258 Shares 2287 views

konwektory gazowe do przesłuchania: opinie, co jest lepsze

konwektory gazowe aby dać więcej używane dzisiaj. Jako ich cechy charakterystyczne sprzyja brak hałasu i wydajności działania. Urządzenia są nie tylko odpowiednie do dworów, ale doskonale manifestować pod względem mieszkań. Aby dokonać zakupu, czego potrzeba, aby dowiedzieć się więcej na temat kryteriów wyboru dla tych urządzeń, a także wziąć pod uwagę opinie poszczególnych modeli.

Opinie o funkcjach

Konsumenci lubią, albo że skroplony gaz ziemny może być stosowany do konwektorów gazowych. będzie to konieczne, aby zmienić rodzaj paliwa tylko do wdrożenia rekonfigurację zaworu gazowego. Konwektor można stosować jako zapasowy lub główne źródło ciepła, temperatura powietrza do pomieszczenia ogrzewa się do 38 ° C

Kupujący podkreślić, że podoba im możliwość wyboru mocy, która leży w zakresie od 2 do 6 kW. W urządzeniach tego rodzaju są powszechnie stosowane dla czujników temperatury grzania, które umożliwiają regulację. Jeśli zasilanie gazem zostać przerwany, zawór działa, blokując dopływ paliwa.

Dodatkowe zalety

Główne zalety gazu konwektory konsumentów wskazują skuteczność. strat ciepła w czasie pracy urządzenia jest ograniczone do minimum, co pozwala zaoszczędzić na ogrzewania. Jednakże istnieją również wady, a jedną z nich jest izolowana konsumenci potrzebują do wiercenia otworów, które są wymagane do instalacji systemu kominowego. Potrzebuje więcej gazu i tworzenie szerokiej okablowania w domu, to prawda, jeśli urządzenie będzie działać na gaz sieciowy.

Co Konwektor gazowe wybrać

Jeśli jesteś zainteresowany nagrzewnic gazowych dać, trzeba najpierw określić rodzaj paliwa, jakie zostało przeprowadzone i opisane powyżej. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, lub skroplony gaz ziemny jest bardziej opłacalne w danym obszarze. Ważne jest, aby zwrócić uwagę również na długość rury wylotowej gazu, ponieważ parametr ten nie powinien być mniejszy niż grubość ściany, gdzie masz zamiar robić otwarcie.

Po wybraniu konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę, że niektóre z nich wyposażone są w wentylator. Jeśli planujesz zainstalować Konwektor w pomieszczeniu, które nie wymagają stałej ciepła, byłoby bardziej praktyczny w użyciu urządzeń z wentylatorem, a następnie, gdy w pomieszczeniach typu mieszkalnego lepiej kupić model bez wentylatora, więc będzie pracować w ogóle bez hałasu.

Zalecenia dotyczące wyboru konkretnego modelu

Jeśli rozważasz konwektory gazowe zeznawać, to należy zwrócić uwagę na kilka modeli takich urządzeń. Na przykład, „dokładnie 5-CND” będzie w stanie poradzić sobie z ogrzewaniem obszar pomieszczenia 23 m2. Ponadto w pomieszczeniu może być ustalone „znak Konwektor AKOG-2,5”, który znajduje się wymiennik ciepła z żeliwa. Takie decyzje muszą być przestrzegane, jeśli chcesz spać w ciszy. Jednak w tym przypadku, będzie musiał przepłacać około 1800 str.

Dość często w podmiejskich domów można teraz znaleźć na konwektory gazowe gazu balon dać typ „Użgorodzie AKOG-4-SP”. Ta opcja jest wielki upał w pokoju, ale może w końcu stracić atrakcyjny wygląd. Jednakże konsumenci podkreślić, że skuteczność pracy nie ulega zmianie.

Dla właścicieli podmiejskich nieruchomości, które często mieszkają w takich domach, doskonała marka Konwektor gazowy DEMRAD NGS-30, które nie mają wbudowany wentylator. Dwa pokoje, z których każdy ma powierzchnię 16 m 2, to będzie w stanie ogrzać. Gazowe grzejniki, podgrzewacze do kwestionowania często wybierane przez konsumentów z powodu, że nie wymagają one uziemienia po podłączeniu ponadto przyciąga więcej i cenę, która wynosi 6500 rubli.

