819 Shares 2121 views

Gdzie się udać w Samarze? Wskazówki i sztuczki

Gdzie się udać w Samarze? Prawie każdy mieszkaniec tego wspaniałego miasta wejdzie w oszałamiające kiedy usłyszał bardzo nietypowe pytanie. Co jest takiego dziwnego? Faktem jest, że konieczne jest jedynie, aby znaleźć się w Samarze, od razu sobie sprawę, że spacer, wędrować i podziwiać to rozliczenie może być nieskończona. Jest to wspaniałe nowoczesne miasto z rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. Wypoczynek, rozrywka i Sightseeing Tours – każdy turysta ma możliwość zdobycia doświadczenia najbardziej żywy i niezapomniany.


Sekcja 1: Gdzie się udać w Samarze? Ogólne informacje o mieście

Oficjalna roku założycielem 1586 jest uważany Samara. Dlaczego jest to okres czasu? Tak, ponieważ w tym okresie budowy twierdzy na rozkaz cara Fiodora Iwanowicza. Budowa tego obiektu była konieczna do obrony kraju na południu. Jak wiadomo, Samara jest dość duża osada Federacji Rosyjskiej, położony w środkowej Wołgi. Ze względu na rozległym terytorium, jego nie ma problemu, aby brać pod uwagę nie tylko mapę naszego kraju, ale również na świecie myśli. Nawiasem mówiąc, dzisiaj mieszka ponad 1 milion osób.

Ponadto, należy zauważyć, że budynki Samara zbudowanych w różnych epokach, teraz tworzą niepowtarzalny wygląd architektoniczny całej wsi.

Sekcja 2: Gdzie się udać w Samarze? miejsc

Miasto, które zachwyca od pierwszych minut znajomości – jest, oczywiście, Samara. Gdzie na weekend lub co zobaczyć w pierwszej kolejności, jeśli los przyniósł cię tu tylko kilka dni? Starają się doradzić.

Zawsze przyciąga uwagę turystów prawosławnym klasztorze Iver. Za datę jego powstania jako wspólnoty Sióstr Miłosierdzia – 1850. Przed rewolucyjnych wydarzeń klasztoru rozwinięty, więc w 1917 roku było to 4 świątynia na jego terytorium. W czasach sowieckich, Katedra Wniebowzięcia na terenie klasztoru Iversky został wysadzony i dzwonnica, której wysokość wynosi 65 metrów, został zniszczony. Dopiero w 1990, klasztor prawosławny została reaktywowana.

W wolnym czasie można sprawdzić i coś dotyczące kultur regionu. Na przykład, w Samara regionalnego muzeum historii – jeden z najstarszych w Wołgi – to kolekcja, która zawiera ponad 200 tysięcy sztuk .. Ona pokocha, zarówno dorosłych jak i młodych podróżnych.

Muzeum Sztuki w Samarze jest również jednym z największych w regionie Wołgi. Nawiasem mówiąc, należy zwrócić uwagę na fakt, że obecnie w jej murach jest jednym z najbogatszych zbiorów sztuki rosyjskiej wieku 17-19 oraz kolekcja malarstwa i grafiki 19-20 wieków.

Muzeum-estate A. N. Tolstogo odtworzył atmosferę prowincjonalnego miasteczka imperium rosyjskiego na przełomie 19-20 wieków. Tutaj przechowywane są pliki pisarza i jego matki.

Rozdział 3. Gdzie się udać w Samarze? To trzeba wiedzieć

Aby czuć się komfortowo w każdym zakątku globu, doświadczeni turyści powinni przygotować się na wycieczkę lub wycieczkę. Na przykład, czy wiesz, że jest w Samara pracował na początku swojej kariery Maksim Gorki. Ponadto, w różnych momentach w tym mieście nie było znanych artystów: Ilja Repin, Wasilij Surikov Ivan Aivazovsky.

Również w tym mieście ma wiele kościołów. Bardzo piękne i Spaso-Podwyższenia Świętego Bazylego prawosławne kościoły, katedra katolicka na ulicy. Frunze, Samara Synagoga, zbudowana zgodnie z osobliwości stylu mauretańskim.

Starożytny i bardzo piękne miasto, to Samara. Gdzie pójść z dzieckiem? Po tym wszystkim, staramy się wystarczająco często, aby podróżować z dziećmi. Obywatele lokalne zaleca się wybrać jeden z wielu parków, jak również prysznic spadnie wędrówki, na przykład, w parku w pobliżu jeziora Woroneżu, gdzie przez wiele lat zatrzymanego bardzo romantyczną atmosferę.

Najstarszy park w Samarze – Strukovsky ogród z widokiem na brzegu Wołgi. Jest to miejsce, gdzie tradycyjnie odbywają się uroczystości miejskie. Dla turystów, są też sklepy z pamiątkami i kawiarni i restauracji, więc można spędzić czas tutaj doskonałe!

Nasyp z Wołgi – to ogólnie świetne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Latem można spędzić czas z miłośników jazdy na rowerze, rolki i deskorolki.

Smakosze docenią historię labiryntów pod Wołgą, tajnych bunkrów i jaskiń. Wszystko to przyciąga corocznie do Samara przygód z całego świata.