558 Shares 994 views

Rumuński Radu symbolem seksu Wulkan: Wulkan pasji, charyzmy i uroku

Zanim został aktorem, był prezenterem DJ i TV. Ze względu na nadawanie w naszym kraju serii „Moi Oriental Nights”, rosyjscy widzowie wiedzą, w jaki sposób takie Radu Vulcan. Biografia rumuński przystojny – w naszym artykule.


Pierwsze przebłyski symbol seksu

Radu urodził się w 1977 roku w Bukareszcie. Od dzieciństwa, uważał się pokornym i waha się popełnić żadnych działań. Jak, na przykład, pragnienie, by stać się aktorem. Go nie miał, jak Radu zobaczył siebie w zawodzie ekonomii. Jako nastolatek Radu Vulcan zainteresował się sportem. Stała ćwiczenie jego korpus wykonany atrakcyjny nie tylko dla studentów Wydziału Ekonomii. Miły facet zauważył agentów biznesowych mody.

Beauty – straszna siła

Byłoby uczciwie powiedzieć, że model biznesowy pojawił się przez przypadek. Jednak sztuka wymaga poświęcenia i Radu na doświadczeniu jest odczuwalny. Kiedy reklamowane lody, musiał jeść wystarczającą ilość porcji podwoić przyznaje reżyser. Ale kiedy nie mógł patrzeć na ten produkt, obrzydliwy!

Po raz pierwszy Parlament jest bardzo nieśmiały. Wydawało mu się, wszystko robi się brzydkie. To pomogło przezwyciężyć czas niepewności i porady znajomych. W branży modelowania Radu Vulcan zapoznanie się z pięknem Andrea Eskoy, którą uważa za ideał kobiecej urody. Jednak jest to dość otwarta osoba, gotowa wspierać każdy początkujący.

Na okładce – na ekranie

Pojawienie się na łamach kolorowych magazynów otworzyło drogę do telewizji. Wulkan stał rumuński VJ MTV, pracował jako reporter dla kanału sportowego, a po – wiodący talk show „Prawdziwe historie”. Atrakcyjny wygląd zrobiła swoje – Radu dostaje tysiące fanów, którzy nie tylko stworzyli fan klub, ale wszędzie po gwiazdę. Oczekuje etap twórczy kariera była propozycja, aby zagrać w filmie, jednej z ról w serialu w 2011 roku „W sporze z życia” Radu grał Vulcan. Biografia uznane seks symbol Rumunii obejmuje inną rolę w telenoweli. W kinach „Mój orientalne noc” dodatkowo potwierdził aktor w tym stanie. Od 2014 roku seria jest nadawany w języku rosyjskim.

jeszcze przed nami

Według Radu, że nie uważa się za obiekt seksualny kultu, ale na pewno takie uznanie jest bardzo miłe. On nie zamierza mieszkać na jego popularność, wiedząc, że sława może szybko zakończyć. Zamiast Vulcan Radu chce skupić się na nowych projektach. Niestety, producenci zobaczyć go jako pewnego rodzaju, i niechętnie polegać na obrazach, które wymagają większego profesjonalizmu. Ma nadzieję, że jego kariera jest uzupełniona przez szereg ciekawych projektów. Tymczasem aktor myśli, kiedyś zrealizować swój potencjał jako ekonomista i finansista.

Radu Vulcan: miłość życia

Na tej stronie życia aktora przemawia do otwartości. Pierwszy uznanie fanów umieścić na nim ciężar gwiazdami, bo zrozumieć pragnienie wielbicieli jego talentu, aby dowiedzieć się więcej o swoim życiu, ukryte przed opinią publiczną. W szczególności, wszystkie wentylatory Vulcan zastanawiać, czy on miał dziewczynę. Radu Vulcan sam przyznał, że był żonaty. W 26 lat po raz pierwszy ożenił się, ale po zdałem sobie sprawę, że prędzej wykonany ten krok. Związek nie trwał długo, ale to było dobre doświadczenie, które zawsze się przyda. Po rozwodzie Radu ponownie stał się „wabik”. Ale dlaczego właśnie związanie ślubów? Aktor uważa, że jest to możliwe do zrobienia bez oficjalnej rejestracji. Najważniejsze, że uczucia były prawdziwe.

Od biurowego romansu nikt nie jest bezpieczny

Relacje na planie wspólnego wystarczy. Nie ma wyjątków, i „My orientalne noc.” Radu Vulcan i Madalina Draghici wykonujące kluczowe role nie stają się zmęczone publicznego i wyznał swoje uczucia. Przez długi czas ich związek podsycane zainteresowanie serią, a paparazzi próbował dostać strzałów słodka para. Ale namiętny romans nie trwał długo, a para zdecydowała się opuścić.

Draghici – nie jedynym, z którym Vulcan nadana biurowy romans. Jego „zbyt przyjazne” stosunki z partnerem z „Nocy …” Adela Popescu zmuszeni mówić o tajnej relacji między podmiotami. Popescu, nawiasem mówiąc, na Vulcan dziewięciu lat.

ciekawostki

  • sny Volcano kiedyś stworzyć prawdziwą rodzinę i urodzić córkę. Według niego, bez dzieci nie może być szczęśliwa rodzina, stały się integralną częścią ich życia.
  • W wolnym czasie, aktor lubi piłkę nożną i ryby, również lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Wyznaje, że dzieje się z huśtawki nastroju – w takich momentach Radu stara się wycofać.
  • Od tego czasu, jak Radu Vulcan został model, uważnie ogląda jej postać: regularne wizyty w siłowni, zapewnienia właściwego odżywiania.
  • Aktor zrobił kilka tatuaży, z których każda reprezentuje okres w jego życiu.