146 Shares 1985 views

"Mercedes": Numer modelu 2013

Na wrześniowym Salonie Samochodowym we Frankfurcie, który został otwarty pod hasłem „Przyszłość jest w polu” w dniu 13 września tego roku, po raz kolejny prezentuje innowacyjne „Mercedes”. Gama samochodów "Mercedes" obejmuje to kompaktowy crossover "Mercedes-Benz GLA", sportu i miasta coupe "Mercedes-Benz" klasy S, hybrydowy benzynę i napełniania elektryczny "Mercedes-Benz S500", potężny nowoczesny sedan klasy "Mercedes-Benz" znak S 63 AMG, Klasa C Coupe serii wyścigów DTM. W sumie ich aktualności samochodów tego ważnego forum pod warunkiem, 900 firm.


Mini rozjazd "Mercedes-Benz GLA" ma następujące wymiary długość, szerokość, wysokość 4417 mm, odpowiednio 1804 mm, 1494 mm. Jest on jednym z wnętrza pod oczekiwanych nowych produktów, „Mercedes”. Skład koncernu Daimler AG naprawdę jest ozdobiony skręcie „Mercedes-Benz GLA” – innowacyjny system 4Matic napęd na wszystkie koła. Zaawansowana linia markowych silnika wymaga pojemność silnika 1,6 Pojemność silnika 156 KM i przemieszczenie – 2,0 do 211 KM Jest również sprzęt z silnikami diesla 136 KM i 170 KM Pod warunkiem modelu bardziej wydajne GLA 45, które będą wyposażone w pojemności silnika 360 KM Oczekuje się, że produkcja seryjna rozpocznie się w 2014 roku.

Kolejną innowacją była oczekiwana wersja koncepcyjne coupe o „Mercedes-Benz” – S-klasa Coupe – „sportowych Mercedes” jednym z mocnym rozwoju w kierunku Skład markowych coupe polega na zastąpieniu jego poprzednik, „Mercedes-Benz CL”. Wymiary nowych elementów na długość, szerokość, wysokość, to odpowiednio: 5050 mm, 1958 mm, 1409 mm. Real „Lwie Serce” coupe silnik 4,6 litrazhny-turbo z 455 KM Zakłada making of „Sygnał” w wersji seryjnej na początku 2014 roku. Dwie kamery stereo skierowane do przodu i monitorować jakość nawierzchni drogi, ale także przekazuje tę informację do komputera pokładowego. Wersja produkcyjna oczekuje się na początku 2014 roku na Detroit Auto Show.

W przemyśle motoryzacyjnym obiecującym kierunku Daimler AG wprowadziła Hybrid "Mercedes-Benz S500". Od dawna na światowym rynku pojazdów elektrycznych osiągnęła „Mercedes”. Skład z niemieckiego producenta sugeruje sedan S500 Plug-in Hybrid, wyposażony w 3-litrowym silnikiem benzynowym o nowoczesnym, rozwijającym moc użyteczną 333 KM, we współpracy z energii elektrycznej i 109 KM Harmonijny uruchomić silnik z następującym benzyny połączenie gwarantuje rozwój prędkości do 100 km / hw zaledwie 5,5 sekundy. Maksymalna prędkość innowacji sedan – 250 km / h.

Zwraca się uwagę na modernizację i strojenia korporacyjnej kolejny obiecujący samochód – „Mercedes-Benz S 63 AMG”. Tradycyjnie, tylne koła samochodu tej klasy były silne „Mercedes”. Skład różni się stopniowo zmienić projekt i modernizację podstaw: w wykonywaniu zmodernizowanej silnika S 63 AMG – 5,5-litrowy mocy twin-turbo 544 KM z I po zainstalowaniu dodatkowego pakietu korporacyjnej spodziewany jest wzrost jego pojemności do 571 KM

Nadwozie serii wyścigów DTM uzupełniane o nowe własnego rozwoju w oparciu o C-klasie. Coupe "Mercedes-Benz" wyposażony w 4-litrowej V-8 silnika 500 KM Coupe Długość – 5 m, szerokość – 1,95 m, a rozstaw kół – 2,75 m jako przesunięcie bezpośrednio na kierownicy specyficzne pitch przewidzianego .. Piloci „Formula-1” z „Mesedes” zespołów próbowało nowość i bardzo z niego zadowolony.

We wszystkich tych modelach, jest wpływ stylu sportowego i tradycyjny Daimler AG na duchu innowacji, a cała gama „Mercedes 2013”. Ceny powyższych samochodów są bardzo konkurencyjne do premii.