589 Shares 7921 views

Jak zrobić zrzut ekranu, strona przejść kolejny ważny obiekt?

użytkownicy komputerów są dość często do czynienia z faktem, że wystarczy zrobić zdjęcie tego, co widzą na ekranie. Jest to konieczne w przypadku pisanie artykułów, esejów, a także robić zdjęcia ekranu lub okna, a program do wysłania, na przykład, wsparcie techniczne lub poprzez e-mail. Zdarza się również, że wystarczy wysłać zdjęcie, otwórz okno znajomego, który nie może przejść do strony, gdzie jest z poziomu przeglądarki.

Bardzo przydatna jest możliwość robienia zrzutów ekranu, aby nauczyć znajomego lub dorywczo użytkownikom dowolnego programu lub działania.

Tu i tam jest uzasadniony pytanie jak zrobić zrzut ekranu?

Jeśli nie wiesz, jak zrobić zrzut ekranu strony, otwórz okno albo coś innego, to ten artykuł jest dla Ciebie.

To całkiem proste.

Na każdej klawiaturze, zazwyczaj w prawym górnym rogu znajduje się klawisz Print Screen (Prt Sc). Jeśli naciśniesz ten klawisz, sfotografowane całe pole pracy.

Więc po naciśnięciu przycisku Print Screen, ale nic się nie dzieje. Wszystko w porządku, tylko obraz jest kopiowany do schowka, z którego następnie musi zostać usunięty.

Aby to zrobić, należy użyć dowolnego edytora obrazu.

Standardowy edytor jest elementarny farbą. Aby uzyskać do niego dostęp należy nacisnąć przycisk „Start”, a następnie „Programy”, a następnie „Akcesoria” i wybrać farby.

Otwarcie edycji, wkleić obraz. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Edytuj” i „Wklej”. Będziesz miał obraz zapisany w schowku, to nie ma ekranu.

To może być zmniejszone, jeśli to konieczne. Aby to zrobić, kliknij "Picture", a następnie "Stretch / Skew". Wyświetlane jest okno, w którym zawartości procentowej trzeba zarówno poziomo jak i pionowo, na przykład 50.

Następnie należy zapisać zrzut ekranu, który Naciśnij przycisk „Zapisz jako”. Podaj nazwę pliku oraz w „Zapisz jako typ” wybierz żądany format. To może być JPEG, JIF, PNG, TIFF, i tak dalej. Następnie kliknij przycisk „Zapisz”, a zrzut ekranu jest gotowy. Nie zapomnij obserwować drogę, gdzie plik.

Nawiasem mówiąc, w tej samej farba może podkreślić lub coś koło na zrzucie ekranu. Na przykład, trzeba pokazać ludziom błędy glei są w tekście. Państwo sfotografować tekst i zapisywać zrzuty ekranu podkreślić lub udar niezgodność z regułami języka rosyjskiego. Następnie należy wysłać plik pocztą lub w inny dogodny sposób.

Oto do dziś wykazać wszystkie powyższe i konieczności zrozumieć, jak wykonywać zrzuty ekranu. Innymi słowy, wszystko opisane można zilustrować za pomocą zdjęć.

Aby zrobić zdjęcie całego ekranu, jak wspomniano powyżej, trzeba nacisnąć Print Screen. A żeby sfotografować osobne okno, należy nacisnąć kombinację klawiszy Alt + Print ekranie.

Nawiasem mówiąc, jeśli zrobić lub napisać, i trzeba zrobić zdjęcie czegokolwiek na ekranie w tej chwili, ale nie wiesz, jak zrobić zrzut ekranu, można po prostu nacisnąć Print Screen, a następnie po prostu wstawiony do dokumentu programu Word, a następnie rozciągnąć do pożądanej wielkości.

Na zakończenie chciałbym podać przykład, że gdy wiesz, jak zrobić zrzut ekranu, można go „na rękę”. Każdy wie, że to jest teraz modne, aby dokonywać zakupów w sklepach internetowych różne próbuje świata – Anglia, USA, Chiny, etc. Więc w pliku o płatność jednego z klientów była błędna kwota płatności. Ona po raz pierwszy opisana przez koordynatora i zrobić zrzut ekranu na wszelki wypadek, od dawna wiadomo, jak zrobić zrzut ekranu. Powiedział, że jest to suma jest prawidłowa, zdaje się szybko to naprawić, aby uniknąć konfliktu. Jednak nadal kontrowersje wywiązała gdy klient nie był zadowolony, że nie wierzą. Wysłała zrzut ekranu poczcie jest pośrednikiem i przeprosił. Na tym incydencie był całkowicie wyczerpany. Tak więc zdolność do robienia zrzutów ekranu – bardzo przydatna rzecz!