182 Shares 2253 views

Rzęski na światłach: projekt badania, czy domowej roboty?

W krajach zachodnich, optyka projekt przednie (rzęski okładzin na światłach) jest odrębną formą sztuki. Niektórzy z projektantów stylizowane prostokątne przyrządów optycznych pod owalnym lub segmentu, ktoś jest nowoczesne szerokie światła w stylu retro obrazu. Projektanci konkurować trzymać wystawy swoich prac, a właściciele samochodów są zachwyceni, aby Twój samochód bardziej atrakcyjne i piękne.

Pomysł jest tak zagranicznych projektantów będzie odwoływać się do całego świata motoryzacyjnego dziś rzęsy przyklejone na światłach postrzeganych jako obowiązkowy element estetyczny i bez reflektora – to zwykła latarka. On jest nagi żarówki w mieszkaniu, bez cienia lub żyrandol. Projektant zajmuje się w pracy, a wskaźnik kierunek staje się dość gwałtownie powieki dolnej i krążył kolumna „oko” na górze strzałką. Praca odbywa się z oczekiwaniem, że funkcjonalne lampy jakości nie są naruszone.

Ale rygorystyczne i prestiżowy BMW dostaje szerokie zamiatanie brwi i zabawne plastikową rzęski. Na reflektorach niektórych producentów samochodów sami nosić klocki, które nie tylko funkcję estetyczną, ale również spełniać właściwości aerodynamiczne. Na przykład, w niektórych modelach Opla plastikowej wyściółki w dziedzinie lamp służyć nie tylko jako dzielniki przepływu powietrza, ale również tworzy wizualny efekt przedłużania kaptur.

Projektanci domowe z entuzjazmem podjąć pałeczkę do zachodnich odpowiedników. Twórczy impuls tworzą rzęsek na światłach dla „VAZ” i „Oka”, ozdobiony zagranicznego samochodu. Płynne linie nadwozia harmonijnie pokrowce, części z tworzywa sztucznego wokół przednich i tylnych świateł, pozostawiając swobodne funkcjonowanie ważnych sektorach. W stolicy i dużych miastach otwarte sklepach z naprawą samochodu. Koszt usługi jest łatwo dostępna. Jednocześnie wielu rzemieślników wymyślić własne wersje dekoracje samochodów i staramy się wyciągnąć je do rzęsek na reflektory z ich własnymi rękami. Jednak okazało się, że nie jest tak łatwo to zrobić samemu.

Popularność restyling motoryzacyjny optyka nadal rośnie, więc w przypadku włącza producenta przemysłowego. W sklepach zaczynają sprzedawać plastikowe nakładki, które można kupić i kleju. Tylko takie podejście nie zawsze równowagę między estetycznej i funkcjonalnej strony. Ktoś wciska małe kawałki plastiku, ktoś organizuje szerokie klapki z oczu, pozostawiając wąskie szczeliny dla wiązki światła. Nieznajomość zasad projektowania i przepisów dotyczących składu prowadzi do błędów. Ludzie są rozczarowani, nie wiem jak zrobić rzęsy na reflektory poprawnie i pięknie, szukając informacji w czasopismach oraz w Internecie.

W rezultacie, rosyjskie rzęski na reflektory stały się najbardziej popularne. Dziś w sklepach asortymentowych mieć więcej niż tuzin standardowych modeli. Są tanie i łatwe do zastosowania dwustronną taśmę lub kleju, a następnie przebranie. Ale wyłączna rzęski na światłach są nadal na pierwszym miejscu. Ich projektanci rezerwacja poszanowaniem kierowców.