454 Shares 9140 views

Top 5 miejsc, aby przejść na wakacje we wrześniu

Gdzie się udać na spoczynek we wrześniu? W tej kwestii lepiej pomyśleć na początku lata, aby mieć czas, aby wybrać najlepsze miejsce, aby znaleźć hotel i bilety. Mimo że popyt na te usługi w wczesną jesienią już spada, nadal nie warto odłożyć kwestie organizacyjne po raz ostatni, ponieważ istnieje wiele osób rocznie, którzy planują wakacje jest na wrzesień. Pytanie o tym, gdzie pojechać na wakacje we wrześniu, odzwierciedlać większość z tych, dla których dzień wiedzy – to tylko pierwszy numer w kalendarzu, a oni nie muszą iść do college'u lub doprowadzić do dzieci w wieku szkolnym. Specjalnie dla tych, którzy szukają biletów na wrzesień, przygotowałem listę 5 najlepszych miejsc do jak najlepszego zaspokojenia jesienią.


1. Lazurowe Wybrzeże. Przepływ turystów spali niemal podwoiła się, a pogoda jest tak ciepły, morze jest wszystko, co jest czyste pieszczoty i delikatny wiaterek jeszcze wczasowicze. Wrzesień – idealny czas, aby zanurzyć się w kuszącą piękno francuskiej Morza Śródziemnego. Cannes, Nicea albo St. Tropez – bez względu na to gdzie się udać na spoczynek. We wrześniu wszyscy lazurowe wybrzeże daje swoim gościom kwitnące krajobrazy, dojrzałe świeże owoce i niezmienne turkusowe fale morza.

2. Malta. Mała wyspa w sercu Morza Śródziemnego zaprasza wszystkich gości do korzystania z złocistych plaż i popływać w krystalicznie czystym morzu. Najszersza plaża Mellieha Bay kraj jesienią stopniowo opróżniany, a złoto Golden Bay ktoś będzie mógł przejść na emeryturę w ogóle. W między opalania można udać się na wycieczkę do stolicy Valletta i starożytnego miasta Mdina, gdzie zachowało się wiele wspaniałych świątyń i małe kościoły z czasów średniowiecza.

3. Hiszpania. Tours we wrześniu w hiszpańskiej Katalonii, Walencji i Andaluzji z każdym rokiem coraz bardziej zyskują na popularności. Ceny w porównaniu z sezonem urlopowym, zmniejszona prawie o połowę, a słoneczna pogoda i ciepłe morze pozostanie pociągający jak w lecie. Miasta nie są roi się turyści, hotel ma wolne miejsce, a obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie.

4. Krym. Popularne wyrażenie „aksamitny sezon” został po raz pierwszy wspomniano w jego historii Aleksandr Kuprin, opisując mu odpocząć w Jałcie. A prawda jest taka, najlepszy czas, aby cieszyć się wybrzeże Morza Czarnego może być uważany za czas wczesną jesienią. obozy dla dzieci były opuszczone, bez hałaśliwych młodych ludzi w dyskotece wieczorem, wszędzie panuje spokój i cisza. Po kąpieli w ciepłym morzu, można wziąć jazdę objazd górach Demerdzhi lub chodzić po lasach Bakhchisaray gdzie tak czyste i zdrowe powietrze, że pierwszy z tych ilości tlenu może nawet zawroty głowy. Ale wtedy, sącząc słynny krymskiej wina, czujesz odmłodzony przez te spacery dziesięć lat.

5. autobusowe wycieczki do Europy. Jeśli nie kusi leniwej leżącego na piaszczystych plażach, najlepszym rozwiązaniem na pytanie, gdzie pojechać na wakacje we wrześniu, będzie objazd Europy. Wczesna jesień – najlepszy czas, aby odkryć piękno Paryża, Berlina, Pragi, Warszawy i Wiednia. To nie jest tak gorąco jak latem, ale miasto jest wciąż w rozkwicie i gotowy, aby powiedzieć gości swoje tajemnice i dać możliwość spokojnie i bez pośpiechu odkrywania wszystkich atrakcji.