378 Shares 2874 views

Biografia mail Zapisz. Kariera, życie osobiste

Z jego pierwszego pojawienia się na ekranie telewizora czerpie oczarowany jej urodą oczach ludzi i trochę zazdrosnych spojrzeń kobiet. I rzeczywiście, nie może być obojętny zajrzeć do dna oczu i eleganckiej formie jednej z najpiękniejszych wiodących nowoczesnej telewizji, które nadawane każdy jego rozmowy jakby jest najlepszym przyjacielem każdego widza. A kiedy ona była „The Bachelor. Post-show”, wydawało się, że wszystkie wysiłki ona czyni pocieszyć każdą vybyvshuyu konkursów Man demontować rozbieżności, które wystąpiły z potencjalnej narzeczonej, aby pomóc każdej z nich, aby zrobić więcej tych głupich błędów. Biografia mail Zapisz (to o niej mowa, i) posiada wiele atrakcji. Ale wszystko po kolei.

Dzieciństwo piękne Anfisy

W roku Węża na wschodnim kalendarza – 1977-go, 21-go dnia grudnia, matka, logopedy, lekarza, trochę dziecko urodziło. Na dziewczynki papieża (teraz jednak zupełnie niezależne) nadal nie mówić miłe słowa, mówiąc o nim jako o okrutnym człowiekiem. Biografia mail Zapisz obejmuje fakt, że kiedy miała zaledwie cztery lata, ojciec opuszcza rodzinę i nie przejawiać w wychowaniu córki. Przez wiele lat.

Ta dziewczyna nigdy mu nie wybaczy. To po prostu nie jest, i że po rozwodzie rodziców jej ukochana matka musiała bardzo ciężko pracować, aby zapewnić, że jej córkę i siebie. Z powodu tej sytuacji niewiele Anfisa wychowany dziadków. Tak zawsze mówiła później, że wychował się w rodzinie intelektualnej, ponieważ jej babcia kiedyś uczył języka rosyjskiego i literatury, a mój dziadek był miejscowy historyk, pisarz.

Szkoła i sprawiedliwości

Przychodzę 1984. To było wtedy, że biografia mail Zapisz uzupełniane bardzo ważny fakt: pierwszy szkolny dzwonek dla niej. Studiowała również. Był dość ciekawy i orzechowy dziewczyna ma dobrą wyobraźnię. Ale ona była jedną wspólną dla prawie wszystkich problemów Strzelec: wszystko jest nowe do niej bardzo szybko nudzi i stracił zainteresowanie w tej sprawie. Podczas szkolenia w szkole średniej tańczyła, śpiewała, wskoczył do wody, jest zainteresowany w teatrze. Przez 10 lat, ona gorliwie bronili swoich praw, zawsze opowiadał się za bojownika o sprawiedliwość. Przyczyniło się to do faktu, że dziewczyna zmieniła się trzy szkoły.

Girl "non"

Już jako uczennica Anfisa miał swoje plany w życie, ponieważ jest drżeć w palcach chciał śpiewać na dużej scenie, zbierając ogromne hale lub zostać aktorką, byś znane nawet za granicą. Tęskniła za od dzieciństwa sławy. Tak, była zawsze atrakcyjna. Ale możliwe, że może się to wydawać dziwne, aby jej miłosnych spraw nie dokręcać w swoich sieciach. Trzymała na myśli tylko jedno: jest to konieczne, aby osiągnąć sukces, wystarczy spełnić swoje marzenie. Po ukończeniu studiów dołożył wszelkich starań, aby być zapisanym w pierwszym przebiegu GITIS. A on osiągnął to.

Ale w studiu Andrei Goncharov (gdzie studiowała) obok siebie z nią cały czas urodziły konfliktu. Było to spowodowane faktem, że nie mogła wymyślić bardzo potrzebne teatralnej obrazu i jest często nazywany jego „niesformatowany” student. Stopniowo była rozczarowana w zawodzie aktorki, pomimo faktu, że to, co miał wszystkie jej myśli. Mniej więcej w tym samym czasie MAIL biografia SAVE uzupełniane inny ciekawy fakt: „Mad świetliki” Zaczyna śpiewać karierę w zespole

Telekasting

Nauczyciele nie byli zadowoleni z faktu, że student jest zbyt zafascynowany muzyką. Niestety, po Anfisa studiował za dwa dania, został wydalony z instytutu. To ze względu na fakt, że brała udział w konkursie w „świetlików”, została wydalona. Ale gdy była zachwycona śpiewu, ponieważ przyniósł jej satysfakcję: zarówno moralnych i materialnych. Jeszcze Czechow Anfisa Aleksandrowna zmieniło po odejściu GITIS. Nie wiedziała, co robić dalej. Nagle przyszedł pomóc przyjacielowi, który o nazwie wspierać go na odlew posiadanych przez kanał telewizyjny „TV-6”. Jak to się dzieje, jej przyjaciel nie był szczęśliwy, konkurs nie odbywa, a Anfisa Czechow, transmisja które następnie podbił widzów lewo.

