549 Shares 2262 views

Drzewo własnymi rękami z gałęzi drzewa: Pomysł, schemat, wytyczne

Drzewka sztuczne można nazwać doskonałym elementem wystroju lokalu dowolny cel.

Produkcja drewna vechnotsvetuschego

Jeśli zdecydujesz się zrobić drzewo własnymi rękami z gałęzi drzew, możliwe jest, aby oprzeć skład kwitnienia. Oprócz głównego elementu tytułu, to trzeba kleju PVA, igły, gips, tektury falistej, super puli kleju, a także przedmiot, którego kształt przypominający kulę. Mówił przydatna do nawijania kolory.

Technologia pracy

Jeśli zdecydujesz się wykonać drzewo z rękami z gałęzi drzewa, potem trzeba najpierw przygotować papieru falistego, który jest wykonany z kilku pasków. Ich szerokość określi wielkość kwiatów. W artykule zajmuje się przykład, który obejmuje korzystanie z pasm o różnych szerokościach. Jest w tym przypadku mieści się w zakresie od 1 do 2 cm. Zamiast biały papier falisty można stosować konwencjonalne papirusie lub serwetki. Najpierw trzeba wyciąć półfabrykatów do produkcji liści, które początkowo mają formę kwadratu. Każdy element będzie równe części 4 centymetrów. W następnym kroku, można zacząć kwiaty. Zaleca się po każdym przetłoczenie, aby dodać pewną ilość kleju, który wzmocni kwiat. Jest to szczególnie istotne w części centralnej.

Kiedy drzewo jest wykonany własnymi rękami z gałęzi drzew, możliwe jest, aby zginać każdy pasek 90 stopni, ale może warto eksperymentować z innego kąta zgięcia określi swój kształt kwiatu. Oznacza to, że proces ten może produkować nie tylko kwiaty o różnych kształtach, ale także wielkość.

bazy produkcyjne

Kiedy drzewo jest wykonany własnymi rękami z gałęzi drzew, otrzymał w poprzednim kroku można wzmocnić kwiaty na gałęzi za pomocą kleju, ozdobić wszystkie przygotowane płatki. Jak można wzmocnić na piłkę Alternatywnie róż. To, z kolei, może być zatrzymany na naturalne oddziału. Kula ta może być wykonana z konwencjonalnej nici skręcony w kłębek. Gdy piłka będzie w stanie ustalić na oddział, co można zrobić za pomocą super kleju i taśmy klejącej, można przystąpić do wzmocnienia róż piłki. Gdy wszystkie elementy zostaną wzmocnione, możliwe jest, aby dodać pewną ilość liści, które są obsługiwane w kolejności losowej. Teraz drzewo trzeba siedzieć w garnku, który jest dość często zastąpiła starą filiżankę. Ostatnią rzeczą, którą trzeba zasnąć tynku, a następnie rozpuścić całą wodę.

Ważne jest, aby osiągnąć gęstość kompozycji. W następnym etapie powstały drzewo może siedzieć w przygotowanej mieszaninie. Lepiej jest umieścić całą konstrukcję ściany, w celu zapewnienia łożyska. Ważne, aby uniknąć upadku drzew, aż do wyschnięcia tynku. Przed dokonaniem drzewa własnymi rękami, można by pomyśleć o tym, co są blisko zestalony gips. Może to być zielony włókna. Innym rozwiązaniem jest użycie farby akrylowej, przy użyciu dekorowanej powierzchni. Oddział, można ozdobić cienkimi wstążkami dowolnego koloru, ale będą wyglądać te, które mają zielony odcień najbardziej harmonijnie.

Produkcja kolorów tkanin drzew

Jeśli myślisz o tym, jak stworzyć drzewo własnymi rękami, można korzystać z innych materiałów, wśród których jest tkanina. Głównymi składnikami są nadal opowiadają się gałęzie. Między innymi jest to konieczne do przygotowania kij bambusowy, którego wysokość wynosi 20 cm, a także pulę, ilość tkaniny, kreda, przyciski i nożyczki kilka wstążek, kwiatów gąbki, mchu, klej, dopełnienia poliestru.

