100 Shares 9364 views

Jak wypełnić wideo na „YouTube”. pomocnych wskazówek

Najbardziej popularny udostępniania wideo, oczywiście, jest YouTube. Na tej stronie można znaleźć film w prawie każdej kategorii, słuchać muzyki, rozmawiać (rodzaj sieci społecznych).

Tutaj można również zarabiać pieniądze, ale trzeba wiedzieć, jak wypełnić wideo na „YouTube”, należy wykonać kanał do ujawnienia rolki, wybierz słowa kluczowe. Jest to wymagane minimum, które trzeba promować swoje treści.

Jak utworzyć kanał na YouTube

Aby móc przesyłać filmy, dodawać komentarze i oceny, trzeba przejść przez prosty rejestracji. Przejdź do YouTube i kliknij przycisk „Zaloguj”.

Jeśli masz już konto w „google” (na przykład wiadomości e-mail box został zarejestrowany), wpisz swój e-mail i hasło. Jeśli nie korzystałeś z usług Google, a następnie kliknij przycisk „Utwórz konto”.

Wypełnij wszystkie wymagane pola i kliknij „Dalej”. Następnie wybierz „Powrót do serwisu YouTube.” Teraz kliknij w prawym górnym rogu „Dodaj video”, następnie zostaniesz poproszony, aby stworzyć swój własny kanał. Jeśli planujesz zrobić kanał tematyczny, a następnie kliknij w link na niebiesko i wpisać nazwę firmy lub dowolnej odpowiedniej nazwy.

W innych przypadkach, gdy kanał nie jest szczególnym przedmiotem, można użyć tych społecznościowy Google+.

Zatem, kanał utworzony i teraz trzeba dowiedzieć się, jak wypełnić wideo na „YouTube”.

Jak przesyłać filmy do YouTube

Aby umieścić film na „YouTube”, kliknij przycisk „Dodaj wideo”, a następnie „Wybierz pliki do przesłania”. W tym przypadku, można ustawić dostęp dla wszystkich, tylko dla ludzi, którzy mają link, lub dla siebie.

Podczas załadunku, można nadać nazwę, opis rolki określić tagów (słów kluczowych) i wybierz odpowiednią listę odtwarzania. Alternatywnie, można dodawać filmy do Google+, Facebook i Twitter.

Kiedy przesłać plik, będzie oferowane do wyboru trzy opcje ikony. Wybierz najbardziej udanych z nich, lub tworzyć własne.

W „Advanced Settings” można zarządzać komentarze, umieścić ograniczenia wiekowe i wiele więcej. Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich ustawień, kliknij obok nich na znak zapytania.

Gdy wszystkie powyższe czynności zakończone, kliknij przycisk „Publikuj”. Teraz, gdy wiesz, jak wypełnić wideo na „YouTube”. Ale co wtedy, gdy wałki są ładowane przez długi czas? O tym później.

Jak szybko przesłać film

Prawie wszystkie programy przeznaczone do nagrywania wideo (Fraps, BANDICAM), zapisu w formacie FLV. Dlatego pliki są duże i, w rezultacie, długi czas ładowania na YouTube.

Oczywiście, pobierając krótki film nie potrwa długo. Ale jak wypełnić wideo na „YouTube” szybko, jeśli chodzi o długim materiału? Zaleca się, aby użyć dowolnego programu (płatne lub bezpłatne), który konwertuje do formatu FLV do innych (np MP4 lub AVI).

Po konwersji plik będzie dużo mniejszy, „ważyć”, a zatem przesłać do YouTube będzie szybciej. Nawiasem mówiąc, jeśli nie wiesz jak wypełnić wideo na „YouTube” w 1080, programy te pomogą rozwiązać ten problem, ponieważ jest możliwe, aby wybrać odpowiednią rozdzielczość.

Freemake Video Converter

Jednym z darmowych programów, które można pobrać z Internetu, jest Freemake Video Converter. Intuicyjny interfejs (w języku rosyjskim), zdolność do obsługi plików FLV-dostępności – to główne pozytywne cechy tego konwertera.

Jak z nim pracować? To bardzo proste. Przeciągnij program wymaga przetwarzania pliku, wybrać format, w którym chciałaby konwersji i kliknij „Convert”. Ten proces trwa trochę czasu.

Otwieranie sekcji „Opcje” i klikając na zakładkę „przyspieszenia”, można ustawić maksymalną prędkość przetwarzania plików.

Również przy pomocy oprogramowania Freemake Video Converter można połączyć kilka filmów w jeden.

Więc nauczyłem się wlać filmy na „YouTube” w dobrej jakości. W tym przypadku można zaoszczędzić dużo czasu. Teraz kilka ważnych punktów, aby pamiętać.

Tytuł, tagi i opis

Jeśli chcesz promować swój film, należy zwrócić szczególną uwagę na tytuł, tagi i opis.

Tagi (słowa kluczowe) mogą być wybierane za pomocą usługi „Yandex” (wordstat). Te „keywords” pożądane jest użycie w tytule i opisie filmu. Jest możliwe, że został rozcieńczony wpis.

Po przesłaniu wideo w kolumnie „Nazwa” będzie nazwę pliku i formatu. Jest wysoce niepożądany zostawić wszystko w taki sposób, zatem przed powodzią wideo na YouTube, zmień nazwę pliku.

pomocnych wskazówek

Aby upewnić się, że film nie jest „zakazane”, a także, aby przyciągnąć odwiedzających do kanału są zachęcani do przestrzegać kilku prostych wskazówek:

  • Zorganizować swój kanał i ustawić go prawidłowo.
  • Zwiększyć limit, aby móc przesyłać filmy dłuższe niż 15 minut.
  • Podnieść odpowiednie słowa kluczowe i używać ich w tytule i opisie.
  • Wlać wideo w formacie 16: 9, aby uniknąć czarne pasy po bokach.
  • Podczas filmowania, należy zwrócić uwagę na oświetlenie (przy okazji, może być rozwiązany w przyszłości, przechodząc do „Video Manager” na swoim kanale YouTube).
  • Nie stosować jako podkład muzyczny tory, do których nie masz praw.
  • Jak wypełnić wideo na „YouTube” bez utraty jakości? Przede wszystkim, należy użyć dobrego aparatu, a następnie – wiele programów.

Są to tylko niektóre wytyczne, które powinny być przestrzegane, jeśli chcesz swój kanał na „YouTube” rozwiniętym.

wniosek

Tak, teraz wiesz jak wypełnić wideo na „YouTube”. Nic skomplikowanego o nim. Zarejestruj konto w Google i utworzyć kanał może każdy użytkownik Internetu, ale usunąć bardzo wysoką jakość i ciekawy film może nie wszyscy.