141 Shares 1141 views

Dlaczego i jak włączyć tryb bezpieczny na komputerze

Komputer jest dość skomplikowane i delikatne urządzenie. I nie jest to zaskakujące, że czasami może się nie powieść. Taka sytuacja może wystąpić, gdy został zaktualizowany bios, pobrać nowe sterowniki, a także robić surfowanie po Internecie. Systemy operacyjne Microsoft windose mieć w swoim arsenale kilka narzędzi podczas wystąpienia takich awarii ty znosił swój komputer w koszu, a problem po prostu wyeliminować.

Główną przyczyną awarii i problemów z pracą system operacyjny jest zainstalowany nieprawidłowo (głównie te ostatnie) oprogramowanie. To może być różne aplikacje, sterowniki, narzędzia, i tak dalej. Ponadto, instalacja może odbywać się bez żadnych problemów, ale po ponownym uruchomieniu komputera lub laptopa, wszelkie błędy, które sprawiają, że niemożliwe, aby kontynuować pracę z urządzeniem.

I wszystko byłoby zrobić, ponieważ tego oprogramowania, można usunąć i przywrócić działanie systemu, jeśli nie jedno „ale”. Podczas ładowania towary nie są pulpit, usunięcie z oprogramowaniem również niemożliwe. Jest to rodzaj pułapki dla użytkownika. Jednak twórcy windose warunkiem dla tego trybu, który nazywany jest „bezpieczny”. Komputer jest ładowany z nim, mimo większości niepowodzeń. Jest to cecha, i będzie kluczem do rozwiązywania problemów.

Przyjrzyjmy się, jak włączyć tryb bezpieczny na komputerze. W swej istocie – to szkielet swoich systemów operacyjnych, w tym głównych czynników, które są wymagane, aby bezpiecznie uruchomić aż pulpicie. To nie będzie liczony żadnych ustawień użytkownika lub program.

Więc najpierw trzeba dostać się do menu startowego. Ponownie uruchomić urządzenie i poczekać, aż urządzenie zakończy zainicjować istniejącego sprzętu, a także przygotowanie ich do uruchomienia systemu. Następnie należy nacisnąć i przytrzymać przycisk, gdy F8. Jeśli po tym firma będzie logo firmy Microsoft przed wami, będzie to oznaczać, że jesteś późno z tą akcją, więc wyłącz i włącz komputer, a następnie powrócić do tego punktu.

W dalszym ciągu, aby zrozumieć, jak włączyć tryb bezpieczny na komputerze. Jeśli masz czas, aby nacisnąć odpowiedni klawisz, wyświetlacz będzie miał dodatkowych sposobów, aby pobrać. Użyj klawiszy strzałek, aby przesunąć nazwę jesteśmy zainteresowani w trybie, a następnie uruchomić go wpisując. Jeśli są Państwo zainteresowani dostępem do Internetu, to trzeba uruchomić ten tryb za pomocą sieci.

To w zasadzie odpowiedź na pytanie, jak włączyć tryb bezpieczny na komputerze. Teraz system powinien uruchomić się, kiedy to się stanie, zobaczysz ciemny pulpit z odpowiednimi etykietami w każdym rogu. Czy odinstalować problem dotyczy oprogramowania, po której koniec uruchom ponownie komputer, jak zwykle. Teraz, gdy wiesz, jak włączyć tryb bezpieczny na komputerze. W przypadku trudności z uruchomieniem po raz kolejny, nie spiesz się ponowna windose, i starają się zrobić z tej metody.