541 Shares 1069 views

Anton Komolov: utalentowany lider i przykładnym ojcem rodziny

Anton Komolov – jeden z najbardziej znanych TV i radiowych w naszym kraju przyjmującego. To nie jest pierwsza dekada rozpoznawane na ulicach ze względu na jasne atrakcyjny wygląd i głos tego człowieka jest znane każdemu, niezależnie od stopnia miłości do programów radiowych. Przez cały ten jego status gwiazdy Anton nie rozpoznaje lub nie zauważył, pozostając przykładowy rodziny człowieka i dobrego ojca, mówiąc w wywiadzie dla miłości makaronu. Jednak po kolei.


Krótka biografia gwiazdy

Anton urodził się w Moskwie w dniu 4 kwietnia 1976 roku w zwykłej rodzinie Radzieckiego. Mama przyszłości wiodącym – filolog z wykształcenia, a mój ojciec jest inżynierem. W 3-letniego chłopca, nauczył się czytać, a do 6 lat jest niezależnie przeczytaniu wielu bardzo dojrzałych dzieł jak „Anna Karenina” i poważnych opowiadań Czechowa. Po ukończeniu szkół średnich z fizyki i matematyki Anton Komolov wszedł MSTU. N. E. Baumana na inżyniera CAD specjalności. Jako student grał w KVN, a często jego zespół wygrał ligę w Moskwie. Po ukończeniu studiów (2000) Anton został zaproszony do Major League KVN jury. Wkrótce przyszły gospodarz dostał pracę w radiu „Maximum” w pozycji operatora niezależny reporter i telefonicznej, znalezienie tego pozycja reklamy.

Kariera w radiu i telewizji

Jako wiodący Anton Komolov pierwszy spróbował swoich sił w radiu „Srebrny deszcz” – powierzył programy informacyjne. Później pracował dla takich stacji jak „Classic” i „Radio Hit FM». W 1997 roku, w telewizji pojawia Anton, a pierwszym miejscem pracy w nowym statusie staje BIZ kanał TV. Na jesieni 1998 roku w Rosji rozpocznie nadawanie rosyjską wersję MTV. Anton to tylko dwie z programu „Big Movie” i „Playstation” sparowane z wiodących uroczych dziewczynek. Wtedy zaczyna się prawdziwa kariera kwitnie na takie popularnych programów jak „peppy rano”, „reguła prawej dłoni.” Anton Komolov udział w wielu innych projektach: oprócz prac mistrza, może on działać w filmach, serialach telewizyjnych, a także duplikatów filmów zagranicznych i filmów animowanych.

Prywatność i osobiste osiągnięcia

Anton żonaty od 2006 roku i szczęśliwie żonaty. Jego przyszła żona Vlada poznał podczas pobytu za granicą. Żonaty syn. Pomimo napiętego harmonogramu, Anton zawsze znajduje czas dla swojej rodziny, czas aktywnie uczestniczyć w wychowaniu dziecka i dać mu wystarczająco dużo czasu. Dziś prowadząc nadal z powodzeniem łączyć pracę w radiu i telewizji. Najbardziej popularne projekty, w których działa show „Wieczór Urgant” oraz program radiowy „No show palenia”. Anton Komolov, którego biografia jest pełne ciekawych momentów i pamiętnego spotkania już osiągnąć wiele. Otrzymał nagrodę „stylowe rzeczy” (w kategorii „Najbardziej stylowy pierwszoplanowy”), „Nagroda Doskonałości-2000” ( „Best Master”), „Osoba” Moskwa mediów „- 2010” oraz szereg innych nagród.