Aby uzyskać pełny rozgrzewka w domu będą wystarczające, aby umożliwić sprzętowi i pozostawić go. Po 12 godzinach, dom ogrzewa się równomiernie. Dla bardziej efektywnego działania urządzenia zaleca się podłączyć do linii, nie dbać o konieczności wymiany butli. Właściciele domów z trzech pokoi twierdzą, że ogrzewanie przez konwektor to będzie bardzo korzystne. Ale jeśli w domu więcej niż kilka, lepiej jest skorzystać z możliwości instalacji kotłowni.

Recenzje niektóre z kryteriów selekcji

Biorąc pod uwagę, grzejniki gazowe dać, trzeba zwrócić uwagę na szereg kryteriów. Na przykład, w celu określenia wymaganej zdolności wzór jest używane, w którym stwierdza się, że potrzebna moc kilowata na każde 10 m 2 powierzchni. To prawda, jeśli wysokość sufitu nie przekraczającej 3 m. Konsumenci powinni dodać znamionową moc 1 kW, które będą potrzebne w celu zapewnienia, że sprzęt nie działa w pełnym odcinku, a gospodarze mieli okazję przewietrzyć pomieszczenie otwierając okna i drzwi.

Gazowe otrzymując (konwektory) muszą być dobrane przy uwzględnieniu materiału wymiennika ciepła. Najbardziej trwałe, z kupujących słowy są to urządzenia z komór spalania z żeliwa. Pozwalają one osiągnąć równomierne ogrzewanie i mają wyższą sprawność.

Konsumenci zobaczyć i wad takich urządzeń, które są wyrażone w wadze ciężkiej porównywalnych spółek z komorami stalowych. Między innymi, takie jednostkowy koszt około 50% droższe i są dostępne w urządzeniu, a ograniczony zakres mocy w zakresie od 2 do 5 kW.

Jeśli wolisz jednostkę stalowej, jego moc może być równa 12 kW. Konsumenci twierdzą, że takie urządzenia grzewcze wyglądają lepiej, tańsze, ale mniej trwałe. Nie można uniknąć przy wyborze rodzaju i nawet komin. W sprzedaży wiele modeli z koncentrycznym rura typu teleskopowego, co sprawia, że łatwo dopasować długość. W odniesieniu do poziomych kanałów spalinowych mogą mieć różną średnicę, w zależności od mocy urządzenia. Konsumenci powinni wybrać jednostki, które mają komin z ozdobnym zewnętrznej obudowy, ponieważ daje estetyczny wygląd urządzenia.

Recenzje niektórych modelach konwektorów gazowych: alpejskie powietrze NGS-30F

Wyżej wymienione Konwektor gazowy dla domków, który podsumowuje najbardziej pozytywne, o wartości 25,400 rubli. Ma wymiennika żeliwnego i zapewnia długotrwałą jakość. Podwozie jest wbudowany wentylator, który, zgodnie z klientami, aby przyspieszyć rozprzestrzenianie się ciepła.

kontrola operacji jest dostarczana przez system mechaniczny. Kupujący podoba się fakt, że wielkość urządzenia jest bardzo kompaktowy i są 630 x 230 x 460 mm. Sprzęt waży tylko 27 kg, a pojemność wynosi 3,75 kW.

Recenzje marki Konwektor Hosseven HBS-12/1

Jeśli jesteś zainteresowany grzejniki gazowe do domków, niektóre lepsze opinie pomogą Ci zrozumieć. Wśród innych konsumentów wybrać model, który został wymieniony w powyższym napisów. Jest on używany do podgrzewania różnych celów. Ich powierzchnia może wynosić do 96 m 2. Konsumenci podkreślają, że ten sprzęt stabilne nogi, a do spalania płomienia można oglądać przez szybę, która jest wykonana ze szkła żaroodpornego.

Termostat w tym instrumencie mechanicznym, co wskazuje na jego trwałość. Ale nie jest to wyczerpująca lista korzyści, konieczne jest, aby przeznaczyć między innymi:

  • łatwość operacji;
  • Komin pionowy;
  • Otwarta komora spalania;
  • pezorozzhigom;
  • drobny strumień gazu, który ma 1,12 m 3 / godz.

wniosek

Konwektor gaz grzejny do zadawania pytań może być doskonałym rozwiązaniem w celu ustalenia niezawodnego systemu ogrzewania. Konsumenci wybierają jednostki danych z tego powodu, że są one małe, niedrogie w użyciu i całkowicie bezpieczny.