300 Shares 4406 views

Płyty wibracyjne z rękami: krótki przewodnik

Krajobrazu stoczni jako końcowego etapu budowy dworek, czy domku lub willi, gdy podstawowe finansowanie zostało już wydane i są zawarte w rzeczywistych potrzeb mieszkaniowych właścicieli nie tylko cierpliwości i umiejętności, aby znaleźć nowe środki, aby zakończyć pracę, ale również możliwość korzystania z ich własnych rąk, aby utworzyć niezbędny sprzęt.

Zwłaszcza, gdy okoliczności, a wartość wynajem instrumentu jako niezbędnych materiałów nie pozwala odwołać się do pomocy z zewnątrz, bez takiego podmiotu jako płyt wibracyjnych jest elektryczny, własnymi rękami wykonany, będzie w trudnej sytuacji.

Na pierwszy rzut oka jest to zadanie niełatwe. Płyty wibracyjne z rąk – czy to możliwe? Jest. W oparciu o doświadczenia z śpiewająco wyszedł z gospodarzy takich sytuacjach, można stwierdzić, że utworzenie takiej jednostki – zadanie wykonalne. To niekoniecznie mają wyższe wykształcenie techniczne. Jeśli nie ma tendencję do tworzenia i miłości do tworzenia nie leń się zapoznać z konstrukcją sprzętu, wraz z odpowiednią literaturą. Po przeczytaniu tego artykułu wibrator płytowy z rękami, które rysunki lub pomysły na jego montaż Poznasz bez trudności, to nie będzie dla ciebie czymś nieosiągalnym.

W poszukiwaniu niezbędnych akcesoriów i części nie są zbyt leniwi, aby sprawdzić pobliskie składowisko, spacer po garażach sąsiadów, poprosić SRT na śmieci. Handy wszystko od silników elektrycznych starych pralek i lodówek, przełączniki, pojemników, kawałki metalu, drutu i do szlaków przestarzałych maszyn.

Proste urządzenia takiego pras. Wyróżnić tylko trzy główne elementy: pojemnik pod betonem, aby ciężar, zbiornik na wodę, a także coś, co da się wibracji – bęben w pralce, na przykład. Opierając się na tych trzech filarach, można bezpiecznie przystąpić do wykonania niezbędnych komponentów instalacji silnika elektrycznego, urządzeń, aby wyeliminować drgania, a także prawidłowe rozmieszczenie masy betonowej.

Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, że trzeba – wibracyjny część. Jak to jest super, na przykład, IV-98 silnik, który pozwala na regulację siły wibracji.

Jako zasada, w skład którego wejdzie wibrującą płytą, utworzone z rąk może przyjąć blachę o gładkiej powierzchni, o grubości co najmniej ośmiu milimetrów i masie co najmniej 50 kg. Aby przymocować stopy bazowej do silnika trzeba parapet. Poniżej znajduje zaplanować miejsce dla śrub mocujących i wywiercić otwory dla nich.

Oczywiście, tutaj bez żadnych kosztów nie może zrobić. Coś będzie musiał kupić i dowiedzieć się kilku rzeczy wzdłuż samego montażu (spawanie, na przykład). Następnie doprowadzić jednostkę do pożądanego poziomu i wygodę eksploatacji do punktu, gdzie można wierzyć mocno, że masz w magazynie najbardziej które mają ważne płytę wibracyjny, tworząc swój własny, ale ponieważ tak droga, ze wszystkimi jego wadami, negatywów i niezaprzeczalnych zalet.

W rezultacie – oszczędności kosztów, wygodne ścieżki ze sprasowanej płytki, dokładnego parkowania, szacunek dla rodziny i przyjaciół, w przekonaniu, że wibrator płytowy z rękami – zadanie jest całkiem wykonalne.