tę samą nazwę „ekzeshnoe” aplikacji przy użyciu klawiszy padla prawo. Po pop-up menu kontekstowe, wybrać polecenie Uruchom jako administrator. Teraz trzeba w Edytorze rejestru zlokalizuj sekcję, która wygląda tak: «HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows Current_Version Run».

Wybierz „Edytuj”, a następnie „Nowy”, a następnie – „Wartość ciągu.” Teraz musimy przypisać nowo generowany parametr REG_SZ dokładna nazwa ctfmon.exe, a nawet wyznacza: C (lub innego systemu): >; Windows System32 ctfmon.exe. Jeśli system operacyjny został zainstalowany na komputerze do innej sekcji, a następnie „C”, aby zastąpić ten, który chcesz. Wszystko, czego potrzebujesz, aby kontynuować, aby zamknąć Edytor rejestru, a następnie ponownie uruchomić urządzenie. Odbywa się to w celu ustawienia sprawiło nam wejść w życie.

Odpowiedzialny za zmianę układu kluczy CTF-ładowarki. Jest on dostępny w katalogu System32 «», co z kolei znajduje się w folderze «Windows» System. Jeżeli brakującym pasku języka, można przełączyć skróty klawiszowe na połączeniu klawiatury Shift i Alt lub Shift i Kontral. Należy zauważyć, że należy pracować z rejestrem bardzo ostrożnie, ponieważ jeśli robisz coś złego, mogą obniżyć systemu operacyjnego, która może doprowadzić do tego, że istnieje potrzeba, aby ponownie zainstalować. Ponadto, jest obarczona z utratą wszystkich danych.

Ikona tego panelu może zniknąć z powodu różnych przyczyn (awarie, nieprawidłowej instalacji, etc.). Ale już nie należy się martwić, ponieważ wiesz, że wszystkie niezbędne technik odzyskiwania. Zastosowanie zdrowia!