139 Shares 1546 views

Jakie są atrakcje w Maroku

W Maroku, atrakcji znajdują się głównie w miastach, które kiedyś było stolicą lub rezydencje królów. Ponadto kraj ten słynie z piaszczystych plaż i luksusowych rozwiniętą infrastrukturą.


Rabat, obecna stolica, została założona w XII wieku. Są muzea, mauzoleum, forteca, zalecane są dla turystów, którzy przyjeżdżają do kraju po raz pierwszy. Andaluzyjski Gardens jest znana na całym świecie za piękno i różnorodność egzotycznych roślin. Niektórzy podróżni powinni odwiedzić to miasto Maroka w kwietniu, kiedy wszystko zaczyna kwitnąć i ustawić ciepłą pogodę. Podróżujący zainteresowane Kasbah Oudayas, wybudowany w tradycyjnym stylu dla danego obszaru. Starożytne miasto SPRZEDAŻY wolą odwiedzić muzułmańskich pielgrzymów.

Marrakech znajduje się w samym sercu kraju i jest jednym z najbardziej popularnych miejsc dla turystów. Powodem jest to, że w tej części atrakcji Maroko są już na centralnym placu, która sama jest rozpoznawany jako dziedzictwa kulturowego ludzkości. Później po południu, ten zakątek miasta budzi się do życia, nie zamierzamy muzyków ulicznych, wróżbitów, połykacze ognia, i tak dalej. D.

Maroko Liczba turystów jest opisany jako kraj pełen tajemnic i niespodzianek. Czas spędzony tutaj będzie pełen żywych wrażeń i wydarzeń. Wśród zabytków, zalecany do wizyty, należy zauważyć Tashvina Mauzoleum, Meczet Złotego Jabłka, Pałac Królewski. I, oczywiście, nie możemy ignorować rynki, podzielonych w zależności od produktów, które oferują: antyki, orientalne słodycze, owoce, itp …

Podróżnik, który przybył w Maroko, zabytki, znajdujące się w Fezie, po prostu jest zobowiązany do odwiedzenia, ponieważ jest jednym z najstarszych miast w kraju. Przede wszystkim turyści są przyciągane przez starej dzielnicy, gdzie znajdują się setki meczetów i rozmieszczone wokół ścian. Tutaj można również zobaczyć mauzoleum Moulay Idriss i Pałac Królewski. Od Fes położony jest u podnóża Atlasu, stąd codzienne wycieczki na obszarach górskich.

Zaleca się, aby odwiedzić w Maroku atrakcji w Casablance. Tak, powinno się spojrzeć na meczet Hassana II, pomimo faktu, że jest to stosunkowo młody wiek. Ponadto, nie są ruiny rzymskich osiedli, które będą interesujące dla turystów. Dodatkowe interesujące miejsca zostały znalezione tutaj Łuk Triumfalny, mozaiki, Bazylika, Budynki, w których data – nie wcześniej niż w III wieku pne. e.

Dla turystów są organizowane wycieczki po górach. Więc tutaj jest niezwykły wodospad o nazwie „zasłona kochanków.” Ciekawe odwiedzić miejscowości Tiznit i Tafraoute, której mieszkańcy nadal noszą tradycyjne stroje i przestrzegania zwyczajów ludowych. Dla turystów jest to zaproponował wycieczkę safari jeepem, który trwa około tygodnia. Lepiej jest iść w wczesną wiosną, gdy wiatry nie są bardzo silne i nie jest zbyt gorąco.