474 Shares 8766 views

Nissan Micra – jakość kompaktowy samochód, testowane czasu

Rytm współczesnego życia jest szybkie i szybka. To on dyktuje zachowania i działania człowieka. Został on zobowiązany do posiadania samochodu, a nie jako środek do luksusu, ale jako środek transportu. Najwygodniejszym w ruchu miejskim i brak miejsc parkingowych jest miniaturowy samochód, który ponadto jest tani w utrzymaniu. Jest to zatem jeden Nissan Micra. Japońscy inżynierowie rozumiane bardzo wyraźnie tendencji rozwoju społecznego, aw 1992 roku wydał wyrok krytykę i publiczność pierwszy malutki samochód tego modelu.


Wypraski wytwarzane Peredneprivodnye o pojemności 1 litra (mocy 65 KM) i 1,3 litra (wydajność 82 KM). W tym przypadku maksymalna prędkość pierwszego przykładu wynosiła 150 km / h drugi – 170 km / h. Opłacalne, mały i wygodny samochód Nissan Micra pierwszej generacji był bardzo popularny wśród mieszkańców „kamiennej dżungli”, zwłaszcza kobiet. Od tego czasu, samochód można kupić w pięciu, a w wariancie trzydrzwiowej. Model ten okazał się sukcesem dopiero w roku 2000, kiedy to pchnął kopie drugiej generacji.

Samochody tego pokolenia zmieniły nieco dłuższy dotykając jej wygląd. Gładka opływowy kształt i łukowaty korpus stos rozkoszował się wielu fanów, a także poprawę przedziału pasażerskiego oraz poprawę izolacji akustycznej. Nissan Micra, który został wydany w roku Tysiąclecia, został wyznaczony jako pojawienie się kolejny, tym razem napędowego, silnika. silnik wysokoprężny Polutoralitrovye o mocy 57 KM może osiągnąć maksymalną prędkość 146 km / h przy zużyciu tylko 4,3 litra na 100 km (autostrady).

Trzecia generacja Nissan Micra została opublikowana w 2003 roku. Bardzo pierwsze „wewnętrzne” wyróżnieniem „przodków” jest obecność automatycznych przekładni. Jednak ta innowacja odnosi się tylko do silników benzynowych. Samochód z zewnątrz również uległa zmianom: przejście od dachu do okapu stał się bardziej stopniowe, wzdłuż obwodu maszyny stał się również bardziej zaokrąglone.

Tabela przedstawia silniki modyfikacji Nissan Micra, ich charakterystyki mocy i rozmiaru

Modyfikacja silników samochodowych trzeciej generacji

paliwo zużywane

przemieszczenie l

Moc, KM

PPC

Prędkość maksymalna km / h

benzyna

1,0

65

mechanika

154

1.2

65

automatyczny

145

1.2

80

mechanika

167

1.4

88

automatyczny

158

1.4

88

mechanika

172

diesel

1.5

65

mechanika

155

1.5

82

mechanika

170

2005 ukazał się czwartej generacji tego modelu. Kształt tej maszyny jest nieco podobny do jajka – owalny, oczy wychodziły. Przynosi uśmiech.

Należy zauważyć, że wszelkie zmiany, z wyjątkiem „fasady”, model ten nie przeszedł. Zmiana tylko z zewnątrz, i dodanie salon ponad wodotryski i elektrycy, inżynierowie robią japońscy ma absolutną rację: co modyfikować i zmieniać rzeczy do smaku wiele milionów fanów motoryzacji? Przyciski sterowania systemem muzyki bezpośrednio na kierownicy, dużą liczbą kieszeni i kryjówek, wygodny desce rozdzielczej, klimatyzację i bardziej komfortowe fotele – który wygląda jak mały samochód w środku. Dodaj do tego dość wysoką zwinność, zwrotność i niskie koszty utrzymania – i staje się jasne, dlaczego mieszkańcy wielkich miastach wybrać ten okruch.

Od 2007 roku samochód Nissan Micra jest w piątym pokoleniu. Model ten zdobył największą sympatię wśród fanów małych pojazdach. Zwinność i prytkost, zwrotność i łatwość obsługi, doskonałą jakość i pełna jedność z okruchów – co jeszcze jest potrzebne, by chronić się od zgiełku wielkiego i tętniącego życiem miasta?