830 Shares 7262 views

Mini śmigłowce: przegląd popularnych modeli

Mini-śmigłowce – technika, która łączy w sobie funkcje motocykla lub motoroweru. Pojazd ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy boją się siedzieć na rowerze, ale chce się uczyć od motoroweru. Zauważ, że te niezwykłe pojazdy są popularne ze względu na ich lekkość, łatwość zarządzania i eliminując konieczność uzyskania pewnych dokumentów jeździć na nich. Można również wykluczyć koszty wydatki na utrzymanie, ubezpieczenie i tak dalej. A koszt mini-śmigłowce znacznie niższych niż cena najtańszego motocykla. Wszystko to sprawia, że pojazdy te tak popularne.

Kawasaki VN900 Vulcan

Niepowtarzalne piękno krążownika Kawasaki VN900 Vulcan natychmiast rozpoznawalny dla charakterystycznych szaliki ukośne cięcia i szprychy kół. Model ten – to doskonałość wszystkich cech, dzięki czemu może być używany do jazdy po mieście lub w podróży. Wydaje się, że jest to bardzo wymiarowa mini chopper. Zdjęcia również sprawia, że jasne, że trwałość tego modelu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, w tym kierowców początkujących. Pojazd jest wyposażony w dwie V-cylindrowej jednostki typu oraz posiada elektroniczny układ wtrysku paliwa chłodzony cieczą. Wśród cech tego modelu można wyróżnić obecność napędu pasowego do tylnego koła, które nie wymagają częstej konserwacji.

Megiera yamaha XV 400

Yamaha Virago XV 400 – cruiser, wykonane w duchu stylu amerykańskim. Wydaje się, że jest on zbyt skromny wskaźniki pojemności silnika, ale kosztem nisko podwieszane, wysokiej układ kierowniczy i wyrafinowane wzornictwo mini śmigłowce Yamaha nadal popyt. Wśród zalet tego modelu, użytkownicy zgłaszają niewielki ciężar, dobre prowadzenie na wszystkich prędkościach i bezpretensjonalny napędu kardana.

Kawasaki ZL 400 eliminatora

W wersji Kawasaki ZL 400 eliminatora ma koła tri-promieniowe, układ zapłonowy z ustawienie sprawia, że możliwe jest zapewnienie stabilnej pracy silnika przy każdej prędkości. Osobliwością tego chopper – w konstrukcji zewnętrznej, który został zaprojektowany w stylu dregster. W klasycznym układzie głównych elementów konstrukcyjnych Kawasaki mini śmigłowce charakteryzują się stylowym wzornictwem, łącząc elementy to chopper i motocykl sportowy. Jeśli potrzebujesz kompaktowy pojazd dla początkującego użytkownika, ten model dokładnie godne waszej uwagi.

Honda

Marka ta oferuje technologię motocykla do różnych celów. Zatem model Honda Jazz 50 – motorower, którego konstrukcja jest wykonana w stylu amerykańskim. Nie tylko szansa będzie na sprzedaż, Honda Jazz 50 natychmiast stał się popularny nie tylko w domu, w Japonii, ale także w innych krajach. Od właściwości technicznych tego modelu przyciąga 4-suwowy silnik ze skrzynią biegów 4-biegowa, dzięki czemu jazda nawet dla początkującego oferuje wygodę i prostotę.

Oczywiście, dla off-road korzystać z mini chopper nie nadaje, ale w miejskich warunkach pracy są po prostu idealne dopasowanie ze względu na zwrotność, komfort i zwartości. Zbiornik paliwa jest pod 6 litrów benzyny wystarczająco dużo miejsca, z tych mini-śmigłowce osiągnął maksymalną prędkość 60 km / h.

Honda Magna 50 – kolejny łatwy pojedynczy motorower, który jest idealny dla tych, którzy lubią spokojnej jazdy po mieście. można zauważyć, chromowane lusterka, kierownicę i wygodne siedzenie z zalet modelu. motorower Engine – 50 cu. zobaczyć, więc nie trzeba mówić o wielkiej mocy. Maksymalna prędkość, że można go osiągnąć – 70 km / h. Wśród poszczególnych cech modelu obejmują dostępność zadziałania czujnika.

Regal Raptor 50cc

Ten mini chopper dostaje dobrych opinii o jakości wykonania w tym roku pozostaje w szczytowym roku. Jest to unikalny pod względem wyglądu helikoptera, który jest małych rozmiarów, ale z prędkością do 80 km / h przy zachowaniu niskiego zużycia paliwa. Z minusów użytkowników zauważyć brak czujnika paliwa. Nie jest najlepszym sposobem jest zawieszenie. Warto zauważyć, że ustanowienie producenta mini chopper odpychane od konstrukcji japońskiej motorower Honda Jazz, a silnik jest zapożyczona z Honda Super Cub.

własne ręce

Może się wydawać, że można zrobić mini-helikopter własnymi rękami? Ale prawdziwi profesjonaliści boją się niczego i stworzyć unikalne cechy kosmetyczne i konstrukcja starych motocykli, motorowerów często ciężkich i wielkogabarytowych. Jednakże, proces ten jest długi i trudny, jak to jest konieczne i że rama i obudowy i główne elementy nośne.

Uważa się, że im więcej elementy self-made mini chopper wykonywane ręcznie, tym bardziej strome będzie rower. I w tym przypadku trzeba nie tylko do korzystania z pomocy specjalistów z każdej pracowni, ale także przygotować dużą liczbę instrumentów – od szlifierek i wiertarek elektrycznych do spawarki.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy z modeli wymienionych powyżej jest nie tylko najlepsze parametry techniczne, ale również stylowy wygląd i przystępną ceną, co czyni je popularne wśród kupujących.