107 Shares 9582 views

Alligator (alarm) – ochrona samochodów

Aby chronić swój samochód przed kradzieżą, należy zainstalować sprzęt ochronny. Alligator (alarm) może wykonywać zaprogramowane działania. Funkcje i niektóre tryby przeprogramowania mogą się różnić. Funkcje alarmowe: ochronne, zabezpieczające przed kradzieżą i usług w następujący sposób: tryb cichy, tryb antiogrableniya, immobiliser, timer turbo przy pracującym silniku; Dodatkowe kanały sterujące; regulacja oświetlenia wnętrza pojazdu; połączenie z samochodu; wskazanie czasu i temperatury. Dodawać i dokonać instalacji elementów systemu bezpieczeństwa musi opierać się na niepisane zasady. Centralka alarmu jest korzystnie umiejscowiony w kabinie w ukrytym miejscu, najlepiej pod deską rozdzielczą, aby długość przewodów łączących jest minimalna. Musisz zainstalować urządzenie w taki sposób, aby uniknąć nawet najmniejszego kontaktu z cieczą na drut wewnątrz ciała. Aby zapobiec przemieszczaniu się i wibracje za pomocą wkrętów samogwintujących urządzenie musi być ustalona na płaskiej powierzchni umożliwiło użycie taśmy dwustronnej.


moduł nadawczo-odbiorczy, który ma Alligator (alarm) do anteny pod lepszego zamocowania płyty w odległości 5 cm lub więcej od części ciała metalu, co zapewnia maksymalny zasięg działania piloty. Nie należy zapominać, że czujnik, pokazujący temperaturę powietrza w kabinie, jest w tym samym korpusie modułu, w związku z tym obudowie muszą być umieszczone w pewnej odległości od źródła ciepła, czy odczyty temperatury będą się różnić w zależności od temperatury w salonie. Sygnał przy instalacji sygnalizacji muszą być umieszczone pod wyciągiem z dala od źródeł ciepła i wilgoci. W celu zapobieżenia przedostawaniu się cieczy, sygnał zesłać dzwonek. Zawsze upewnij się, że nie ma dostępu do syreny i przewodów, które Alligator (alarm) jest prawidłowo zainstalowany spod samochodu. czujnik wstrząsu jest na stałe przymocowany do wnętrza pojazdu, z dostępem do jego regulacji. Dodatkowe czujniki są sztywno zamocowane we wnętrzu urządzenia z dostępem do korekty, jeśli są dostępne. LED, który zapewnia alarm Alligator zwrotne muszą być przymocowane do panelu. „Usługi” w celu ustalenia dostępnego ale niepozorny lokalizacji do innych ludzi.

Po zainstalowaniu pokrywy silnika i pokrywy bagażnika, sprawdzić ich skuteczność. W zamkniętej osłonie lub w bagażniku pomiędzy stykami w szczelinie wyłącznika należy pozostawić co najmniej 3 mm. Niedokładności w montażu przycisków przełącza maskę lub bagażnik może spowodować fałszywy alarm. Może również spowodować kłopoty.

Przewody przebiegu powinien być jak najdalej od źródeł zakłóceń elektrycznych. Nie powinny stykać się z ruchomych części samochodu. Wymagane do produkcji akumulatora pojazdu jest odłączony przy podłączaniu połączenia, który jest wyposażony w alarm Alligator. Instrukcja będzie w stanie pomóc. Jednostka centralna z innych urządzeń podłączonych do złączy kablowych dopiero po instalacji. Pasuje Alligator (sygnalizacja) dokładnie zgodnie ze schematem.