336 Shares 4223 views

Ex-członkiem "Dom-2" Christina Kalinin umarł?

Dlaczego zwykli ludzie idą do udziału w projektach telewizyjnych? Ktoś chce sława, ktoś chce zarabiać pieniądze, a ktoś nie jest na tyle miłości. Nie zawsze jest to możliwe, aby uzyskać pożądany, ale warto spróbować ..


Reality show – nasi „członkowie rodziny”

Każdego roku coraz więcej TV wnika w naszym życiu. Są ludzie, którzy lubią sami odcięty od lepkiej sieci programów i nie oglądam telewizji, ale trzeba zrozumieć, że walka ta jest równoważna walce z uzależnieniem od narkotyków.

Telewizja pokazuje nam tak wiele ciekawych rzeczy! Filmy i aktualności – jest interesujące i pouczające, ale znacznie bliżej do naszego programu, a realiti- talk show.

Co spowodowało popularność programów rozrywkowych

Aktorzy z filmu ile żyją gdzieś w Hollywood, albo niech w Moskwie, ale nie dotrzeć i ich. W tym samym czasie, ludzie, którzy biorą udział w reality show, to jest normalne, a można nawet powiedzieć, to nasi sąsiedzi. Dlatego chciwie śledzić swoje życie, kłótnie, walki i próbuje odnaleźć siebie i swoją miłość.

Program „Dom-2”, który idzie na TNT, istnieją miliony fanów krajach byłego Związku Radzieckiego. Skandaliczny show – to mit, bo bohaterami są zwykli chłopcy i dziewczęta. Pochodzą one od projektu i próbują znaleźć miłość. Oczywiście, urok reklamowej pieniędzy i sławy kusi, ale spójrzmy głębiej. Bez względu na to, ile dana osoba może być środki materialne, to tylko pozory szczęścia. Prawdziwy spokój wewnętrzny może dać osobie, która może zakochać się w całym sercem bezinteresownie. I to daje szansę na realizację projektu „Dom-2”.

Uczestnik "Dom-2": Kristina Kalinina

Chodzi o młodą i atrakcyjną dziewczyną Kristina Kalinina. To nie jest znany pisarz czy aktorkę, nie napisać książkę i nie utrzymywać bloga, ale jednak wiele osób jej nazwa jest jeszcze znany. A wszystko za sprawą popularnego reality show. Kristina Kalinina raz pierwszy zyskał sławę dzięki projektowi telewizji „Hunger”. Ładne, atrakcyjne dziewczyny pamiętał wszystko dzięki dobrych obyczajów. Z takim charakterze nie jest tak łatwo przez długi czas, aby uczestniczyć w ścisłym programu, a wkrótce Christine Kalinin opuścili projekt.

Po raz drugi publiczność widział Christina na inny projekt – „Dom-2. City of Love ". Dziewczyna podeszła do programu w 2006 roku, gdy miała 22 lat. Christina urodziła się w Tule, a w pierwszym dniu, donosiła, że jej cel – znaleźć miłość do siebie i ojca trzech lat dziecko Vicky. Dziewczynka została dostosowana polubownie, miły i przyjazny, ale dziewczyny projektu natychmiast oskarżył ją o hipokryzję.

Kalinin o projekcie

Niektórzy faceci są późno na koncert „Dom-2” od lat. Oni „budować” miłość, tam są wszystkie nowe i nowych partnerów, aby rozpocząć relację, zerwać, spotkają się ponownie ..

Kristina Kalinina nie pozostać w show dla ponad trzynastu dni. Należy rozumieć, że nie jest potrzebny jest projekt, projekt potrzebuje mnie. „Dom-2” jak fabryka, która stara się złamać człowieka i przekształcenia go w swoich zasadach. Większość z przerwami, i z przyjemnością. Faceci są cyniczni, zależne finansowo i nie wyobrażam sobie życia bez projektu jako bez leku. Ci, którzy nie mają charakteru lub nie chcą zmienić, projekt nie może zaakceptować, a chłopcy są oderwane, jakby ciała obcego. Jednym z nich odrzucony stał Kristina Kalinina. Zdjęcia pokazują jej miękki uśmiech i trochę naiwne. To była dziewczyna, a zmiana na gorsze, ona nie.

Większość uczestników natychmiast potępił Cristina ponieważ wszedł na scenę, „Dom-2”, pozostawiając małą córeczkę w Tula. I zdała sobie sprawę, w czasie krótszym niż dwa tygodnie, że prawdziwe szczęście – to rodzina już istnieje, a nie jest możliwe. Christina poszedł z projektem, ale jest pamiętany przez wielu, nawet na tak krótkim czasie.

Kristina Kalinina zmarł – plotka czy prawda?

Kilka lat temu pojawił się na informacji internetowej, że Christina zmarła. Okazało się to być prawdą. Zmarła w czerwcu 2007 roku z powodu niewydolności serca i nerek.

Osobom, które oglądały „Dom-2”, jest wspominany jako dziewczyna przyznała, że marzy o dużym domu z ogrodem, stos dzieci i ukochaną osobą. Szkoda, że Christina zmarła tak młodo.

Tymczasem nie wszystko śledzić, jak tam jest los byłych uczestników projektu. Okazuje się, że niektóre z Christina kolegami na „Dom-2” w trakcie imprezy. One były członek – Sun – powiedział, że pomimo faktu, że dziewczyna wiedziała niewiele wiedziała o tym incydencie i chętnie pomaga Vick, córka Christina.

Zostawić ślad gwiazdy na niebie chwały

Każdy z nas marzy, choć czasem ukradkiem, chwała i możliwości jego otwarcia. Ale dziewczyna Kristina Kalinina, ambitny i wygadany, przykład życia dowodzi, że nie jest konieczne, aby szukać oszukują szczyt. Nie wiemy, co nasze życie na ziemi, a kiedy nasza kolej wyjechać. Więc warto spędzać szlachetne dni coś człowieka, takich jak projekty i reality show? Prawdziwa miłość znajdzie cię, nawet jeśli ukryć, a błędnie sądzi, że ulotna sława będzie przyciągać do Ciebie taka potrzeba szczęścia.