482 Shares 6154 views

Mazda RX 8: Opinie i funkcje

Mazda RX 8 – samochód sportowy produkowany przez japońską firmę Mazda od 2003 roku. Maszyna dostępna w postaci 4-hdvernogo, czteroosobowe kabiny z drzwiami skrzydłowymi.

Dane techniczne i sprzęt

Pojazd posiada wydłużony usprawnione poprawy aerodynamiki. Jego długość wynosi 443 cm, wysokość – 134 cm i szerokość 177 cm. – Maszyna jest wyposażona w małym bagażniku 290 litrów, liczba miejsc w kabinie jest przeznaczony dla 3 pasażerów i kierowcy.

Sportkar bardzo wysokiej prędkości, przyspiesza się od 0 do 100 km na 6,4 sekundy, z maksymalną prędkością, że rozwija się, to 235 km / h. Samochód pracuje na benzynie, objętość zbiornika – 60 litrów. Zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi 11,2 litrów na sto kilometrów. od podłoża znacznie większe zużycie, 8 – 14, a L jest mniejsze niż ścieżki – 10,7 litrów.

Masa własna samochodu wynosi 138 kg. W odniesieniu do wyposażenia wewnętrznego i zewnętrznego, pojazd jest wyposażony w podgrzewaną tylną szybę i lusterka boczne, elektrycznego wspomagania kierownicy, wyświetlacz wielofunkcyjny, obrotomierzem i komputerem pokładowym. Ponadto kabina zainstalowany filtr przeciwpyłowy, regulacja klimatyzacji, tempomatu, a czujnik deszczu oraz wiele innych, mniejszych funkcji.

Opinii o Mazda RX 8

Sportowy design – najważniejsze, co przyciąga klientów tej maszyny. Eleganckie, wydłużone, zwinny i smażyć, że wyróżnia się wśród off-road niezdarny i standard samochodów. Siedząc w samochodzie, nie ma nic o tym myśleć, aby przejść niezauważone.

Charakterystyki dynamiczne – jeden z głównych zalet samochodu sportowego Mazda RX 8. Odpowiedzi wskazują, że samochód jest bardzo szybki, ma praktycznie natychmiastowy start. Oczywiście, trudno jest znaleźć drogę, która może przyspieszyć do maksimum, ale jeśli chcesz wyprzedzić ciężarówkę lub długich kilka samochodów z rzędu, to nie ma sobie równych. Cieszę się, że właściciele i doskonała obsługa samochodów Mazda RX 8. Odpowiedzi wskazują, że samochód sportowy reaguje natychmiast na ruchy układu kierowniczego, obraca przechodzi z dużą prędkością, trzymanie się drogi jak ulał. Zmiany prędkości bardzo delikatnie i płynnie, bez szarpnięć, wstrząsami i opóźnień. Przestronne wnętrze, które jednak są przeznaczone tylko cztery. Bardzo wygodne siedzisko z oparciem, bokach i dolnej części pleców. Piękny izolacja – kolejna zaleta Mazda RX 8. Recenzje właścicieli wskazują, że wnętrze nie może przeniknąć żadnego hałasu silnika, żadne dźwięki z ulicy. Z prędkością ponad stu, można bezpiecznie rozmawiać przez telefon.

Zalety masy pojazdu, ale potencjalni nabywcy są bardziej zainteresowani w modelu braków i trudności mogą napotkać. Oprócz wysokich cen, co sprawia, że samochód nie jest dostępna dla wszystkich, powodować dolegliwości są dość drogie elementy i brak odpowiedniego poziomu usług. W odniesieniu do cech konstrukcyjnych, wiele powiedzieć, sztywniejsze zawieszenie sportowy samochód Mazda RX 8. Recenzje właścicieli wskazują, że urządzenie nie jest przeznaczone dla rosyjskich dróg: na gładkich szynach idzie doskonale, ale wszystkie nierówności i zagłębienia podane są dość wrażliwe. Samochód jest bardzo wymagająca benzyny – 95 oraz osoby powyżej 92 nie będzie działać, to wskazane jest, aby wypełnić tylko 98. Jeżeli zużycie paliwa samochodu nawet pasuje do przeciętnych stawek, choć bez wątpienia, istnieje wiele bardziej wydajne modele, zużycie oleju w jej ponadprzeciętne. Olej i filtry oleju należy wymieniać co 5000 km, świece – .. Co 10 tysięcy kilometrów, i nadaje się tylko do drogie, zastrzeżone. Nieźle jak na samochód sportowy, ale mały na wielkość bagażnika samochodu osobowego.

Mazda RX 8 – jest to samochód dla tych, którzy chcą poczuć się za kierownicą potężnego samochodu wyścigowego, dla tych, którzy chcą się wyróżniać na drodze i nie żałuję to znaczy. Mocny, wygodny, szybki, to jest warte pieniędzy, które trzeba za niego zapłacić.