394 Shares 9343 views

Taczki z rękami

Wiele osób ma swoje własne grunty, mają tendencję do podnoszenia go, aby piękne klomby z kwiatami i ogrodzenia im. Dziś możemy zobaczyć różne wersje tych produktów w sklepach ogrodniczych. Są one jednak dość drogie i wyglądają tak samo. Można zrobić własnymi rękami oryginalne i piękne ogrodzenie dla kwietników, które będą ozdobą kochanki.

Ogrodzenia z kamienia

Takie rozwiązanie byłoby najłatwiej, bo nie trzeba robić konkretne rozwiązanie dla niego. Wystarczy, aby podnieść gładkich kamieni o tym samym rozmiarze, a nawet cegieł. Są one ułożone bezpośrednio na ziemi. Jest możliwe, aby rozłożyć konstrukcję w kształcie półkola. Jeśli kamienie nie będzie trzymać, a następnie mogą nadal być łączone ze sobą konkretne rozwiązanie, które miesić przystawki. Jeśli masz chęć do majstrować przy przyszłej klombu, a może i nie odbiera płaskich kamieni, a roztworem zrobić piękny płoty podszewki. Zobacz ten projekt jest całkiem miłe.

Ochrona z plastikowych butelek

Jestem pewien, że wielu z nich widać ogrodzenie dla kwietników, wykonaną z plastikowych butelek. wyglądają bardzo oryginalnie i uczynić z nich przystawki. Najważniejsze – znaleźć taki sam kształt i kolor butelki, bo jeśli nie są połączone, projekt nie będzie wyglądać tak piękne. Jeśli masz tylko taką samą obrabianego, można przystąpić do wykonania ogrodzenia. W tym celu, butelka musi być wypełnione dowolnym materiałem sypkim. Przy wybranej opcji może to być piasek, kamienie i inne przedmioty, które się za pośrednictwem wąskiej szyjce. Potem trzeba zakręcić butelkę i wbiły się w ziemię na głębokość, jak chcesz, i jak pozwoli na glebę. Naturalnie, szyjka powinna być na dole. Formę Taczki może być dowolny. Można położyć koło, kwadrat lub jakiś wzór pofantaziruet, a następnie witryna zostanie przekształcona.

Ogrodzenia wykonane z drewna

Najbardziej popularne ogrodzenia jest uważany konstrukcji drewnianych. To nie tylko pięknie wygląda, ale również użyteczne dla koloru, ponieważ to daje im dodatkowy składniki odżywcze. Ponadto, istnieje wiele sposobów, jak zrobić ogrodzenia dla łóżkach wykonanych z drewna. Najbardziej popularnym z nich jest wykorzystanie płyt, słupów i małych kłód. Wszystkie z nich są zainstalowane na tej samej zasadzie – są zakopane w ziemi w pożądanej postaci. Zgodnie z tą zasadą można to zrobić i ogrodzenia do łóżka.

wierzba ogrodzenie

Początkowo będzie wyglądać i konstrukcja wikliny. Je znaleźć łatwo wystarczy udać się do najbliższego stawu i wybrać kilka więcej takich oddziałów. Następnie, w postaci klombów trzeba instalować małe drewniane kołki, wokół którego są plecionych wierzbowych gałązek. Aby to zrobić, muszą skręcić tkać go z powrotem, a potem przód. To powinno być bardzo napięty, a końce są przybite do palików. Wtedy takie Taczki stać przez dłuższy czas, ciesząc oko wszystkich gospodarstw domowych.

Są to tylko kilka sposobów, które można zastosować w celu ochrony miejsc na stronie. Jesteś wolny, aby używać żadnych środków w kasie i zrobić piękny i oryginalny produkt.

126 shares 8786 views
Jak zrobić zawiasy do bramy?
326 shares 4534 views
692 shares 1078 views