Manipulacja na produkcję drewna

Jeśli zdecydujesz się zrobić drzewo z własnymi rękami, Master Class, przedstawione w tym artykule pozwoli na przeprowadzenie tych prac jest dość prosta. W pierwszym etapie jest opracowanie tkaniny, z którego tnie się na elementy w postaci kół. W celu wytworzenia tych prac było jak najłatwiejsze do znakowania można użyć zwykłej kubek lub pokrywkę od słoika. Wypełnienie syntetyczne nadziewane obwodzie, a następnie zszywane. Bambus kij lub gałęzi drzewa mogą być częściowo owinąć zieloną taśmą, która wzmocniona na klej. W przygotowanej puli pasuje Floral piana, która zainstalowała bambusowy kij. Moss być ułożone na powierzchni, mocowanie go za pomocą kleju, a po kwiat jest wklejony do improwizowanego bagażniku.

Jeśli chcesz stworzyć drzewo z liści rękoma, można dodatkowo wzmocnić te elementy w kleju. Jednak warto pamiętać, że taka kompozycja jest bardzo nietrwały. Zainstalować go w przedszkolu, na przykład, nie jest konieczne. Jeśli chcesz, możesz ozdobić pulę różnych elementów, łącznie z przyciskami.

Dokonywanie kawowca

drzewo dzieci własnymi rękami mogą być wykonane z ziaren kawy. Ten projekt będzie udekorować pokój, a dziecko będzie w stanie pomóc w procesie pracy. Przydatne do piłki manipulacji, która jest zalecana do być wykonane z pianki. Zaopatrzyć się w super-klej, brązowe nici, kleju PVA, a także dość grubej gałęzi drzewa. Muszę ziaren kawy, garnek i gips.

Zalecenia dotyczące produkcji

Najpierw trzeba przygotować piłki pianki, która jest owinięta nić. Pozwoli to najbardziej mocno osadzona na powierzchni ziaren kawy. Końce nici są ustalane przez samego kleju. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na tym etapie, gdzie beczka zostanie umieszczony. W tej strefie zostaje niewielki otwór, którego średnica jest o 1 cm, w tym obszarze nie jest konieczne wklejanie ziarna i nici.

Jeśli zdecydujesz się na drzewo z liści ze swoimi rękami, to ten utwór może być ozdobione wspomnianych elementów, które są wstępnie zasushivat. Mogą one być pokryte lakierem, aby zapobiec przelania w momencie przypadkowego kontaktu. Teraz, na powierzchni kuli przyklejony ziarna są najlepsze dla danego zastosowania kleju PVA. Pożądane jest, aby w celu uzyskania kompozycji powłokowej do małej porcji, a po kija ziarna. Stosując elementy, muszą być trochę wciśnięty. Po pierwsze warstwa ziaren jest wklejony projekt powinien być pozostawiony przez około pół godziny do sucha. Wtedy pan może zacząć trzymać drugą warstwę ziarna.

praca końcowa

Planowane miejsce zainstalowania gałęzi drzewa, które tkwi pozostałe ziarna kosmicznych. Dla większego efektu można stosować szklane, której dolna część jest wypełniona gipsu. Aby nadać mu odpowiedni kolor konieczności dodawania fusów. Następnie, drzewa znajduje się w mieszaninie, konstrukcja opiera się o ścianę i pozostawiono do wyschnięcia. Następnie kubek może być uzupełniana orzechy laskowe, dekorowanie beczkę z taśmy.

Wyroby z drzewa własnymi rękami mogą być wykonane dowolną aptekach. Może to jednak wymagać specjalnych narzędzi. Jest to o wiele łatwiejsze w użyciu zawczasu przygotowali oddziałów. Jeżeli wyroby z drewna własnymi rękami planują wykonać w domu, możliwe jest, że może zaistnieć potrzeba specjalnego noża. Jednak zaleca się, aby zdecydować się na miękkim drewnie.