716 Shares 1508 views

Poszycie imitacja belki z rękami

domy z drewna wyglądają bardzo atrakcyjne, ale jeśli jesteś w posiadaniu budynku innego typu, można schować swoje dzienniki imitacją. To wykończenie staje się coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Jest on używany do produkcji szereg wysokiej jakości drewna. Ten materiał powłoki to płyty, które są łatwiej dostępne na koszty w porównaniu z naturalnym odpowiednikiem.

Dlaczego imitacja drewna

Podszewka ma niską wagę, co ułatwia transport i montaż. Używane drewno imitacja do dekoracji, nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz pomieszczeń. Prace montażowe sugeruje produktów dokująca uważnie pośrednie rowki nie tworzy się.

Materiał ten ma wysoką wytrzymałość, jest trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych i innych mediów agresywnych. Pozwala to zakończyć toplo- ściany i dźwiękoszczelne. A jeśli, oprócz wykorzystać warstwę izolacji, to uczyni Twój dom odporny na wiatr i mróz.

Wytwarzanie paneli

Poszycie imitacja drewna obejmuje panele szkoleniowe. Są one wykonywane przy pakowaniu w zamkniętej powłoki, ponieważ w tych warunkach rośliny poddaje się w komorze suszącej, dzięki czemu drewno nie absorbować nadmiar wilgoci z powietrza. Przed rozpoczęciem dekorowania produkty są usuwane z pakietu i pozostawić na 2 dni w środowisku, w którym będą one używane. W przeciwnym przypadku, parametry geometryczne wymiary paneli mogą różnić – mety prosto.

Następnym etapem będzie leczenie drewnianych paneli substancje antyseptyczne. Sprawiają, że na początku instalacji jest o wiele łatwiejsze, a po zamki techniczne są niedostępne. Jeżeli płyta nie jest barwiony, że w tym etapie są pokryte warstwą lakieru lub innego wybranego kompozycji.

Na osobliwości r hydroizolacji

Poszycie imitacja drewna dom nie może obyć się bez układania warstwy hydroizolacji, który może działać jako folia PVC lub pergamin. Materiał łączący powinien być wykonany bezpośrednio na ścianie. Wstęgi składa się na siebie z zakładką 15 cm. Spoiny powinny przyklejania taśmy aluminiowej.

W celu zwiększenia wytrzymałości na obrazach ścian są połączone z pistoletu na zszywki. Ważne jest, aby dbać o to, że wodoodporne nie sag, jednak i wyciągnij go zbytnio nie warto. Zaleca się, ze względu na fakt, że folia może się rozdarcia, gdy zmienia się temperatura. Nie bój się, że uszczelniająca będzie odchodzić od powierzchni ściany, ponieważ zostanie on dociskany do skrzyni.

Zalecana ramka Instalacja

Poszycie wiązkę imitacja z rękami koniecznie wymaga instalacji łaty. Jeżeli ścianka jest płaska, a następnie wykorzystuje belek z drewna o przekroju kwadratowym, w zakresie od 30 do 50 mm. Zakrzywionych ścian stosowane profile metalowe wsporniki montażowe. Dołączyć do drewnianych ścian listewkowych zaleca 40mm śruby. Etap osłona zazwyczaj zależy od parametrów izolacji, ale grubość imitacja drzewny ma zwiększony ciężar, więc zastosowania na zewnątrz Odległość pomiędzy elementami nie powinna przekraczać 60 cm.

Do zastosowań wewnętrznych, to parametr może być 80 cm, ponieważ centrala być cieńsze, a nie wyłącznie na grubości, ale także w szerokości. Ponadto, ich waga jest o wiele mniej. Poszycie dom poza imitacji drewna może sugerować obecność dwóch systemów poszyciowych. Pierwszy w tym przypadku jest ustawiony poziomo.

Zalecenia dotyczące montażu izolacji

Podgrzewacz potrzebne tylko wtedy, gdy zewnętrzne wykończenie, różnica ta służy jako główne procedury, która obejmuje instalację materiału wewnątrz. Etap ten pozwala na przesunięcie punktu rosy i sprawiają, że ściany cieplej. Umieszczenie izolacji musi być blisko pomiędzy skrzyni. obszary niezajęte nie powinno być, spoiny powinny być tak gęsta.

