501 Shares 1589 views

Sałatka z ogórków i jaj: receptur, a zwłaszcza gotowania

Sałatka z ogórków i jaj, z których przepis, a nie jeden chcemy zaoferować w naszej opinii – to wielkie światło, ale jednocześnie dość satysfakcjonujące przekąskę. Nawiasem mówiąc, pomimo faktu, że jeśli myślisz o tym, oba te składniki występują w wielu innych bardzo znanych sałatek, jak tego samego „Olivier”, wiele gospodyń domowych nie uważają ich kombinację jako samodzielne danie. I to na próżno, warto zauważyć. Nadają się one do siebie przez ich smak i stworzyć razem naprawdę miły posiłek. Uwzględniając, między innymi, zalety wagi.


Sałatka z ogórków i jaj Przepis jest bardzo prosty, idealny dla tych, którzy są na diecie. Jest niskokaloryczna, można go jeść w nieograniczonych ilościach, jednocześnie bogate i uzyskać wiele użytecznych pierwiastków śladowych, a więc cenne białka do organizmu. Można go używać jako dodatek do mięsa lub kurczaka. Ponadto w przygotowaniu potraw takich jak sałatki z ogórków i jajek, przepis można modyfikować do własnych potrzeb, dodając pewne składniki. I w końcu, aby uzyskać zupełnie inny skład i smak potrawy. Co więcej, jest ona połączona z różnych składników. Może być i warzywa, mięso i szynkę, a nawet ryby. I poniżej, pokażemy Ci jak przygotować sałatki, jajka i ogórki. I dajemy wiele różnych receptur, które można przyjąć jako podstawę do przygotowania własnych ekskluzywnych potraw.

Funkcje gotowania

Najpierw trzeba gotować jajka na twardo. Po tym, czego potrzebują do ostygnięcia i, oczywiście, wynika z muszli. Co do ogórka, to lepiej wziąć, oczywiście, bardzo młody, z cienką skórą. Jednakże, jeśli masz duże, „starszym” instancje, to też w porządku. Muszą po prostu pozbyć się skórki. A jeśli chcesz jeszcze wyciąć i ruszt. Rzeczywiście wszystkie składniki mogą być szlifowane dowolnie – kostki lub plasterki, cięcie w cienkie paski lub pasy.

Wszystkie składniki są zwykle mieszane w zbiorniku i napełnić śmietaną lub majonezem. Jednak nie do przygotowania potraw są również takie jak sałatka ze świeżych ogórków i jaj receptur, które sugerują warstwową rozmieszczenie składników. Ale to też nie jest wielkim problemem. Jedynym warunkiem, który musi być przestrzegane – jest to, że jeśli umieścić przepis na cebuli, pożądane jest, aby go dodać do sałatki tuż przed podaniem, aby jej zapach przepełnił wszystko nie naczynia i nie przerwał smak główne składniki.

I, jak już wspomnieliśmy, główną cechą tego dania jest to, że może on być modyfikowany przez wprowadzenie dodatkowych składników. A czasami można nawet zastąpić świeże ogórki marynowane lub solone. Istnieją także opcje takie gotowanie sałatka ogórek i jajko. Jednakże fakt, że wiele z nich teraz zobaczyć na własne oczy. Ponieważ poniżej pokażemy, jak przygotować sałatkę z ogórka i jajka. Przepis sugerowane poniżej, będzie podstawą. I po nim, będziemy oferować do zapoznania się z kilkoma najbardziej popularnych odmian na tej podstawie.

Prosta sałatka: Składniki

Na jego gotowania gospodyni zajmie nie więcej niż dziesięć do piętnastu minut, ale w końcu będzie w stanie zaoferować swój dom lub niezależny jest dość satysfakcjonujące danie lub świetny dodatek do tych samych kotletów lub kurczaka. Składniki najprostszej sałatki. Trzeba będzie podjąć dwa lub trzy świeże ogórki, te same gotowane na twardo jajka na łyżce stołowej kwaśnej śmietany i majonezu. Jeśli to konieczne, dodaj pietruszkę, ale to, jak ktoś taki. To samo odnosi się do łuku. Jeśli jednak zdecydujesz się umieścić go w sałatce, to lepiej wziąć pióra zamiast cebuli.