"Hello, drodzy widzowie!"

Nowa praca jest bardzo podoba, ona po prostu topił się do niego. Ale to zajmuje trochę czasu, a dziewczyna została usunięta z eteru dzień z napisem „zbyt pyshnotelye”. To było bardzo rozczarowujące, ale Anfisa postanowił nie poddawać. Od 1998 roku pracowała jako wiodący kilka programów: „Poszukiwanie Star”, „O tej porze nocy”, itd. Dobra pomoc dla niej było przeniesienie „Showbiz”, wyprodukowany kanał telewizyjny CTC .. Ale to ten program rozpoznał nieopłacalna.

Przychodzę 2004. Biografia mail Zapisz aktualizowana o nowe prace: ona otrzymała możliwość bycia wiodącym autor programu „Sex Z mail Zapisz” na kanale TNT. To bardzo szybko staje się popularny, Anfisa zaczynają uczyć się na ulicach. Została nawet zaproszona do strzelać w popularnym serialu.

Wreszcie w 2008 Anfisa rąk jest dziennikarzem dyplom. W tym czasie w jej twórczym skarbonki już miał małą rolę w filmie „Kocham cię”, epizodyczna serialu „Happy Together”, rolę epizodzie w serialu „UniVer”, ona odgrywa wiodącą pokaz w „S.S.D” prezentera telewizyjnego w „Mamma Mia!”, to można dostrzec także w „kalejdoskop” i „Moja piękna czarownica”.

Teraz zaczyna nową pracę – w serialu „Żona wynajęcia”. Jednocześnie próbuje swych sił jako prezenter radiowy. I na kanale telewizyjnym „Inter” jest przeniesienie „Niech Get Married” – analog programu, pozostawiając na kanale ORT.

Teatr czy kino?

Początek 2009 roku przyniósł jej nową jakość „Jeden Starry Night” Anfisa Czechowa, którego wzrost jest, nawiasem mówiąc, jest 165 centymetrów, po raz pierwszy w jego życiu przyszedł na scenie w sztuce idzie na trasę po Rosji w trupy aktorskiej. Jednocześnie nadal działać w filmach: „Rzhev przed Napoleonem”, „Aram Zam Zam lub all inclusive” i inne.

Nie możemy ignorować faktu, że piękne kobiety można zobaczyć na łamach męskich magazynów. Aktorka i prezenterka telewizyjna często uśmiechnął ze stron Playboy.

Miłość pięknej pani

Ponieważ, tak szybko, jak to stało się znane, poprosił fanów, „A kto jest moim mężem MAIL SAVE?” Ale to jest zawsze bardzo sumiennie i starannie schował wszystkie jego powieści z prasy i wścibskich oczu. Jednak okazało się, że kiedyś miała związek z TV prezenter Vladimir Tishkov. Przez trzy lata żyli razem, ale kontynuacja opowieści stało. Początkowo myśleli, pozostawić na krótki czas, ale wznowienie zmysłów nie stało. Tishko działał bardzo nieuczciwie i jako osoba i jako człowiek, w końcu publikowania list ze szczegółami ich związku.

2009 przyniósł słońce Anfisy życie: bo zaczął wyglądać bardzo ładny aktor Guram Bablishvili. Nawet bardzo napięty harmonogram nie był powodem do nieporozumień i kłótni. W ostatnim dniu maja 2012 roku mieli syna, Salomona. Więc MAIL mąż SAVE (choć nadal cywilem) stał się głową rodziny.

Pojawienie się tego długo oczekiwanego dziecka była zachęta do młodych matka zabrała jej figurę. 6 miesięcy po urodzeniu, stała się jeszcze lepsza, jeszcze szczuplejsza niż poprzednio. Masa mail Zapisz jest 76 kg.

Teraz jest zanurzony w nowej roli matki i często stawia na zdjęciach Instagram swoich ulubionych mężczyzn – syna i męża.