193 Shares 1399 views

Wizy do Dubaju dla Rosjan: przyrządy do samodzielnej rejestracji

Aby odwiedzić Zjednoczone Emiraty Arabskie, ludność rosyjska jest niezbędne do uzyskania wizy krajowej w kraju. Jak to zrobić?

Osobliwości wizy ZEA

Pierwszą rzeczą, którą trzeba wiedzieć – jest to, że wszystkie dokumenty i informacje dostarczone przez skarżących w formie elektronicznej. A drugi – że ważność paszportu musi być większa niż sześć miesięcy po powrocie z podróży.

Trzecie – aby otrzymać upragnioną pieczęć może być w kilku miejscach: w centrum wizowego w Dubaju w Moskwie, z pomocą touroperatorów w obu krajach lub przez linię lotniczą. To przez te organizacje w większości przypadków, łatwo i bez problemu otwiera wizy do Dubaju dla Rosjan. Niezależnie wydać podanie jest również możliwe, ale w nieco innej kolejności, kosztem tego procesu jest o wiele więcej czasu i wysiłku.

Uzyskanie dostępu do kraju z pomocą biura podróży lub w hotelu Emirates

Visa Dubaj Rosjanie można uzyskać bez gromadząc dużą liczbę certyfikatów nadmiernie rygorystyczne wymagania do nich. potrzeba tylko zeskanowane kopie paszportu (w pierwszej turze), kolorowych zdjęć (4,3 * 5,5 centymetrów) oraz wypełniony wniosek przez Zjednoczone Emiraty Arabskie ambasady. Waga każdego dokumentu nie powinien przekraczać 40 Kb, i muszą być w osobnym pliku o podpisaniu w dniu wyjazdu do nazwy kraju i nazwy turysty. Dla dzieci, trzeba mieć kopię aktu urodzenia (jednak konieczne jest, aby przetworzyć wizy). Istnieje również wizy do Dubaju dla Rosjan w 2014 pilnej, powinna być wydana w ciągu 1-2 dni, ale jej koszt będzie kilkakrotnie wyższa niż zwykle.

Szczególnie dla młodych kobiet

ZEA są znane duże nagromadzenie bogatych adoratorów, dlatego szczególne wymagania są niezamężne kobiety w wieku poniżej 30 lat, którzy podróżują samodzielnie i rezerwacja kategorię powyżej nie są dwoma lub trzema gwiazdkami. Są one zobowiązane do opuszczenia biura podróży, który kupił wycieczkę, kaucja jest w dość dużej ilości – 1500 $. Nie martw się, jak w przypadku terminowego powrotu do kraju, będzie on w pełni powrócił do podróżnego.

znaczek ekonomiczny aspekt zachowywała paragon

Jest przy pomocy powyższych dokumentów wydanych wizy do Dubaju. Dla Rosjan, koszt tego jest niska – około 60 $ za osobę dorosłą. Jeśli dziecko jest wpisane do paszportu rodzica, wiza do niego „dostać” za darmo. Jeśli dziecko ma już swój własny dokument, wstęp jest za to na cenie (dla dorosłych niezależną osobę).

Przed odlotem z Rosji powinien upewnić się, że list z potwierdzeniem o uzyskanie wizy w dniu przyjazdu w ZEA przez przyjmującego – touroperatora lub hotelu.

Wizy do Dubaju dla Rosjan: warunki do jego odmowy otrzymać

Niepowodzenia w uzyskaniu dopuszczenia do większości innych kandydatów są młode kobiety do 30 lat, nawet jeśli biuro podróży depozyt. Nawet mężatki, którzy udają się w podróż razem z mężem, może być bez znaczka, jeśli, na przykład, imiona małżonków nie są takie same.

Inne cechy wizy w ZEA

 • Visa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie może zostać przedłużony lub wznowiony.
 • Podczas wizyty w kraju wyeliminowana możliwość wprowadzenia przez jednego lotniska i wyjść przez drugą.
 • Wiza jest zabronione ubiegać się o obywateli, którzy mają izraelski paszport.

Visa za pośrednictwem Visa Dubaj centrum nośnych Arabskich

Wizy do Dubaju dla Rosjan (Arabskich – Carrier) wykonany jest w centrum wystawowego Moskwa. Aby otrzymać wizę z pomocą tej metody, trzeba spełniać pewne kryteria.

