562 Shares 4322 views

Dlaczego nie robi muzykę w „kontaktach”?

Dość często, wielu użytkowników skarży się, że ich muzyka nie jest wliczone w „Kontakt”. Zobaczmy, co może być problemem, co spowodowało takie „zachowanie” i jak z nim walczyć.


brak wiązania

Tak więc pierwszy powód, dla którego nie odtwarzać muzykę w „Kontakty”, zazwyczaj pojawia się jako połączenia internetowego. Fakt, że cała muzyka załadowany na serwerze, który ma pewne znaczenie. Naturalnie, z muzyką rozpoczął, konieczne jest, aby rozpocząć progruz.

Ale co się stanie, jeśli masz słabe połączenie z internetem? To prawda, nic. Muzyka, filmy, zdjęcia, a nawet nie zawsze mają czas na progruz. Więc oto kilka dróg wyjścia. Pierwszy – to kliknij na play i pauza. Innymi słowy, należy odczekać aż jedną lub drugą postu progruz. Jednakże, jeśli problem występuje często, to nie jest wyjście.

Innym sposobem rozwiązania problemu, dlaczego muzyka nie jest wliczone w „Kontakt” – jest myśleć o zmianie dostawcy. Może już potrzebować szybszy internet? Następnie zmienić taryfę lub „spółka zarządzająca”. Po zawładnąć wyższej stawki, kwestia musi odpaść sama.

obciążenie serwera

Oczywiście, nie od razu winę na połączenia internetowego, jeśli nagle odtwarzać muzykę w „Kontakt”. Zwłaszcza, jeśli jest – to odosobniony przypadek. Problem może nie leżeć z tobą, ale na serwerze głównym jest odpowiedzialny za pracę.

Jeśli to „spada” ogromny ciężar, wtedy, oczywiście, niektóre usługi, aplikacje, gry, a nawet profile przestanie działać. Dokładniej, to zaczyna się robić bardzo powoli. Tak może się zdarzyć, że nie można nawet przejść do zakładki „Moje Wiadomości”. W tym przypadku ma to sens szukać informacji na temat jednego masz wystąpiły podobne problemy. Jeśli nie, po prostu czekać na jakiś czas. W przypadkach, gdzie jesteś – tylko „kopia” problemów należy szukać przyczyny w czymś innym. Zobaczmy, dlaczego nie odtwarzać muzykę w „Kontakt”.

profilaktyka

Tak więc, jeśli serwer nie jest wielkim ciężarem, i masz wszystko w porządku z Internetem, można by pomyśleć, co jeszcze może być przyczyną „hamulec” podczas odtwarzania dźwięku.

Może administracja postanowiła zorganizować zaplanowane lub rutynowej konserwacji? Zazwyczaj ostrzec o takich rzeczach (lub próbują ostrzec) wyprzedzeniem. Nie zawsze jest to okazuje. Jednakże, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, szukać, jeśli nie przeprowadza się już prace konserwacyjne.

Jeśli serwer jest przeprowadzane różne prace, to należy poczekać. Jednak jest dość smutny, gdy nie są uruchomione muzykę w „Kontakty”, ale twój przyjaciel z tej grzywny. Pamiętaj, że w zapobieganiu serwera jest rozłożone losowo. Nigdy nie wiadomo, kto w tym czasie strona będzie działać, a ktoś – nie. Więc czekać na koniec pracy – to wszystko zostanie przywrócone.

Nie pamięć

Innym powodem nie odtwarza muzykę w „Kontakt” – to jedno, na którym, co do zasady, starają się nie zwracać uwagę podczas kontroli komputerowych. Z pamięci.

Jak głupie, jak się może wydawać, ale nawet najbardziej nowoczesny komputer często cierpi z powodu tego problemu. Dlaczego tak? Chodzi o to, że komputer jest uruchomiony, to oszczędza dużo akcji w jego pamięci. Co do zasady, w części, gdzie jesteś na systemie operacyjnym. Po wyłączeniu części są usuwane, a część pozostaje.

Co się wtedy stanie? Komputer dla kawałka „bałagan”. I pracujesz i nie zauważyć. Czasami jednak sam system zaczyna „alarm” i daje komunikat, że nie ma wystarczającej ilości pamięci na twardym dysku C. Wydaje się być pusty komputer, a pamięć jest stracone! Co robić?

Należy dokładnie wyczyścić swój komputer. Jeśli to wszystko nie musi natychmiast usunąć programów i gier, które grasz. CCleaner jest wystarczające do ustalenia programu i przeskanować komputer za „bałagan”. Po tym, czyszczenia rejestru (przez naciśnięcie przycisku „Wyczyść”) i poczekać aż proces zostanie zakończony. Po tym, muzyka będzie działać ponownie jako miejsce stanie się dostępny. Nie zapomnij usunąć rejestru komputera od czasu do czasu, aby nie otrzymywać takich sytuacjach.

wirusy

Jednakże, jeśli nie włączyć muzykę w „Kontakty”, wtedy można myśleć o ważniejszych sprawach. Zwłaszcza, gdy jest wystarczająco dużo miejsca, Internet jest szybki, działa na serwerze nie jest obecny, i rzeczywiście do niedawna wszystko działało poprawnie. Chodzi o to, że przyczyną może być wirus komputerowy.

Jednakże, istnieje kilka opcji. Po pierwsze – jest to bardzo przykre, że zakażenie jest dokładnie rejestruje w komputerze. Nazywa Setupapi.dll. Jeśli znajdziesz go w folderze Windows, a następnie natychmiast usunąć. Tak długo, jak nie masz go pozbyć, nie będą musieli odtwarzać muzykę z „Kontakt”. Na komputerze wirus może dostać cokolwiek chcesz – pobrało podejrzany plik, program dla VC i tak dalej, a następnie dostał problem. Najlepiej jest używać Dr.Web Anti-Virus.

Druga opcja – to tylko kilka z trojanami i wirusami. Ich wystarczy wykryć żadnego programu antywirusowego, a następnie usunąć / wyczyścić / wysłać kwarantannie. Następnie należy ponownie uruchomić. Można ponownie odtwarzać dźwięk z sieci społecznej w komputerze.

Brak programów

Oczywiście, nie powinniśmy wtedy bać, jeśli nie włączyć muzykę w „Kontakt”. Czasami przyczyną tego zachowania może być brak programów banalnych i niezbędne do pracy z plikami audio i wideo w sieci za pomocą przeglądarki.

Najczęstszym problemem, co do zasady, jest brak takich gadżetów jak Adobe Flash Player. Ten program jest konieczne w celu umożliwienia ci na oglądanie filmów i plików multimedialnych progruzhat w przeglądarce. Tak więc, bez niego nie można słuchać muzyki na każdej stronie.

Jednak przy pierwszej awarii sam komputer będzie ostrzegać, że trzeba zainstalować ten lub ten program. Po tym, będziesz miał możliwość bezpośrednio pobrać i zainstalować niezbędne pliki. Jednak trzeba ponownie uruchomić przeglądarkę. Po tym, zaczniesz znowu pracować muzykę w „Kontakty”. Ten problem jest bardzo często z nowymi komputerami i systemami operacyjnymi, dla których jeszcze nie pracowali.