601 Shares 1740 views

Pavel Marso: biografia, życie osobiste

Jednym z najbardziej znanych projektów rosyjskiej telewizji – „Dom-2” – często przychodzi twórczą, ciekawą i niezwykłą osobę, która przez długi czas pozostawał w pamięci widzów. Należą do nich Paul Marceau, którego biografia zostaną przedstawione poniżej. Perimeter facet pojawił się 25 maja 2012.


Pavel Marso: biografia

Wiadomo, że młody człowiek urodził się w Moskwie w dniu 19 kwietnia 1983 roku. Jego rodzina można nazwać bogatych. Wspomina bardzo niewiele z jego dzieciństwa w ojczyźnie, bo gdy miał 8 lat, moi rodzice postanowili przenieść się do Londynu. Nie Pasza i podniesiony. Nic więc dziwnego, że to miasto uzna swoją ojczyznę, chociaż mówi po rosyjsku, a często zdarza się w Rosji.

formacja

Pavel Marso otrzymał również dyplom w dziedzinie ekonomii w Anglii. Pracuje w finansach, ale stała praca nie robi. Jednak to nie przeszkadza mu w ogóle. Prace Pawła jest związane z wymianą, więc nigdzie na świecie nie może odebrać laptopa i zacząć zarabiać. Ani on, ani jego rodzina nie będzie trudności finansowe, żyć w pełni rozkwitu, a jedyną rzeczą, brakuje Pasha pełen szczęścia, więc jest to prawdziwa miłość i dziewczyna obok. Jest za to udał się do „Dom-2”.

"Dom-2"

Jego pojawienie się na projekcie Paul Marceau zdjęcie, które natychmiast pojawiła się na oficjalnej stronie serialu, przyciąga wielu dziewcząt. Byli zafascynowani nawet Ekaterina Kolesnichenko, który właśnie zerwał z Filippom Alekseevym. Pasza przyznał, że wysłał projekt babci, bo ona naprawdę chce jej wnuk jest żonaty z rosyjską dziewczynę. Jak się okazało, jego rodzice zareagowali pozytywnie na pragnienie człowieka, aby przyjść na koncert, a nawet pokazał mu swoje preferencje. Ale w pierwszym miejscu kaźni Pavel Marso jeszcze nie ujawnił wszystkich swoich sekretów.

Oczywiście pojawienie się młodego człowieka sukcesu podekscytowany wszystkich pracowników płci żeńskiej. Szczególnie aktywny Oksana Rzęsa i Snezana Cambuur. Nawiasem mówiąc, ostatni facet miał prawdziwe współczucie. Dziewczęta zauważył, że komunikować się z nim była bardzo interesująca, ponieważ dużo podróżował i czytać, żeby mógł powiedzieć ogromną liczbę niesamowite historie. Wielu uczestników lubił, a jego niewielki akcent, a mały szkopuł, próbując znaleźć odpowiednie słowo. Ale żaden nie udało piękną dziewczynę nad projektem podbić serce „London dandys”, choć Ekaterina Kolesnichenko próbował zaczepić go na haku. Należy zauważyć, że prawie nigdy nie jest w konflikcie, nie zamierza mówić, i po prostu cieszył się codziennie w serialu telewizyjnym. A z „Dom-2” poszedł dobrowolnie, mówiąc, że zaproponowano mu wielką pracę.

Pavel Marso po zakończeniu projektu

2 miesięcy na wystawie, nie udało się znaleźć swoją miłość, więc on pogrążony w pracy. Zaproponowano mu głośnik do pozostania na „Euro-2012”. Przez pewien czas mieszkał w Japonii. Ten kraj, jak sam powiedział Pavel Marso, bardzo blisko niego w duchu. On również odwiedził Chiny.

Relacja z Ritoy Agibalovoy

Paul i Rita Marceau Agibalova spotkali się na prywatnej imprezie, gdzie oboje zaproszeni. Natychmiast po spotkaniu, znaleźli temat na ciepłym, niemal przyjacielskiej rozmowie. Obydwa były przywiązane „Dom-2”. Czas mijał bardzo szybko, a chłopcy postanowili spotkać się po imprezie. Takie wizyty zaczęły występować coraz częściej wśród młodych ludzi zaczęło relacji.

Poznaj mojego tatę

Po Rita zaprosił ją wybrał dom znajdujący się w Pawłowski Posad. Chciała przedstawić Paszę z rodzicami i synem Mitia, urodzony w małżeństwie z Evgeniem Kuzinym. Pavel Marso niemal natychmiast jak rodzina, zwłaszcza Irina Aleksandrowna. Mitia i Pasha doskonale komunikować się, chłopiec stał się nawet nazywać go tatą. Ale Zhenya Kuzin nie tylko nie płaci alimentów, ale nie widzi syna. Ta powiedziała Rita na portalach społecznościowych. Młodzież Podróżowałem po całym świecie, odwiedził w Londynie, gdzie poznał rodziców Rita Pasha. Jego matka, Elina Goryunov początkowo nie zareagował bardzo dobrze do wyboru swojego syna, ale również wpływać na ich związek nie.

Wkrótce chłopcy zaczęli żyć razem. Początkowo mieszkał w Agibalova domu rodzinnego. Mimo bliskości z Irinoy Aleksandrovnoy, która lubi kontrolować życie swoich córek, para czułem się bardzo komfortowo. O ich związku „domovtsy” dowiedział się dopiero na urodziny Rita, gdzie występowała razem z ukochaną osobą. Oni nie ukrywają swoje uczucia i emocje, a dziewczyna mówi, że rok później będzie go poślubić. Irina pomógł dzieciom budować mieszkania w stolicy, zapraszając „naprawę szkół.” sieć często pojawiały się doniesienia, że para zerwała, ale nie zostały one potwierdzone. I młodzież wobec wszystkich przeciwników absolutnie szczęśliwy.

ślub

Małżeństwo z nich nie czekać na nikogo! Wszystko odbywało się w tajemnicy: W uroczystości wzięli udział tylko przez najbliższych: rodziców Pasha i Rita, siostra Olga z mężem i małym Mitia. Jak się okazało, była żoną Margaret, będąc w ciąży, a już na dłuższy okres. Jej piękny śnieżnobiały strój podkreślał tylko zaokrąglony kształt. Wkrótce będzie ona rodzić ukochanego męża, Pasha piękną córkę i Mitia powita sis. Sieć już pogłoski, że Rita urodziły, ale odmówiono im i dołączać zdjęcia z brzuszkiem do udowodnienia.

Wielu nie wierzy w tej pary, ale wszystkie okazały się inaczej. Niech ta czysta życie miłosne z dziećmi aż do końca ich życia i szczęście zawsze będzie w domu. Najważniejszą rzeczą – fakt, że są one ze sobą!