212 Shares 2880 views

Jak umieścić emotikonów w „Instagrame” na „Android” lub komputera

Wielu użytkowników zastanawia się , jak umieścić emotikonów w „Instagrame” na „Android” lub komputera. Dopiero teraz, niewiele osób wie, jak przetłumaczyć ten pomysł w życie. Po tym wszystkim, istnieje wiele różnych podejść do rozwiązania tego problemu. A dzisiaj mamy do czynienia z wami w tej trudnej materii do głowy. Najważniejsze – nie panikuj i nie bój się eksperymentować, jeśli sytuacja tego wymaga. Niech nas jak najszybciej, aby rozpocząć naukę naszego obecnego tematu.


własne ręce

Myślisz, że jak umieścić emotikonów w „Instagrame” na „Android”? A może na komputerze? Nie ma znaczenia, co gadżet chcesz wdrożyć ten pomysł, jako pierwsza metoda jest uważana za uniwersalny. Na czym to polega? Powiedzmy sobie z tym poradzić.

Oczywiście, jeśli trzeba umieścić buźkę, można wpisać go w tekście samemu wiadomości. Aby to zrobić, należy użyć alfabetu i różne znaki. Przykładowo, wyrażony jako uśmiechu – "=)" i smutek – "= (" silny płacz – "T_T" mruga – „;) "niespodzianka -"= 0„, i tak dalej. Takie prymitywne emotikony używane przez dłuższy czas. I wiele takich podejście do rozwiązania problemu nie jest spełniony. Po tym wszystkim, użytkownicy chcą umieścić oryginalne i piękne uśmiechy dla „Instagrama”. „Android” pozwala to zrobić. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak to zrobić. A teraz jesteśmy z tego zrozumiesz.

Aplikacja „Instagram”

Można spróbować użyć specjalistycznego programu dla telefonów komórkowych „Instagram”. Aplikacja ta ułatwia doświadczenie użytkownika z sieci społecznej. I pisanie wiadomości, jak również. Ale jak umieścić emotikonów w „Instagrame” na „Android”?

Aby rozpocząć, należy zalogować się do sieci społecznej z urządzenia odwiedzając oficjalną aplikację wybrany. Następnie rozpocząć pisanie posta. Ponadto, podczas wpisywania, kliknij na „Ustawienia”, a następnie pojawia się „emotikony”. Trzeba otworzyć mały panel z kilku opcji „ekspresji emocjonalnej”. Pozostaje tylko kliknąć na zdjęcie i patrzeć na wynik. Będziesz mieć „uśmiechu” w miejscu, gdzie chcesz.

Ponadto, można spróbować zebrać prymitywne wersje emotikonów na klawiaturze. Mogą być przekształcone jakiś piękny obraz, emocji, jeśli wpisane w „kodem” zbiegnie się z faktem, że jest to program w systemie. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Teraz wiesz jak umieścić uśmiechy dla „Instagrama”. „Android”, jak widać, sprawia, że jest to możliwe do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia kilku opcji. Tylko tam jest kolejnym bardzo ciekawe i oryginalne podejście do zadania przed nami. Co to jest? Zapoznajmy się z nim.

Dodatkowe panele

Jak umieścić emotikonów w „Instagrame” na „Android”? Jeśli nie podoba ci się standardową oficjalną aplikację dla tej sieci społecznej, można pobrać i zainstalować dodatkowe panele obecnie uśmiecha. Dziś wiele z nich.

Z reguły zawartość jest łatwo znaleźć w internecie. Należy pobrać bibliotekę „uśmiechy”, a następnie zainstalować ją na swoim telefonie. Następnie należy wpisać wiadomość w oficjalnej aplikacji, i tak jak ostatnim razem, wybierz „emotikony”. Masz mały pop up listę zainstalowanych „uśmiechów”. Tam kliknij na „pakiet” prawo obrazów, a następnie włóż żądany emocji. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane.

komputery

Myśląc jak wysyłać emotikony do „Instagrame” z komputera? Tutaj istnieje tak wiele opcji. Pierwszy – to postać rysunek emocji. Podobnie, jak w przypadku z smartfony. To nie jest tak często stosowany tylko.

Ponadto, można łatwo znaleźć w Internecie, „spadają” emocje bohaterów i wklej go w tekście postu. To jest bardziej odpowiednia opcja. Specjalnie dla tych, którzy są ważne minimalizm we wszystkim.

Ale najbardziej popularny kurs – pakiet pobrania emotikony dla „Instagrama”. Zainstalować aplikację na komputerze (przeglądarki) i jeśli to konieczne wywołanie tej usługi w sieci społecznej. Następnie należy wybrać buźkę i włóż ją do słupka. Że wszystkie problemy zostały rozwiązane. Nic trudne lub nadzwyczajne. Teraz wiesz jak umieścić emotikonów w „Instagrame” na „Android” lub komputera. To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.