666 Shares 3027 views

Jak wziąć pałeczkę w „Instagrame” i stają się popularne?

Flash moby zawsze były popularne, nie tylko w życiu, ale także w Internecie. Najczęściej znajdują się w różnych wyścigach sztafetowych portalach społecznościowych. Są one gromadzić się wokół jednego tematu ogromną liczbę osób, które następują pewne warunki i przyciągnąć więcej znajomych. Kiedy po raz pierwszy usłyszał o nim i nie wiem jak zabrać pałeczkę w „Instagrame”, ten artykuł jest dla Ciebie.

serce

W zasadzie każdy przekaźnik ma w przybliżeniu takie same warunki. tylko motyw zmienia się za każdym razem. Zasadniczo trzeba stworzyć konkretną hashtag, która odpowiadałaby tematu.

Na przykład, zrobić zdjęcie i udostępnić książki w „Instagram” to obraz z hashtag # 5lyubimyhknig. Następnie należy określić swoje preferencje literackie, to nie jest albo zdjęcia albo przez czczo przyjaciół, którzy przekazać pałeczkę. Przyjaciele mogą być kilka, a kilkanaście. Wszystko zależy od tego ile masz reagujących abonentów i jak szybko chcesz zamieścić flash mob.

warunki

Mówi się, że dla efektu, można również określić przekaźnik czasowy. Najczęściej odbywa się to przyspieszyć. Jeśli ktoś, kto nazywa, nie ma czasu, aby poradzić sobie z warunkami, wykonuje jakąś karę zadania. Więc to był flash mob Ice Bucket Challenge. Ci, którzy nie spełniają warunku przez 24 godzin, było oddanie 100 $.

Co robić?

Tak, najważniejsze, aby dowiedzieć się, jak wziąć pałeczkę w „Instagrame”. Rozwiązanie to nie jest trudne. Zazwyczaj to wystarcza, aby spełnić wszystkie warunki przekaźnika, umieścić kilka zdjęć i dać flash mob do swoich abonentów.

Jeśli nie wiesz jak przekazać pałeczkę do „Instagrame”, nie martw się. Rozwiązanie to jest tak proste, jak przy. W tym celu musimy tylko pamiętać, fotografię, która bierze udział w sztafecie, ich przyjaciół i znajomych. Każdy z nich będzie natychmiast otrzymywać powiadomienia i mogą przyjąć lub odmówić udziału. Jeśli nagle jeden z nich nie wie w jaki sposób podjąć pałeczkę w „Instagrame” można wyjaśnić im zasady i warunki flash mob.

Za co?

Generalnie, nie wszystkie uczestniczą w takich wydarzeniach. Oczywiście, niektóre z nich po prostu nie są aktywnymi użytkownikami tej aplikacji. Są tacy, którzy nie rozumieją znaczenia tych zawodach. Dobrze, niewielki procent po prostu nie wie, jak przekazać pałeczkę do „Instagram” i dlatego boi się go przyjąć.

Z pierwszym i ostatnim, w zasadzie wszystko jest jasne. Dla tych, którzy nie widzą sens tych działań powinny być wyjaśnione. Faktem jest, że częściej niż idą z dwóch powodów. Pierwszy – to pragnienie, aby poznać siebie i pokazać sam świat. Po drugie – jest to, aby promować swoje konto.

Jeśli marzysz o ogromnej liczby abonentów, trzeba wiedzieć, jak wykorzystać pałeczkę w „Instagrame” i sposobu przekazywania. Tymi flash mob, konto staną się bardziej aktywny, a ponadto będzie w stanie przyciągnąć uwagę, aby znaleźć ludzi podobnie myślących i zrobić stronę bardziej interesującą.

sława

Innym interesującym punktem, ponieważ po prostu trzeba nauczyć się przekazać pałeczkę do „Instagram”. Fakt, że „boom” na flash mob zawsze przyciąga publiczność. Instagram – to taka platforma, która co miesiąc prezentuje nam ciekawych postaci, które dotychczas nie były znane każdemu.

Ponadto, media wielokrotnie pisał o różnych wydarzeniach, które miały miejsce w tej sieci społecznościowej. Wiele gwiazd nawet wiedzieć jak przekazać pałeczkę do „Instagrame” i dlatego przyciągają więcej uwagi.

Jeśli jesteś w jakiejś ciekawej flash mob, aby spróbować go podejść kreatywnie. Wtedy będziesz w stanie przyciągnąć uwagę nie tylko z innymi abonentami, ale także dziennikarze, aby dostać się do jakiegoś przeglądu tematycznego i stać się sławny.

ciekawe pomysły

Właściwie, jeśli zastanowić, jakie są w przekaźnik „Instagrame”, to od razu przychodzi do głowy jest słynny Ice Bucket Challenge. To wydarzenie stało się cała kampania na cele charytatywne. Wzięło w nim udział ogromnej liczby znanych ludzi. Wśród nich Bill Geyts, George. W. Bush, Stiven King, Vin Diesel, i wiele, wiele innych, równie popularnych osobistości.

Istotą tego przekaźnika: zapoznanie społeczeństwa ze stwardnieniem zanikowym bocznym. W tym przypadku konieczne było każdego uczestnika, aby rzucić się z lodowatej wody i przeniesienia $ 10 do rachunku charytatywnej. Jeśli 24 godzin w warunkach, które nie zostały spełnione, trzeba było zapłacić 100 $.

Jeśli masz swój własny pomysł, trzeba zająć się, jak uruchomić przekaźnik w „Instagrame”. Aby to zrobić, trzeba umieścić zdjęcie, należy pomyśleć o powiązanych hashtagami i oznaczyć znajomych. A jeśli jesteś założycielem przekaźnika, to lepiej zwrócić uwagę na maksymalną liczbę osób. Można nawet nieznane wam użytkowników. Jeśli choć połowa z nich odpowiada, wówczas flash mob ma wszystko dla Twojego sukcesu.

wątki

Jeśli chcesz, aby nadal rozwijać pałeczkę, ale żadne pomysły nie przychodzą do głowy, poszukaj popularnego hashtag inspiracji. Można zrobić zdjęcie swojego zwierzaka i rozpocząć hashtag z pięciu faktów o zwierzaka. Można również poprosić abonentom swoje preferencje w muzykę, filmy, książki, i tak dalej. D.

Jest również bardzo często używane baton # 5faktovobomne gdzie można powiedzieć ciekawe historie o sobie unbanal. Ponadto, w ostatnich latach często wprowadzać abonentów jak byłaś 5-10 lat temu. Pomysł ten jest wspierany przez znanych ludzi. Więc można zrobić ciekawy kolaż.

I w końcu, prawie każdy użytkownik „Instagrama” podsumowuje ostatnie 12 miesięcy. Oczywiście, jest to trochę jak baton, gdyż nie trzeba nawet przechodzić. Bardzo wielu ludzi kocha się chwalić albo narzekać wydarzeń minionego roku. Podziel się, co sprawiło, i wyznaczać cele dla nowych 365 dni.