 1. W ciągu ostatnich pięciu lat, wnioskodawca musiał odwiedzić jednego z poniższej listy krajów – Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia, Kanada, Japonia, Australia, któregokolwiek z państw Schengen, Wielka Brytania.
 2. Jedna osoba może udowodnić swoją wypłacalność zaświadczenie wydane przez bank, że jego pensja wynosiła więcej niż 400 000 w ciągu ostatniego roku lub zaświadczenie o zatrudnieniu, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy od jego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia wynosi nie mniej niż 35 000 rubli.

jest odbierany z zastrzeżeniem pierwszego lub drugiego kryteria wizy Dubaju. Dla Rosjan, oprócz dwóch powyższych warunków, w celu przedłożenia Visa Application Center w Moskwie potrzebne są następujące dokumenty:

 • Oryginalne strony paszportów i Fotokopię fotografii (pierwszy obrót);
 • oryginał i kserokopię stary paszport wnioskodawcy;
 • Oryginalny paszport rosyjski;
 • wniosek o wizę;
 • loty do obu stronach firmy „Emirayts” (bez rezerwacji miejsca, a ich potwierdzeniem!);
 • Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy;
 • kolorowe pojedynczej kopii (wielkość 4,3 * 5,5 cm). Osoba musi zajmować 70-80% powierzchni fotografii, bez zakrętów i owale, bez większego przetwarzania, czyli muszą być widoczne znamiona lub plamy, takie jak krety.

wiza pomocą nośnika Visa Application Center Abu Zabi Etihad

Wizy do Dubaju dla rosyjskiej wiza jest wydawana w Moskwie centrum Abu Zabi, czy usługi świadczone przez podróży lotniczych „Etihed Eyrvays”.

Potrzebne do przetwarzania dokumentów wizowych:

 • Oryginalny paszport i kserokopię swojej pierwszej tury;
 • kserokopie wszystkich stronach paszportu cofnięty;
 • kolorowe podróżny (3,5 * 4,3 cm);
 • wypełniony w języku angielskim i osobiście podpisany formularz zgłoszeniowy;
 • zaświadczenie od pracodawcy na papierze firmowym wskazujący długość służby, płaca, urlop oznaczenie daty i zachowania gwarancji pracy turystycznego (w języku angielskim);
 • rachunek bankowy;
 • Potwierdzeniem rezerwacji w dowolnym zakwaterowania w hotelu oraz bilety na obu stronach „Etihed Eyrvays” spółki;
 • kserokopię karty kredytowej;
 • dzieci szkolne studia na uniwersytecie w wieku 21 lat, a na emeryturę musi dostarczyć list sponsorski płatności wszystkich wydatków podczas podróży.

Wiza tego typu jest otwarty przez okres 30 dni kalendarzowych, z możliwością przedłużenia w Departamencie Imigracji do Zjednoczonych Emiratów Arabskich 40.

wiza użyciu Centers WIZOWY w Azji

W Moskwie w centrum wystawienniczym w Azji, także można uzyskać wizy do Dubaju dla Rosjan.

Dokumenty do uzyskania wizy w ten sposób:

 • Wypełniony formularz zgłoszeniowy lub kwestionariusz w formie elektronicznej na oficjalnej stronie internetowej Visa Application Center;
 • kserokopia paszportu wydrukowane w kolorze (rozmiar pliku przesyłanego nie powinna przekraczać 900 * 2000 pikseli);
 • biletów lub książki w obu kierunkach;
 • zaświadczenie o zatrudnieniu (na podstawie wymogów podobnych do Pomoc dla wizy Schengen), płace nie powinny przekraczać progu 30 000 rubli;
 • zamiast pomoc przy pracy, można przedstawić oświadczenie banku o obrotach co najmniej $ 10 000 w ciągu ostatnich sześciu miesięcy lub kserokopię obszaru wizowego porozumienia z Schengen, Ameryki, Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich pięciu lat.

Ta wiza turystyczna w Dubaju dla Rosjan raz (czyli można go stosować na wjazd do kraju tylko 1 raz), przez okres do 29 dni, to nie może być przedłużona.

Bez pośredników?

Powyższy są najbardziej odpowiednie sposoby, dzięki którym będziesz w kieszeni paszport i wizy do Dubaju. Dla Rosjan, niezależnie sporządzania dokumentów nie będzie trudne, ale jest to naprawdę warto tak ciężko?

Do rejestracji dokumentów i informacji bez pomocy pośrednika będzie musiał dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty i jeszcze zwrócić uwagę na umieszczenie przecinków w zdaniach. Po odmowie wizy i może służyć jako błąd ortograficzny. Opłata biura podróży, operatorów i centra wizowe wynosi od 1000 do 3000 rubli, nie więcej. Ale oni biorą pełną odpowiedzialność za wynik i dać wyczerpujące informacje na temat kraju.

Jeśli jednak nadal mają zdolność i chęć do zajmowania się tą sprawą bardzo skrupulatny, należy sprawdzić blogi ludzi, którzy mieszkają lub często odwiedzanych Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Często dają dobre rady nie tylko na temat zawiłości wizy, ale sztuczek, które są przydatne do zbliżającej się podróży. Na przykład, jakie są rzeczy, należy zabrać ze sobą dalej, i gdzie można smacznie i niedrogo obiad. Warto pamiętać, że w Dubaju wizy dla Rosjan bez objazdu jest dłuższa i bardziej skomplikowana, więc można kupić bilet do najbardziej budżetu (około 30 000 rubli dla dwóch osób) oraz w tym samym czasie, aby uzyskać wizę.