456 Shares 4850 views

Zaktualizowano UAZ Patriot. Czy warto kupić?

Pierwszy uaktualniony UAZ Patriot opuścił linię produkcyjną w 2012 roku. W tym artykule powiemy, jakie zmiany miały miejsce w przypadku Ulyanovsk SUV.


Czy uzasadnione jest poprawienie jakości nowego UAZ? W końcu sprzedaż Patriot rośnie od ponad roku (na przykład w pierwszej połowie 2011 r. Zakupiono ponad dwadzieścia siedem tysięcy samochodów, w tym ponad trzy tysiące na eksport, aw pierwszej połowie 2012 r. Sprzedaż wzrosła o trzydzieści cztery procent). Z drugiej strony, w tej wąskiej niszy niedrogich, ale pełnoprawnych SUV, jest dość wysoka konkurencja. Dodatkowo roczne wymagania stawiane przez konsumentów wzrastają. Wysoki patrolowanie to już trochę. Potrzebujemy więcej bezpieczeństwa, niezawodności i wygody. To kupujący samochodów UAZ, którzy zgromadzili zbyt wiele roszczeń do samochodu krajowego. Przecież tradycyjne kibice są zadowoleni z Spartan Salon UAZ Hunter, a także możliwość przeprowadzenia napraw w garażu. Aby przyciągnąć nowych klientów do innych wymogów dotyczących nowego samochodu, uaktualniono UAZ Patriot 2012 (zdjęcie poniżej).

Nowy SUV otrzymał lustra wyposażone w regulację ogrzewania i elektryczną. Ponadto stały się większe. W związku z tym przegląd stał się nieco lepszy. Również na liście opcji znajdzie się parktronic i urządzenie holownicze, które nie przeszkadza w tak dużym SUV. Kupujący przetwornika UAZ będą mogli dodatkowo zamówić mocną i mocną stronę platformy, która zostanie zainstalowana w fabryce.

Zaktualizowany UAZ Patriot zmienił się nie tylko z zewnątrz, ale także wewnątrz. Okna nie są teraz w tunelu, ale przy drzwiach. Panel przedni wykonany jest z teksturowanego, miękkiego tworzywa sztucznego i stanowi pojedynczy element, który zawieszono na specjalnej ramie. Fotele wykończone są szmatką, w wersji ograniczonej można zamówić skórzany salon.

Panel przyrządów wyposażony jest w oświetlenie LED, a także prędkościomierz i obrotomierz, które są doskonale odczytywane przez kierowcę. Teraz uAZ Patriot zaktualizował swój elektroniczny pedał gazu. Na centralnej konsoli znajduje się magnetofon "Ural". Przednie fotele mają wiele regulacji, jest wybór indywidualnej wysokości poduszki. W drugim rzędzie z komfortem może pomieścić trzy osoby średniej budowy. W konfiguracji maksymalnej UAZ Patriot jest teraz dostępny do ogrzewania tylnej kabiny.

W podstawowej konfiguracji, uaktualniony UAZ Patriot wyposażony jest w podnośnik hydrauliczny, skrzynkę między przednimi siedzeniami, centralną blokadę, elektryczne podgrzewane lusterka i radio Ural. Najdroższą wersją będzie klimatyzacja, podgrzewane siedzenia przednie, parktronic, nagrzewnica, EBD z ABS, hak i lekkie koła z lekkiego stopu.

Zaktualizowany UAZ Patriot wyposażony jest w koreański system ręcznej skrzyni biegów oraz skrzynię transportową z dwoma podnoszonymi przesuwami, a także przednim połączonym mostkiem i jednostką napędową firmy Delphi lub ZF.

Zaktualizowany UAZ Patriot to maszyna dla osób, które nie tylko stale monitorują stan swojego "żelaznego konia", ale będą w stanie wymienić części zamienne lub naprawić usterki w trudnych warunkach drogowych.