242 Shares 9161 views

Jak zrobić schody że kalkulacja zrobiłeś, nie zawiódł?

Klatka schodowa jest zawsze element dekoracyjny, który pozwala nam dać ten dom swój niepowtarzalny design. Odwiedź dowolną muzeum lub budynku, który zachował swoje wnętrza z czasów królów. Wielkie schody Ermitażu długo pleasuring nasz pogląd, jego piękno i regality. Ale nie muszę się po drabinie, która jest związana z obliczaniem tych wymogów do okazałości i przepychu. Jest ważne, aby zapisać go do wnętrza.


Dostanie się do budowy domu, spróbuj kolejny etap projektu w celu określenia lokalizacji przyszłej urody. Kroki obliczeniowe, ich wysokość, szerokość i liczba może być wykonane później, gdy wskazany linię czystego seksu. Istnieją dwa sposoby określania parametrów wszystkich brakujących schodów. Pierwsza opcja pozwala obliczyć wymagane dane z wzorami, drugi opiera się na graficznym podejścia.

Czy schody obliczone w domu, który jest już zbudowany, są zwykle bardziej skomplikowane niż na etapie projektowania. Tutaj konieczne jest rozważenie sytuacji. Więc może nie masz dość takiego projektu, jak chcesz zobaczyć. Brak miejsca może zmienić widok schodów, będzie miał do wyboru, które mogą być ustawione w miejscu. Aby tak się nie stało z wyprzedzeniem, aby zabrać jej wystarczająco dużo miejsca.

Wiedząc, gdzie schody staną obliczenie zacząć od definicji tego rodzaju. Jeśli tego odnomarshevaya, bez fanaberii drabiny, jest ważne kąt i wielkość przyszłego kosoura. Liczba kroków jest uważany za główne wskaźniki. Wysokość od pionu, w oparciu o zalecenia różnych przepisów budowlanych, nie powinna przekraczać 20 cm. Minimalna wielkość mniejszą niż 14 cm, jest również niepożądane.

Typowo, długość kroku średniego wzrostu człowieka jest w zakresie od 60 cm do 64 cm. Szerokość nóżki stopień może być umieszczony w całości. Uczynić ją mniej niż 20 cm nie jest zalecane, stworzy niedogodności w chodzeniu. Wysokość sceny określa nogi wygoda podnoszącego, zazwyczaj wartość ta nie przekracza połowy długości skoku. Dla płatności końcowej mogą być pobierane bezpośrednio do ich wielkości. Wtedy będziesz mieć schody, których obliczenie będzie całkowicie zadowolony z najlepszych postaci.

Definiowanie miejsce położenia drabiny i wysokości, do której jest konieczne, aby podnieść, zaczynają obliczyć inne parametry. Miarką długość pad, który wziął pod schodami, a następnie użyć normalnej matematyki. Znając długość marszu, określić liczbę kroków od wysokości pionu 16 cm. Mamy określić tę liczbę, korzystając z dostępnych informacji. Tak więc, aby po drabinie, obliczenia, z których będziemy produkować, był wygodny, podstawę bierzemy wartości średnie. Wysokość końcowego produktu wynosi 320 cm Długość otworu, który można rozważyć wzoru wyniesie 350 cm obecnie określić liczbę stopni .. K = 320/16 = 20 ° C.

Pierwszym krokiem jest uważany za posadzki na pierwszym piętrze, więc nie uważamy go w tych obliczeniach. Dostajemy 19 kroków. Teraz możemy określić długość kosoura. W tym celu używamy wzoru Pitagorasa szkole. Mamy dwa numery, od lewej do określenia stoku. Wykonując serię operacji arytmetycznych, otrzymujemy szacunkową długość 472,4 cm. Zebrane długość marcu 475 cm.

Kolejna akcja pomaga obliczyć szerokość schodów. Według naszych danych, mamy 25 cm. Sprawdź wyniki formuł, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Odkrycia nie pasują do wzoru, to trzeba je zmodyfikować, aby spełnić wszystkie wymagania. W ten sposób wielkość pionie wynosi 18 cm.

K = 320/18 = 18 – 1 = 17 stopni.

L = 475/17 = 28 cm.

28 + 18 = 46 cm.

28 -18 = 10 cm.

Mamy doskonale akceptowalną opcję, ale nadal można grać, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki zewnętrzne.