852 Shares 2637 views

obszar smażenia mięsa: z ich ręce wyposażyć miejsce do odpoczynku

Dla wielu ludzi obszary ogrodowe i podmiejskie przestały być miejscem lądowania i zbiorów. Dziś jest to miejsce do rekreacji, które powinny być podzielone na różne obszary funkcjonalne i wyposażone w niezbędne komunikacji. A jednym z istotnych komponentów do odpoczynku w kraju jest obszar Chargrill. Wyposaż go własnymi rękami nie jest trudne, aw niektórych przypadkach, nawet ten obszar może być wskaźnikiem stanu ogrodzie właściciela.


Plan ten obszar powinien być z góry, przed rozpoczęciem krajobrazu. Bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego lokalizację. Chargrill obszar, wykonany własnymi rękami, nie powinna kojarzyć się blisko domu lub budynki gospodarcze – wynika to z zasad bezpieczeństwa pożarowego. Należy również oddzielić go od innych obszarach, w szczególności na placach zabaw dla dzieci.

Powierzchnia smażenia mięsa, wyposażone we własne ręce, może obejmować wiele różnych przedmiotów. Tutaj, z tworzywa sztucznego lub z wikliny meble ogrodowe, drewniane stoły, a nawet fotele mogą być instalowane. Ale jego główne składniki – jest, oczywiście, grill. Zdjęcia z różnych modeli danych elementów można zobaczyć na łamach wielu odbitek, wybierz żądany model nie jest trudne. Wiele osób korzysta z przenośnych grill. W tym przypadku jest to konieczne w celu zapewnienia silnego, podstawa ogniotrwałe do ich wyposażenia w tej strefie. Może być wykonany z betonu lub asfaltu, a na górze jest wyłożona płyt chodnikowych.

Jeśli planujesz zainstalować produkt jest stała, dla tych celów doskonale nadaje kosz-wędzarni. Można go umieścić cegły ogniotrwałej lub kamienia. Taka konstrukcja ma znaczny ciężar, w związku z tym wymaga stałe podstawy. Grill służyć Ci przez długi czas i nie stracił swój pierwotny wygląd, to lepiej przygotować wcześniej betonowy fundament dla niego.

Jeśli jesteś zainteresowany wewnątrz obszaru Chargrill, trzeba zorganizować swoje ręce w jej komina. W tym przypadku, nawet jeśli będzie używana do zapłonu zwykłego drewna opałowego, cały dym pojawi się na ulicy. Zamiast pełnego dachu może być użycie tymczasowe schrony czy parasole. Pomyśl przez swoich pozycjach, jak to konieczne z góry ustalić odpowiednie kładzie szczególny załącznik.

Powierzchnia użytkowa mangalnoy zależy wyłącznie od Twoich możliwości serwisu. Jeśli obszar ma niewielki rozmiar, można zorganizować miejsce do grillowania. Jeśli masz duże centrum – strefa staje się pełny obszar, aby cieszyć się wakacjami z masą foteli, mebli i innych przydatnych urządzeń. Projektanci powinni wzmocnić efekt stref za zorganizowanie tego obszaru stosować żadnych jednego materiału: płyty chodnikowe płytki tego samego koloru, sztucznego kamienia itp Ale nie zapominaj, że obszar Chargrill jest częścią ogólnego projektu strony, a zatem powinno być harmonijne. pasuje do ogólnego projektowania krajobrazu.