841 Shares 8059 views

Chevrolet Camaro piątej generacji: Dane techniczne, zdjęcia, opinie

Chevrolet Camaro piątej generacji – jest mocny, szybki samochód z unikalnym zewnątrz i ekscytujące wystroju wnętrz. Model ten jest czczony przez wielu fanów pięknych samochodów. Co jest takiego specjalnego? Konieczne jest, aby zrozumieć.


NOWOŚĆ 2010

„Chevrolet Camaro” – samochód, który istniał wcześniej. Pierwsze wersje pojawiły się dawno temu, w ostatnim stuleciu. Ale w 2010 roku przyszedł nowość publikacja – Chevrolet Camaro piątej generacji z ciekawym wzorem, który był bardzo podobny do zewnętrznej części pierwszej generacji modelu i zaawansowanych funkcji technicznych. „Chevrolet Camaro” – maszyna, która może być bezpiecznie traktować jako symbol drogi Ameryki. Pierwsza generacja była gdy był popularny Rock „n” roll, a kultura państwa pochłonęła cały świat. W tym samym czasie miliony kierowców kupił sobie „Camaro”. A teraz wrócił.

Jak więc przedstawia nowy Chevrolet Camaro? Piąta generacja, zdjęcie, które pokazuje nasze luksusowe nowego samochodu z wyraźnym sportowy, agresywny charakter, który pochłoniętej wszystkie cechy, które są tak kochany przez masową publiczność. Wysoka jakość wykonania, oryginalny styl, ciekawy design wnętrza – to jest to, co stało się jego kluczowych funkcji. Samochód jest marzeniem dla prawdziwego entuzjasty.

O modelu

Chevrolet Camaro piątej generacji inżynierów US opracowany wspólnie ze specjalistami australijskich. Technika był testowany na drogach na całym świecie. Maszyna przed opuszczeniem na sprzedaż, przetoczyła się w różnych częściach świata, w najbardziej niewyobrażalnych warunkach klimatycznych! W rezultacie, eksperci zdecydowali, że projekt okazał się sukcesem i jest gotowy do wydania.

Chevrolet Camaro był oryginalny piątej generacji 2-drzwiowa 4-osobowa sportowe coupe z napędem na tylne. Krytycy przypisują tę maszynę na płycie CD-Karam. Rzeczywiście, rozstaw osi modelu nie jest bardzo duży, a ona ma rozstaw osi 2852 mm. Ale samochód nie można nazwać krótko: długość prawie pięciu metrów (dokładniej, 4836 mm). Szerokość samochodzie – 1918 mm, wysokość – 1376 mm. Te wymiary samochodu są. Jego średnia boczne rack specjaliści opracowali w taki sposób, aby nie były one tak korzystne maszyna ozdoba, ale również praktyczny dodatek: Ze względu na ich zwiększoną sztywnością nadwozia. Ale rack jednocześnie niemal niewidoczne. Stwarza to efekt chowanym dachem. Nawiasem mówiąc, potencjalni nabywcy możliwość zamówić elektrycznie dach szklany. Ale to będzie kosztować więcej niż 50 000 rubli, więc wybór należy do osoby.

wnętrze

Co jest w środku piątej generacji Chevrolet Camaro? Opinie ludzi, którzy są właścicielami tej maszyny, w pełni wyposażony podziwiając komentarz do wnętrza tego modelu. Nawet na pierwszy rzut oka jest oczywiste, że projektanci zapłacili wielką dbałością o szczegóły. Na wnętrzu jest bardzo nowoczesny design. Szczególną uwagę należy zauważyć, deskę rozdzielczą. Wykonana jest bardzo oryginalny i stylowy. Co ciekawe wygląda kierownica wielofunkcyjna teleskopowy kierownicy. Jej specjaliści są wykonane ze skóry. Ponadto kierownicy można regulować kąt.

siedzenia komfortowe i wygodne sportowe. Taki kierowca na pewno nie zmęczony, nawet jeśli zachowanie za kierownicą przez kilka godzin bez odpoczynku. A siedzenia są różne aktywne zagłówki i podparcie boczne. Oni, nawiasem mówiąc, również mogą być regulowane (6 różnych kierunkach). Tylne siedzenia można złożyć, przedni wyposażony w ogrzewanie podłogowe. Twórcy nawet przygotowali specjalny przywiązanie do fotelików dziecięcych – ISOFIX.

To jest na przyzwoitym poziomie i biernego bezpieczeństwa. pasy bezpieczeństwa z napinaczami i sześć poduszek powietrznych – oni sprawiają, że podróż wygodny i ludzie wewnątrz czuć się pewnie.

