805 Shares 6063 views

Ten tajemniczy "Stealth Benelli 600"

Dla wielu, nie jest tajemnicą, co spowodowało rowerzystów miłosne motocykli. Poczucie wolności i adrenaliny nie pozostawiają nikogo obojętnym osobę, która przynajmniej raz przetestował silnikowe transportu. To nie ma znaczenia, to podróż lub po prostu chodzić – doświadczenie wystarczą. Każdy posiadacz motocykla jest bardzo poważnie o wyborze jego roweru. Ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie cechy urządzenia oraz zrozumieć, co jest wymagane od niego codziennie miasto jazdy w dużym natężeniu ruchu lub długich podróży na długich dystansach na płaskiej drodze. Ponadto, istnieją fani wyścigów zwolenników szybkiego lub terenowych. Dla wszystkich tych potrzeb, istnieją różne rodzaje motocykli, i osobista wygoda powinny ważyć i rozważenia, ściśle zdefiniowane.

motocykle rynku

Motocykle na rynku istnieje ogromna gama motocykli, wyróżnia się nie tylko ze względu na rodzaj, ale także w mocy. Nowością „Velomotors” stał się bardzo interesujący na swój sposób w 2013 roku motocykl „Stealth Benelli 600”. Wielu, którzy oczekiwali, że uwolnienie tego modelu początkowo nieufność. Po tym wszystkim, jeśli weźmiemy pod uwagę producenta „Stealth Benelli 600”, który odkrywa dziwny obraz: Stels – marka firmy Rosyjskiej „Velomotors” i BENELLI – włoska marka, która już na początku 21 wieku, chińska firma kupiła Qianjiang Group.

A więc w tym rowerze ma wiele „krwi”. Myśl, że ten model ma chińskie korzenie, wielu doświadczonych rowerzystów patrząc na Stels ostrożnie. Oni już próbował japońskich i europejskich marek, a Chińczycy, jak mówią, fałszywy nie będzie zdobyć serce pilota. Po tym wszystkim, bezpieczeństwo dla tego rodzaju transportu – oddzielny i poważnego tematu.

Pojawienie się „Stealth”

Wiele badali „Stealth Benelli 600”, przeglądy, które już pojawiły się na forach. Jednak, ku zaskoczeniu wielu pesymistów, wszystkie stereotypy i klisze zostały zniszczone po bliskiej znajomości z BENELLI. Po szczegółowej kontroli jakości wykonania, wiele nie chciał uwierzyć, że ten motocykl rosyjsko-chiński. Na zewnątrz, jest bardzo stylowy i harmonijny – typowy „europejski”. "Stealth Benelli 600" – to prawdziwy miejski nayked. Ze względu na specjalną konstrukcję rurową ramą roweru stali pasuje po prostu idealny dla zawodników o różnej wielkości. Wyraźnie odróżnić konstrukcja przednia optyki i konkretnego rura wydechowa (ich lokalizacji). Deska rozdzielcza wyróżnia się stylowym wyglądem i informacyjny.

dane techniczne

Rower ma długość 2160 mm, a rozstaw kół – 1480 mm. Szerokość – 800 mm, wysokość – 1180 mm. Suchej masy motocykla wynosi 220 kg. Zbiornik paliwa mieści 21 litrów. Silnik w BENELLI – BJ465MS-A. To czterocylindrowy, 16 zawór o objętości 600 cu. cm, a wyjścia 82 l. a. (60 kW). Silnik jest chłodzony wodą. Wtryskiwacz dla bezpośredniego wtrysku systemu EFI odpowiada. gatunek benzyny nie jest wymagane mniej niż 92 th. Zapłon z hitless ECU silnik jest sterowany elektronicznie. Silnik uruchamia się za pomocą rozrusznika elektrycznego. maksymalnego momentu obrotowego osiąga się przy 52 nm i 10 500 obrotów na minutę.

Dane szerokopasmowy

„Stealth Benelli 600”, maksymalna prędkość 220 km na godzinę, jest zdolne do przyspieszania bardzo szybko, ale nie jest to sportowy. Mimo to, jest to idealne rozwiązanie dla ruchu miejskim. Skrzynia biegów – 6-biegowa, manualna, z przełącznikiem nożnym. CPT związek z silnikiem zapewnia sprzęgło wielotarczowe, który pomaga realizować płynne przełączanie. Pomimo faktu, że silnik BENELLI nie jest sport, to nie można powiedzieć o jego zawieszeniu. Jest bardzo wszechstronny i jest przeznaczony dla szerokiego grona rowerzystów.

biegi zawieszenie i ma ostry kąt nachylenia kolumny kierownicy. Ze swojej wszechstronności spełnia łatwą regulację zawieszenia. Przedni widelec roweru jest dobrze dostosowane i ma teleskopowy odwrócony typu. Jest on wyposażony w sprężynę hydrauliczny amortyzatorów. Struktura tylny ma wahadło aluminium z monoshock i mniej komfortowych warunkach. Sztywność zawieszenia z przodu iz tyłu jest idealny do jazdy po mieście i zapewnia komfort przy stałej manewrowania. Nic dziwnego, że „Stealth Benelli 600”, który podsumowuje najbardziej pozytywny, zdobył tak wielu fanów.

Element hamulcowy

Hamulce z BENELLI bardzo niezawodny. I zamontowane z przodu iz tyłu hamulce tarczowe. Przednie – 2 płyty i 4-tłokowe zaciski, a z tyłu – to jedna tarcza hamulcowa i zacisk 2-tłok. Z problemów w środowiskach miejskich uda im się „doskonały”. W Europie to się nazywa – GENERIC 600 w Ameryce – ZANELLA FK 600 i w Rosji – "Stealth Benelli 600".

Wymiary kół następująco: przednia opona – 120/70/17, tylna opona – 180/55/17, napędza je – aluminium. Iskrowym zapłon – NGK CR 9e. Olej do silnika i skrzynia biegów musi być brane półsyntetyczną (10W40). I zmienić to wymagane co 2000 km. „Stealth Benelli 600”, którego cena średnia rozpocznie się od 230 000 rbl., Zdobył wiele sympatii. Oprócz standardowego wyposażenia, przyszły właściciel może kupić Stels, już wyposażony w duży zakres strojenia. Jej wartość, odpowiednio, będzie wyższa. Rower jest oferowany we wszystkich zakątkach globu.