369 Shares 9477 views

Teatr Instytut Boris Szczukin: historyczne i inne informacje na temat instytucji

Zawód aktora złożone, ciekawe i pełne niespodzianek: dzisiaj ucieleśniać wizerunek króla, a jutro stać się bezdomny żebrak. Mówi się, że artyści nie stają się one rodzą. Po tym wszystkim, talent jest dana przez Boga i mają odpowiednie uczelnie to tylko rozwijać i pomóc odblokować w pełni. Jedna z wiodących firm szkoleniowych Federacji Rosyjskiej, przygotowanie niezrównane aktorów, jest Teatr Instytut Boris Szczukin. Nie tak dawno temu, instytucja ta sto lat. W tym czasie mury wydali wiele znanych osobistości. Udział instytucji spadło wiele różnych wydarzeń, zarówno radosnych i smutnych. To był świadkiem wzniesienie i spadek nie jest pojedynczą gwiazdą.

chwalebna przeszłość

Teatr Instytut Boris Szczukin rozpoczęła swoją działalność od 1913 roku, kiedy to nazywał Wachtangowa szkoły. W odległej przeszłości, grupa działaczy studenckich, zdecydowano się na stworzenie prywatnego szkołę dramatu. To był twórczy, spontaniczny i młodzieńczy stowarzyszenie, którego głowa była Jewgienij Wachtangow. Pod jego kierunkiem na nowym etapie produkcji po raz pierwszy grał. Po premierze, zdecydowano, aby rozpocząć proces uczenia się.

Na scenie grać „dwór” na podstawie Lanin Boris Zajcew. Premiera odbyła się wiosną 1914 roku. Dramatyzacja spodziewać porażki, po którym studenci z Wachtangowa i zaproponowano, aby rozpocząć poważne studium teatralne umiejętności.

W trakcie jego funkcjonowania Teatru Instytut Boris Szczukin zmieniła nazwę kilka razy. Nazwa B. Shchukin na cześć najlepszego studenta Wachtangowa, przyznano mu w 1939 roku. A jego nazwisko jest praktycznie nowoczesna instytucja otrzymała w 1945 roku. Następnie został on nazywany Wyższa Szkoła Teatralna. Boris Szczukin. Instytut ustanowienia statusu danej w 2002 roku sam.

Popularność wielkich absolwentów „Pike” mówi o jakości nauczania na uniwersytecie. Po tym wszystkim, absolwenci Instytutu został Leonid Yarmolnik, Swietłana Chodczenkowa, Andriej Mironow, Natalia Warlej. I te nazwy mówią wiele rzeczy.

Szkoła Boris Zahava

Teatr Instytut Boris Szczukin podczas 1922-1976 lat prowadził reżyser i aktor Borys Zahava. Podczas jego zarządzania instytucją przeszedł wiele ciekawych wydarzeń. Tak więc, w 1937 roku, jeszcze jako mała szkoła Wachtangowa został zorganizowany wewnątrz teatru. Przyszłych artystów w szkole zostały odpowiednio zatrudnieni w jaki były one popytu w teatrze. Akceptacja szkoły był zarówno przyjęcie teatru. Uczniowie nie tylko uczyć, ale służył także w teatrze od pierwszego kursu.

W 1937 roku szkoła została oddzielona od teatru i przeniósł się do novovozvedennoe budynek znajduje się w pasie Wielki Nikolopeskovsky. W 1953 roku szkoła zacząć funkcjonować ukierunkowanych kursów. A w 1959 roku, założony dział korespondencji reżysera.

Wkład Vladimir Etush

Instytut teatralny. Shchukin w 1987 roku przewodniczył Vladimir Etush. Obecnie jest dyrektorem artystycznym uczelni. Podczas Artist Ludowej rektora uczelni udało się osiągnąć poziom międzynarodowy. Nauczyciele i ich uczniowie zaczęli podróżować do innych krajów z ich występów. Także to ustanowił specjalny fundusz, który wspiera uczelnię w nie najlepszych czasach dla niego.

Od 2003 roku, szef Instytutu Teatralnego to nowoczesny geniusz kina Evgeny Knyazev.

proces uczenia się

Shchukin Teatr Instytut prowadzi podstawowe wykształcenie wyższe w kierunku stopień licencjata. Studenci mają możliwość oznaczający jeden z siedmiu wydziałów istniejących instytucji. Do tej pory głównym jest wydział aktorstwa, który składa się z tego samego wydziału nazw. Szkolenie trwa cztery lata wyłącznie na dobę (w pełnym wymiarze godzin) formie. Oczywiście każdy uczeń jest pod ścisłym nadzorem dyrektora artystycznego.

Krzesło malowniczych mowy jest nierozerwalnie związany z wyżej wymienionym tempie. Musical i tworzyw wyrazistość jest niezwykle ważnym elementem działania. Dlatego kierownictwo muzyczne instytutu został zorganizowany w 2003 roku.

Nie ma w tej uczelni i Wydziału zawodowych, która poświęcona jest historii sztuki.

Co jest potrzebne do przyjęcia

Dla wielu maturzystów to marzenie Teatru Instytutu Boris Szczukin. Jak tu zrobić, będziemy teraz pokrótce omówić. Kluczowym czynnikiem dla dopuszczenia jest starannie przygotowany program, chtetskaya które powinny być wniesione do przekonujący i ciekawy oglądania. Ważne i odpowiedzi na pytania postawione przez mistrzów.

Kto chce wprowadzić „Pike” musi mieć wykształcenie drugorzędną. Chcąc studiować musi wynosić co najmniej 22, a nie starszy niż 25 lat. Wstęp do Instytutu Teatralnego odbędzie się w czterech rundach: Runda, egzamin praktyczny w działaniu, kolokwium doustnie oraz – na zakończenie – dostarczanie wyników ujednoliconego egzaminu państwowego w dziedzinie literatury i języka rosyjskiego.