Poszycie imitacja drzewny może zawierać poza układania warstwy izolacyjnej 2. Liczba warstw zależy od klimatu w rejonie prac, jak również od przeznaczenia budynku. Dołączyć grzejnik może być grzyby lub taśmy. Poprzez zakup maty izolacyjnej, trzeba pamiętać swoją standardową szerokość, która wynosi 60 cm. Co do piany, parametr ten wynosi 1 m, a więc materiał trzeba będzie wyciąć.

technologia podszewka

Poszycie imitacja drewna wykonywane na określonym algorytmem. Zainstalować Wykończenie może znajdować się na ścianach wykonanych z różnych materiałów, a mianowicie:

  • drewna;
  • cegły;
  • beton.

Po zakończeniu ściany będą podobne do tych, które są wykonane z naturalnego drewna. Prace instalacyjne nie są skomplikowane. Profile uzupełnione rowkami i kolce, co pozwala dostosować je blisko siebie. Płyty montuje się poziomo. Panele imitacja drewna umożliwia wszechstronny materiał, który jest połączony z profilowanej lub klejony warstwowo fornir.

Dość często w ostatnich czasach, można znaleźć wannę i mieszkanie domy, które są pokryte takimi materiałami. Jeśli chodzi o wykończenie zewnętrzne, produkt można stosować na ścianach budynków wykonanych z bloczków betonowych i betonu szkieletu. Mocowanie odbywa się na skrzyni, która jest wykonywana w postaci prętów. Elementy ramowe są rozmieszczone wokół ściany obwodowej, odległość pomiędzy listwami powinna wynosić około 50 cm.

Z tego powodu, że wiązka symulacji zamocowaną poziomo montażu prętów powinno być prowadzone w pionie za pomocą śrub. W celu uczynienia ściana cieplej, można położyć jeszcze izolacyjne wykonane z naturalnych materiałów, a mianowicie, włókno celulozy lub wełny mineralnej.

Poszycie imitacja drewna polega na montażu kolejną warstwę hydroizolacji nad poszyciem. Gdy jesteś gotowy do zainstalowania wykładziny. Instalacja powinna rozpocząć się od dna, to jest, gdy płyta odlewania jest stała. Produkty pozycjonowania trzeba czesać się. Wkręty wkręca się czop nasadki płyty są cofnięte o 2 mm. Dotarcie do następnej instalacji rady, trzeba umieścić ją w gnieździe i czop dopasowania produktów do siebie. Pod kątem wynoszącym 50 ° w czop jest zmuszony do śruby. W ostatnim wierszu jest zainstalowany na śrubach. Te miejsca, w którym został zainstalowany łączniki, kołki mogą być naprawiane i szlifowane. Po zakończeniu prac montażowych należy przystąpić do kit i malować deski.

Poszycie wewnątrz imitację

Jeśli imitacja drewna wybrać używać do dekoracji wnętrz, powinien on być prowadzony przez technologię, która jest opisana poniżej. Do takich prac zaleca się wyrównać ściany do przestrzeni pokoju zbyt wiele nie ubywa. Powierzchnia zostaje oczyszczona z kurzem i brudem, a następnie instalowane na ścianie paroizolacyjną.

Następnie należy przyjść skrzynkę z materiału, który jest wybrany z uwzględnieniem specyfiki pomieszczenia. Toczenie jest zamontowany pionowo. Na betonowych i ceglanych murów montażu za pomocą kołków rozporowych, w przypadku drewna, można pracować za pomocą wkrętów samogwintujących.

W przypadku realizacji pomieszczeniu okładziny imitacja drewna, warunki, które charakteryzują się wysoką wilgotność, gdy elementy ramy do obróbki antyseptyczny. Ponadto, do pomieszczeń wilgotnych może być używany profil ocynkowanej. Płyty montuje się poziomo. Sposób mocowania podobny do tego stosowanego do wykończenia elewacji. Używany jako łączniki mogą klyaymery, ale na suficie, takie podejście nie jest niezawodny. Lepiej jest używać małych kołków lub śrub. Ich zatkać przykręcona lub łączone pod kątem 45 °.

wniosek

Elewacje imitacja drewna nie dotyczą produktów sposób mocowania twarzy, jeśli praca odbywa się w pomieszczeniach. Wynika to z faktu, że nasadka będzie bardzo trudne do ukrycia z małej grubości. Podczas podłączania paneli w narożnikach stosować narożniki wewnętrzne i zewnętrzne, są one zwykle sprzedawane razem z wykończeniem. Po zakończeniu ścian może być szlifowane i zastosować lakier przyciemniane. Na suficie jest zazwyczaj już pomalowane panele szyte, to upraszcza pracę.