Jak gotować

Czyste ogórki przeciąć na pół, a następnie pokroić w cienkie półkola. Jajka już oczyszczone z powłoki, a następnie są one cięte i arbitralny. Dodawanie (jak już wspomniano, w razie potrzeby) i szczypiorek, sól, klejony z kwaśną śmietaną i majonezu. Dokładnie wymieszać. Służyć!

Jak widać, to danie można przygotować nawet dziecko, a nie jak doświadczonego szefa kuchni. Jednak jest to wersja podstawowa. Następujące będzie mieć nieco bardziej skomplikowany w przygotowaniu. Kolejne wnioski o przepis sałatka z kalmarów, jajko, ogórek i sera.

Sprawdzone i kochany przez wielu sałatki

Złożoność tej potrawy tkwi w jednej chwili – mający zajmować się kalmary gotowania. W zasadzie, można wziąć i produkty w puszkach, ale wciąż ma kilka specyficzny zapach, który nie każdemu się spodoba. Dlatego dalej – kilka słów o tym, jak prawidłowo przygotować te dziwaczne stworzeń morskich.

Co najważniejsze – nie je strawić. W przeciwnym razie, w końcu można dostać kawałek gumy, nie deli mięso smaczne kalmary. Istnieją dwa proste sposoby. Pierwsza opcja: trzeba gotować wystarczająco dużej ilości wody, dodać przyprawy i sól, a następnie obniżono każdą tuszę dokładnie jedną minutę. Z biegiem czasu trzeba uważnie obserwować, bo jeśli kalmary pozostanie w wodzie dłużej, ciało w końcu będzie trudne. Opcja druga: po zagotowaniu wody gaśniczej pod garnka nie, a następnie zamknąć i umieścić w kałamarnicami wody. Dokładnie pięć minut i. Nie więcej. To wszystko.

Po ich ochłodzeniu, można powrócić do sałatek. Wtedy wszystko jest proste. Dwa jaja i jak wiele ogórki drobno posiekane lub wcierać w grubej terochke. Jest oceniany i sto gramów sera. Squid pocięte na paski. Wszystkie składniki miesza, dodać sól i tylko trochę zatankować ulubiony majonez. Wskazane jest, aby podać sałatkę godzinę do zaparzenia.

Wariacje na temat …

Biorąc opcję zaproponowaną powyżej, może być nieco zmodyfikowany. Proponujemy Państwu przepis na sałatkę z kiszonych ogórków i jaj, i kalmary, kiełbasy i sera. Składniki tego samego rodzaju. Jednak ogórki nie są już świeże i solenenkie. Tak, kiełbasa i ser ma zupełnie inny smak niż tradycyjny stałe. Że będzie miał zupełnie inną potrawę.

Jeśli chodzi o wytwarzanie, proces ten jest identyczny z opisanym powyżej, a tym samym ilość składników. Jedyna różnica – sól do tej potrawy najlepiej nie dodawać w ogóle, ponieważ wszystkie składniki, a więc na własną rękę dość słone. Chcesz jeszcze zmodyfikować sałatkę? Dodaj składniki pokrojone grzyby marynowane i kilka piór zielonej cebuli. I uzyskać ponownie nową potrawę. W ogóle, jak to jest jasne, eksperyment ma końca. Będziemy iść dalej i powiedzieć, jak przygotować sałatkę z tuńczykiem, jajkiem i ogórkiem. Receptura – poniżej.

Jajko, ogórek sałatka z tuńczykiem

Dania gotowe szybko i okazuje się bardzo smaczne i pożywne. Pokroić w drobną kostkę ogórka, pomidora i jajkiem na twardo. Pierwsze dwa składniki są mieszane i rozłożone na talerzu pokryte liśćmi świeżej sałaty. Posypać jajko. Puszki tuńczyka zwolnione są z ciekłego, puree w puli z widelcem (nie bardzo małe), rozłożonych na górze jaj. Następnie wlać cały sos. Do jego przygotowania należy mieszać na łyżeczkę musztardy i soku z cytryny, rozcieńczając je po oliwie (dwa lub trzy łyżki stołowe). Można służyć bezpośrednio na stole.

