745 Shares 1576 views

Popularne Lifan Smily: recenzje, funkcje i cechy specjalne.

Kompaktowy hatchback o ekonomicznym silniku o pojemności 1,3 litra – Lifan Smily. Opinie wskazują, że ten model był bestsellerem 2011 roku. Został on po raz pierwszy wprowadzony w Pekinie trzy lata wcześniej.


Pięciodrzwiowy samochód ma płaski dach, owalny kształt reflektorów. Producenci pożyczyli kilka cech charakterystycznych MINI Cooper. Docelowa grupa odbiorców marki to pracownicy biurowi, menedżerowie, którzy muszą kupić stylowy samochód niedrogiego miasta. W kabinie może pomieścić do pięciu pasażerów, więc kierowcy uważają to za rodzinę. Pnia ma objętość 300 litrów, a jeśli tylne fotele są złożone, to liczba ta wzrośnie więcej niż trzy razy.

W przypadku Rosji marka ta ma w swoim kompletnym zestawie 1,3 litrową jednostkę, która pozwala na osiągnięcie maksymalnej pojemności 89 l / s. Maksymalna prędkość to 155 km / hw przypadku Lifan Smile. Opinie właścicieli mówią, że ta moc wystarczy, aby jechać po mieście. Jednocześnie zużycie paliwa wynosi cztery i pół litra na sto kilometrów. Samochód wyposażony jest w tarcze przednie i tylne hamulce bębnowe. Zoptymalizowane rozproszenie energii cieplnej, a tym samym wyważenie siły hamowania pozwala na zachowanie się dość pewnie i przewidywalnie podczas procesu zatrzymywania. Chromowane wykończenie klamek i kratka chłodnicy, a także lusterka wsteczne, które są wykonane bezpośrednio w kolorze nadwozia, dają samochód niepowtarzalny i niepowtarzalny wygląd.

Są pewne niuanse, które na pewno trzeba zwrócić uwagę podczas jazdy Lifan Smily. Opinie opisują możliwość wystąpienia problemu, takiego jak okulary przeciwsłoneczne. Faktem jest, że kiedy silnik zaczyna się, powietrze krąży przez kabinę. W celu odbioru powietrza z zewnątrz należy pamiętać o naciśnięciu przycisku. Ponadto właściciele opisują wystąpienie takiego problemu jako słabo włączonej pierwszej prędkości. Na pozytywne chwile jest to, że piec szybko rozgrzewa wnętrze samochodu i jest wspaniały system głośnikowy, który jest reprezentowany przez radio z czterema głośnikami.

Rosyjscy nabywcy oferują producentowi dwa komplety – DX i EX Lifan Smily. Opinie wskazują na obecność dwóch poduszek powietrznych, które są przeznaczone dla kierowcy i pasażera na przednim fotelu. Silnik jest przystosowany do zimnego klimatu rosyjskiego, a także do ochrony antykorozyjnej w fabryce. Dodatkowo, dodatkowa klimatyzacja, centralny zamek, aluminiowe felgi.

Zespół specjalistów składający się z ponad tysiąca osób, prawie trzy lata rozwinął Lifan Smiley. Opinie przekonują, że ten model jest jedną z najlepszych w swojej kategorii cenowej i wykazuje dość wysoki poziom sprzedaży. Pomimo prostoty tego samochodu, kierowcy opisują to jako bardzo ekonomiczne i miękkie. Jednocześnie silne drgania steru, będące cechą silnika, nie podlegają eliminacji.

Podczas projektowania zwrócono szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Model ten jest wykonany ze stali o wysokiej wytrzymałości. Automatyczna produkcja karoserii zwiększyła siłę o 30 procent. Osłona ochronna silnika ma funkcję pochłaniania energii, a z mechanicznym wstrząsem deformuje i pochłania wydaloną energię, tworząc dodatkową ochronę pasażerów i kierowcy Lifan Smily. Opinie właścicieli nie zaniedbują projektu foteli, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem cech anatomicznych. Zapewniają wygodne podparcie szyi i głowy, pasa i przystosowane są do pasażerów o dowolnej wysokości i cery.