744 Shares 3548 views

Facelift dla samochodu: Jak usunąć rysy z samochodu

Uniknąć zarysowań i chipsy ciało na naszych drogach nie można nawet doskonałe kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Piasek i małe kamienie wylatujące spod kół pozostawić ślady na przykry powłoki lakierniczej pojazdu. Nasuwa się pytanie: „W jaki sposób mogę usunąć rysy z samochodu?”


Przemalować cały samochód – kłopotliwe i bardzo kosztowne. Ale także jeździć na obskurnym techniki – nie przyjemnym. Jednak nie wszyscy kierowcy wiedzą, w jaki sposób usunąć rysy z samochodu bez prowadzenia go w polu farby. Ale to jest teraz, aby wyeliminować dowody na marnych drogach z organizmu można manipulować bez kosztowne i nawet bez wizyty w garażu.

Aby oczyścić ich wystarczająco dużo samochodów do odwiedzenia Akcesoria samochodowe sklep. Istnieje obecność jest zawsze specjalny ołówek. Może być używany do maskowania drobne zadrapania, otarcia i „mostków”. Ołówek dobrane kolory ciała. Po nałożeniu go na uszkodzonym obszarze samochodu cała powierzchnia wciera wszyscy znają polskiego. Ale używać ołówka można osiągnąć tylko wtedy, zadrapania powierzchni, i nie jest objęty podkładowej farby. Jest to najprostsza wersja, jak usunąć rysy z samochodu.

Jeśli farba ucierpiała poważnie w tym przypadku konieczne jest użycie specjalnego farby i jasny lakier. Kolor jednocześnie musi dokładnie pasować do koloru samochodu, w przeciwnym razie okaże brzydki „patch”. Farbę z cienkim pędzelkiem do zera. Jeżeli usterka nie znika po nałożeniu pierwszej warstwy należy stosować jeden. Po suszeniu konieczne jest, aby pokryć lakierem. W tej metodzie możliwe jest przywrócenie głębokie rysy i żetony.

Jak zamalować rysy na samochodzie, czy, jak mówią, przyszedł do „mięsa”? Jeśli warstwa podkładu jest uszkodzony, to lepiej użyć następujących taktykę. Początkowo wygładzić rysy krupnoabrazivnoy polskiego. Usuwa ostre krawędzie i usunąć uszkodzenie kurz nabivshuyusya. Ponieważ część makaronów krupnoabrazivnoy są dość stałe cząstki mechaniczne, które mogłyby uszkodzić powłokę wokół szczeliny, konieczne jest, aby działać z wielką ostrożnością. Polski drapie tylko wnękę bez dotykania otaczającego samolot. Następnie uszkodzony obszar czyszczony odtłuszcza się i suszy.

Następnym krokiem jest gruntowania sterującym. Jeśli rysa jest głęboka, ale wąska, to lepiej jest użyć wykałaczki lub cienkiego pędzla sztukę. Primer do wyschnięcia szybciej, można użyć suszarki do włosów. Po tym zadrapania na samochodzie w kilku etapach wypełnione farbą w kolorze nadwozia. Nie powinno się natychmiast wypełnić całą obrażenia jamy. O wiele bardziej praktyczne zastosowanie warstw naprzemiennie w odstępach 15-20 minut, w czasie których poprzednia warstwa ma czas do wyschnięcia. Po farba wypełniły rysę, powinno być suche dobrze. Ostatnim etapem jest stosowanie klarownego lakieru.

Jeśli uważnie zbadać zakres odpowiednich zasobów w samochodzie, odpowiedź na pytanie, w jaki sposób usunąć rysy z maszyny, jest dość szybki. Ponadto, większość z tych sklepów, a wyszkolony personel, który chętnie pomoże Ci w wyborze.