Southern sałatka

Jako główny składnik potrawy wziąć cztery ogórki i jajka na twardo. Następnie musimy sałatę. Pożądane jest, aby przyjmować różne formy. Na przykład, góra lodowa, rukolą i Romano. Ponadto, musimy być miękki ser. Na przykład, mozzarella, które mogą również uzupełniać i serem (sto gramów). I osiem pomidorki.

Ogórki pokroić w cienkie plasterki, jajka na twardo – w ten sam sposób. Sałatka łzowe ręce, umieścić wszystkie składniki w salaterce. Dodać posiekane pomidory na pół. Posypać startym serem wszystkich. Refill zmieszać z solą i ulubione zioła oliwa z oliwek.

„Czułość”: sałatka przepis

Kurczak, ogórki, jajka i ser – to wszystko, co jest potrzebne do gotowania taki obfite i bardzo smaczne potrawy. Najlepiej jest gotować będzie odpowiadać filety drobiowe. Można jednak przyjąć zarówno kurczak, a ponadto nikt nie zatrzyma go zastąpić tym samym chudej wieprzowiny lub wołowiny. Można również użyć szynki. Cóż, to wszystko jeszcze raz od zmian pola w temacie. Uważamy, że sposób przygotowania sprawę podstawową.

Więc czterysta gramów kurczaka trzeba gotować w osolonej wodzie i niektórych ochłodzić. Następnie pokroić w długie kawałki. Cztery ogórki pokroić w półkola. Jaja – te same rzeczy – cztery ćwiartki. Wszystko to wymieszać w salaterce, wlać sos dwóch łyżkach oliwy z oliwek, lub tej samej ilości majonezem, posypać tartym serem (sto gramów więcej nie trzeba).

Budżet Sałatka „Królewski”: przepis

Kurczak, ziemniaki, jajko, ogórek, pieczarki, ser i trochę kawioru – iw efekcie otrzymujemy „Królewski” sałatki, w żaden sposób nie gorszej zwłaszcza jego sławny brat, do przygotowania których, zgodnie z recepturą, pozostawiając grono nie tylko czas, ale również pieniędzy. Tak, proste, ale nie mniej smaczne.

Tak, gotować dwie dość duże ziemniaki, trzy jajka, a także (osobno w osolonej trochę wody) trzystu gramów kurczaka. Albo cała pierś z kurczaka (który jest tańszy). Trzysta gramów pieczarki pokroić i usmażyć surowy płytek o ile nie pochodzą ze wszystkich cieczy i grzyby sami nie są zazolotyatsya. Na innej patelni zrobić zazharku startej marchewki (2 szt.) I jeden melenko posiekanej cebuli. Ziemniaki i sto gramów sera (lepiej wziąć Holendrów), trzeć na tarce. Dwa ogórki (świeże), pokroić w cienkie paski, jajka – kostkę. Następnie podjąć szeroką danie i zacząć szerzyć składniki w warstwach. Sekwencja jest następująca: po pierwsze pochodzi „poduszki” ziemniaka smarowane majonezu. Następnie wlać na wierzchu plasterki ogórków. I słali grzyby. Ponownie, wlać majonezu. Umieścić górne zazharku najpierw sieka się cienkie paski zaokrąglenia. Majonez. Następnie składają jaja i iść spać wszystko obficie tartym serem. Statek w lodówce przez kilka godzin – niech warstwy dokładnie nasączone. Następnie zrobić majonez na górze siatki i ozdobić jajka.

wniosek

Jak widać, przepisy kulinarne jajka, mizeria dużo. Daliśmy tylko najprostszy Plus już bardziej skomplikowane, aż do wypoczynku francuskim. Podczas dni tygodnia w bazowej kompozycji mogą być dodawane do tradycyjnych składników (groch, oliwki, ser, czosnek, pomidory), a więc zdywersyfikować swoje menu o nowe potrawy.