Opcje

Co jeszcze możesz mi powiedzieć o piątej generacji Chevrolet Camaro? Specyfikacja tego modelu zasługuje na szczególną uwagę, ale w międzyczasie chciałbym podkreślić wyposażenie samochodu. Podstawowe wyposażenie jest w stanie zaoferować wysokiej jakości system audio Boston Acoustics (245 watów), dziewięciu potężnych głośników i wzmacniacza. Będzie on odwołać się do ludzi, którzy lubią słuchać muzyki w podróży „full”.

Istnieje również czujniki ciśnienia w oponach, tempomat, dobra klimatyzacja, lusterko kamery, a takie nowoczesne dodatki, takie jak Bluetooth, MP3, USB, FM, AM, AUX , a nawet płyty CD. Ekran dotykowy 7-calowy ekran może być dostarczone jako opcja dla potencjalnego nabywcy.

Trunk, nawiasem mówiąc, zadowolony ze swojej objętości. Oczywiście, „Chevrolet Camaro” – to nie jest maszyną, która przeznaczona jest do transportu towarów o dużych rozmiarach, ale kilka dużych i nieporęcznych walizki w bagażniku zmieści się łatwo.

Siła, wytrzymałość i przepływ

I jeszcze jedna ważna i wielka wątek dotyczący samochód Chevrolet Camaro piątej generacji. Charakterystyka – to jest to, co zostanie omówione. Tak, pod maską tego modelu jeden z dwóch typów silnika może zostać zainstalowany. Pierwszy – 6,2 litra, 405 KM, który zużywa 10,2 litrów na 100 km. Drugi – 3,6 litra, 328 KM. Jego flow jest mniejszy – 8,1 litra na 100 kilometrów. Ta jednostka napędowa jest napędzany przez 6-pasmową Transmission Hydra-Matic 6l50. 100 „miejskie” km to auto zużywa około 16 litrów. To jest minus pojazdu. „Camaro” jest wyraźnie tracąc amerykańskich samochodów, takich jak, na przykład, Dodge Challenger SRT8.

Jednak, aby wzór „setki” przyspiesza 4,7 sekund (w przypadku silnika o pojemności 3,6 litra – 6,2 sekundy). Z cech technicznych: niezależne zawieszenie, hamulce tarczowe i sterowania, wyposażony w zmiennej siły. Dzięki tym niuanse ekspertów udało się osiągnąć doskonałą sterowność. W rzeczywistości, dla tych ludzi i kochał samochód.

koszt

W Federacji Rosyjskiej oferowane potencjalnym nabywcom, ten model w dwóch wersjach wyposażenia. Po pierwsze – 2LT, a drugi – 2SS. Do tej pory, wersja 2013 jest dostępna dla 4 milionów rubli. Drugi samochód będzie kosztować nawet droższe o około 600 000 rubli. Cena przybliżona, gdyż ze względu na kurs dolara może ulec zmianie. Wcześniej, w 2013 roku, pierwszy sprzęt był wart nieco ponad dwa miliony.

Ale najbardziej „bogata” wersja jest uważany Chevrolet Camaro ZL1. Urządzenie, które znajduje się pod maską ma 580 KM silnik 6,2 litra. 6-stopniowa „mechanika”, podwójnego sprzęgła – to najjaśniejsza z jego cech technicznych. Koszt tego urządzenia w Stanach Zjednoczonych jest 54,350 dolarów. Ale na terytorium Federacji Rosyjskiej, aby kupić to nie będzie działać – nie sprzedać.

Najbardziej popularny w Rosji, „Chevrolet”

A to, oczywiście, 326-osobowa 2LT. Rzeczywiście, bardzo popularne w naszym kraju zaczęli używać Chevrolet Camaro (piątej generacji). Tuning samochodu nie jest potrzebna (a jak wiemy, mamy ludzi jak udoskonalić i poprawić swoje „konie żelaza”), posiada godny wnętrze jest doskonała. Co pozostaje do Rosjanin szczęścia? Szczególnie w tym samochodzie jest wspaniały sprzęt: ESP, ABS, zamek, poduszki powietrzne waga (Windows, boczne, kierowcy, pasażera), wspomaganie kierownicy, komputer pokładowy, czujniki parkowania, czujniki, regulację, światła przeciwmgielne, spryskiwacze reflektorów, ogrzewane, różne media, ochronę kradzieży, a nawet salon – wszystkie skóry. Rzeczywiście, wszystko, co jest potrzebne, a które mogą pochodzić tylko przydać.

Jeżeli osoba taka jak jakość „Chevrolet” i ma dodatkowe 4 miliony rubli – dlaczego nie kupić ten model?