732 Shares 9227 views

Informacje aktualizowane są flagowym zaniepokojenie „Hyundai” – nowy „Focus” 2013th roku

Nowy samochód „Hyundai”, „Akcent”, wyprodukowany w Rosji pod nazwą Solaris, pierwotnie przekupić ich wygląd, gdyż Koreańczycy udało się znaleźć kompromis pomiędzy dynamicznym i kompaktowym samochodzie. Nie zauważył nowy akcent w strumieniu ruchu jest po prostu niemożliwe, ponieważ jego konstrukcja była bardzo emocjonalna i wyraziste.


wersja top-end bazy jest łatwo odróżnić od „drapieżnych” mgły i cały sprzęt sedan wyposażonego w 15-calowych kołach. Już na pierwszy rzut oka jest oczywiste, że wygląd zewnętrzny nowego „ręcznie” najwyraźniej nie zapisać: wydzielina ciała podniesiony przyścienne optyka agresywne przednie światła vyshtampovki na masce, spadzistym dachem, spektakularne światła tylne. Co mogę powiedzieć o „Hyundai”? Nowy „Focus” z punktu widzenia projektu był dość mocny, ale nadal wygląda o wiele droższe niż jego wartość. Wszystkie elementy są wprowadzane bardzo harmonijnie, a więc na tym etapie możemy powiedzieć jedno: Hyundai Accent jest przeznaczony dla klientów, którzy jak oczy, ponieważ można znaleźć znaczące braki w szczegółowej recenzji.

wnętrze

Co do dekoracji wnętrz „Hyundai” nowego „Focus” nie powoduje uczucia budżetu. Jakość materiałów jest dość dobre, choć spełnił wszystkich trudnych plastiku. Fotel kierowcy ma wystarczający poziom dostosowania, ergonomii zweryfikowanych na wysoki połysk, oraz opcjonalny zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, które przyczyniają się do wygodnej jazdy. Podstawowa wersja „Classic” posiada klimatyzacja, komputer pokładowy, system audio, przedni elektryczny, poduszki powietrzne, immobilizer, i różnych akcesoriów, miłe oka przyjemny wygląd. Droższe opcje razem również kontrolować klimat, czujniki światła i deszczu, widok z tyłu aparatu, Nadzór nad tablicą przyrządów, obsługa Bluetooth, systemy zabezpieczeń ESC i TSC. Tylne siedzenia nie są zbyt wiele, ale byłoby to wystarczające dla przeciętnego wzrostu pasażerów. Na szczególną uwagę zasługuje duży bagażnik o pojemności 465 litrów, z której jest wystarczająco dużo dla samochodu klasy B.

Generalnie, wnętrze okazało się dobre, choć naruszania jakości materiałów i kilku trzaski rejestrator dźwięku, który nie jest grupa produktów „Hyundai”. Nowy „Focus” ma bardzo piękną muszlę, a więc musieliśmy wydać na niektórych szczegółach, z których elementów stalowych i wnętrz.

cechy techniczne

Idealne zaletą nowego „Accent” można uznać za trendem. Rynek rosyjski jest dostępny w dwóch wersjach: z mocnym silnikiem 107-1.4-litra oraz 123-konnym 1.6 litra. Obie wersje są agregowane 5-biegową manualną skrzynią biegów lub 4-biegowa „automatyczny”. Przyspieszenie do 100 km / h zajmuje nieco ponad 11 sekund, gdzie nawet po osiągnięciu pożądanych „setki” w prawym pedale jest koniecznością utopił margines. Sterowalność oferuje imponującą reakcje ostrość i obecność stałej strefy zerowej. Jeśli chodzi o charakter „Hyundai” nowego „Accent” doskonale pokazuje się w szybkich zakrętach, a nie użytkownik nerviruya wcześniej poślizgu. Jeśli kierowca pozwolić żadnego błędu, wspaniały sprzęt będzie zawsze mu pomóc, poprawiając trajektorię ruchu. Ale oto kilka zawieszenie psuje ogólne wrażenie jego nadmierną sztywnością, dlatego wiele uderzeń przenoszone do wnętrza samochodu. A całkowita izolacja wykonana jest na dość słabym poziomie, który dodaje łyżkę smoły.

wniosek

Wnioskujemy nasz przegląd cen. Koszt nowego „Hyundai”, „Focus” w podstawowej wysokości do 467,900 rubli dla wersji 1.4 litra i 512 900 rubli dla wersji 1.6 litra. Topu samochód będzie kosztował 698 900 rubli (wersja 1,4 l czy nie).