645 Shares 1827 views

Jak zrobić wodospad papieru. Oryginalna dekoracja na ścianach własnymi rękami

Pomimo postępu technicznego oraz możliwość zakupu w sklepach, które potrzebują rośnie armię entuzjastycznych ludzi twórczych. Niektóre z nich są zaangażowani w robótki na drutach i piękne produkty, inni są uzależnieni linkę, inni się pamiątki z polimeru gliny. Popularność produktów wykonanych ręcznie, rośnie z dnia na dzień. Istnieje wiele miejsc na ciekawym hobby. Jednym z najbardziej fascynujące jest uważany scrapbooking.


piękne hobby

Scrapbooking – to ciekawe do zrobienia. Obejmuje on produkcję pięknych pocztówek, notebooków, albumy fotograficzne, koperty. Wszystkie rodzaje skrzynek, interesujące książki – wszystko, co może być wykonane z papieru i kleju. Bardzo popularne są wodospady. Wielu z tych, którzy widzą takie artefakty po raz pierwszy, należy zadać sobie następujące pytanie: „Jak zrobić wodospad papieru?”. Na pierwszy rzut oka nie jest jasne zasady funkcjonowania cud papieru. Ale po bliższym zbadaniu wszystko wraca na swoje miejsce. Zrozumienie tego, co zrobić, to nie będzie łatwe. Potrzeba tylko trochę wyobraźni i cierpliwości.

projekt

Wodospad składa się z kwadratów, malowane lub zdjęć. Może z tego i innych. Wystarczy wyciągnąć kartę, jak cała struktura zaczyna się poruszać, pokazując zdjęcia jedno po drugim. W pozycji początkowej zawartości nie są widoczne. Tylko wtedy, gdy karta jest wyciągnięta, nie jest zaskoczeniem. Jest to bardzo oryginalne rozwiązanie, zawsze można wymyślić coś ciekawego i nieoczekiwane.

Sposób pojedynczego etap wytwarzania

Co trzeba zrobić i jak to zrobić wodospad papieru, aby uzyskać mechanizm działa? Aby to zrobić, należy przygotować karton, papier kolorowy, klej i nożyczki. Wiele osób korzysta z zabawnych zdjęć. Najważniejsze – aby wyciąć wszystkie istotne wymiary. Wiele zależy od wielkości zdjęć lub obrazów. Na zdjęciu poniżej jest przykładowy zestaw materiałów i formatów.


1. Ruchome części są wycięte z grubego papieru lub tektury. Ten pas o szerokości 10 cm i długości 30 cm.
2. Pobierz dane są oznaczone pionowymi pasami. Pierwszym z nich jest umieszczony w odległości 5 cm od krawędzi. Następujące -. Co 2 cm Całkowita liczba takich taśm 5 utrzymywane.

3. Te znaki zagięć taśmy. Okazuje harmonijce lub coś przypominającego go.
4. Zgodnie z najnowszymi etykiecie, która znajduje się niemal w samym środku pasa, wyżej wymienionych zakrętach Gazy. Do jej samoprzylepnych szkieletowe zdjęć – kwadraty 10×10 lub 10×7 cm klejenia miejsce – .. Są fałdy 2 cm Niektórzy używają taśmy dwustronnej, ale klej jest wystarczająca.

5. Konieczne jest, aby przygotować piękny fundament, na którym zamontowany jest wodospad papieru. Instrukcja obejmuje formę kartonowe, które można ozdobić lub farby. Wystrój jest wybierany do smaku i cel wodospadu.
6. Pokrój inny pasek papieru, który będzie służyć jako punkt odniesienia dla ruchu wodospadu. Mocuje się je w pozycji poziomej na podstawie. Jest on umieszczony w poprzek podstawa jest podzielona na dwie części, ale nie przylega całkowicie, ale tylko na brzegach. Nasz projekt z liśćmi w sercu.
7. boku, który jest dłuższy, jest wciskana na poziomym pasku. Akordeon z liśćmi na górze. Krótsza krawędź jest przyklejona do taśmy poziomej. Wodospad prawie gotowy.

Ciągnąc dolny ogon, struktura zaczyna się poruszać, a zdjęcia – aby otworzyć. Jak zrobić wodospad wykonany z papieru, staje się jasne dla wszystkich.

Projektowanie produktu

Duże znaczenie ma rzemiosło dekor. Szczególną uwagę przywiązuje się do sposobu wyświetlania obrazów. Część z was chce ciągnąć, muszą być odpowiednio oznakowane. Można umieścić pieczątkę z napisem „pull tutaj.” Niektóre z nich są ozdobione karty wstążki lub ogon warkocz. To miejsce powinno być jasne i przyciągnąć uwagę. Podstawą, na której zamontowany jest wodospad, i może być umieszczony na ścianie, jest to bardzo oryginalna dekoracja. Prostokąty, które są wklejane na górną część Inskrybowany lub pomalowane. Na zdjęciach rewersie mogą być zlokalizowane. Podczas wodospadu prostokąty ruch wzrośnie i pokazać zdjęcia. Aby dowiedzieć się, jak zrobić wodospad papieru, mówiąc wielu kursach mistrzowskich, ale nie wszystko znaleźć szczegółowy opis.

Typy wodospadami

Spadki papieru może być wąski lub szeroki. Jeśli sprawa jest przeznaczony dla dziewczynek, to dominuje różowa kolorystyka, jeśli dla chłopca – niebieski. Dla dorosłych, klirens wykonane w stylu romantycznym lub w komiksie. Uczenie się, jak zrobić wodospad papieru, wiele dodać ten produkt do oryginału, jego ciekawe elementy lub zmienić jego położenie (z pionowej na poziomą).

Tutaj wyobraźnia autora nie ma granic. Do wodospadu zdobył powinien wyciągnąć z kucykiem bocznym.

Zakres zastosowania

Gdy projekt nie jest używany dzisiaj, takie jak „Waterfall”! Zasadniczo jest to albumy fotograficzne, notebooki, pamiętniki, zaproszenia. Dowiedz się, jak zrobić wodospad papieru własnymi rękami, igły często zainstalować go na statywie, tak aby każdy mógł cieszyć się obrazy. Dziewczyny mają wodospad w swoim dzienniku, klejone mu zdjęcie swojej pierwszej miłości.

Ten produkt może pełnić rolę organizatora. Jest to na tyle wygodne, aby przejść odpowiednie wpisy i codziennie o tej samej sekcji. W tym przypadku, wodospad jest zamocowany na płycie do wpisów w widocznym miejscu. I można malować diety na liściu i każdego dnia, aby otworzyć i wachtowego porady dietetyków.

Jak zrobić wodospad z papieru? Poprosiliśmy to pytanie na początku tego artykułu. nie było łatwo na początku. Ale po szczegółowym badaniu, stało się jasne: wszystko może zrobić ze swoimi rękami. Aby nadać styl produktów i osobowość nie jest zbyt trudne. Po tym wszystkim, co sprawia, że dana osoba otrzymuje część swojej energii, fantazji, dobrego nastroju. Jest to idealny prezent dla swoich bliskich, przyjaciół i znajomych. Scrapbooking przyczynia się do realizacji ludzkich możliwości twórczych i może być świetnym hobby.