384 Shares 4735 views

Reszta w miejscowości Orlovka (Krym)

Letnie wakacje spędził na wybrzeżu Morza Czarnego na Krymie zawsze będzie wyjątkowy i niezapomniany. Tutaj turyści czekają na czyste powietrze, łagodny słońca, ciepłego morza i pięknej przyrody. Wygodne i dość tani pobyt jest mała wioska Orlovka. Krym oferuje wiele innych dużych i popularnych ośrodków. Ale to ma swój własny smak, który sprawia, że odwiedzający wrócić tu każdego lata.

lokalizacja

Siedemnaście kilometrów od północnej stronie Sewastopolu, na prawym brzegu rzeki Kacha, jest wieś Orlovka (Krym). Z dworca autobusowego w Symferopolu wysłał tu bezpośrednie autobusy. Ale idą bardzo często. Wygodne, aby wziąć taksówkę. Jeżeli budżet nie pozwala zatrudnić prywatną taksówkę, należy rozważyć możliwość podróży z zmianą w Sewastopolu:

  1. Z lotniska lub dworca autobusowego Symferopolu dotrzeć miasto Sewastopol.
  2. Łódź po drugiej stronie zatoki, aby dostać się w północnej części miasta.
  3. Siedzieć na taksówkę do Orlovka.

infrastruktura wsi

wieś Orlovka (Krym może być dumna) jest dobrze rozwinięty ośrodek. Tu jest inny poziom komfortu zakwaterowania: Pensjonaty, ośrodki rekreacji, mini-hoteli, sektora prywatnego i camping. sklepy pracy i rynku. Większość kawiarni i barów znajduje się w pobliżu nabrzeża miejscowości schludny. Na plaży, goście mogą znaleźć tradycyjne przejażdżki na wodzie (katamarany, banan, narty wodne), oferuje różnorodne wycieczki nie tylko do pobliskich miast (Sewastopol i Bakczysaraju), ale także na całym półwyspie.

plaże

Plaże w miejscowości Orlovka (Krym) za darmo, szerokie i piaszczyste, z łagodnym zboczu i dość płytkie niedaleko brzegu. Morze jest dobrze rozgrzany w pierwszej połowie czerwca. Centralna plaża jest dobrze wyposażone. Jest prysznic, toalety, szatnie, namioty, łóżka. Okaże się w doskonałej czystości. Nawet w sezonie nigdy nie jest zbyt tłoczno. Wczasowicze czują się wystarczająco wygodne. Wzdłuż wybrzeża po obu stronach strefy centralnej, istnieją dzikie plaże, gdzie można być w kompletnej ciszy i odosobnienia.

opinie

Przed ostatecznym wyborem miejsca zamieszkania powinna zostać zbadane informacje o miejscowości Orlovka (Krym), zdjęcia i opinie turystów odwiedziło tutaj. Na swoim koncie podróży dzielić się swoimi wrażeniami z ciepłej pogody i świeżego powietrza z zapachem traw stepowych, łagodnym słońcu i przyjemnej bryzy morskiej, niedrogie wynajmowanym mieszkaniu i żywności. W skrócie, wsi Orlovka pobliżu Sewastopola – ten jest dobrym wyborem na rodzinne wakacje nad morzem.