329 Shares 7963 views

Bezpieczny dla pistoletów z rękami. Homemade bezpieczne przechowywanie broni

Wiele osób nabyć broń do różnych celów. Ktoś w samoobronie, a niektóre polowania. Ale oprócz pozwolenia na broń i inne dokumenty trzeba mieć Sejfy dla broni myśliwskiej w domu. Na tym etapie, wielu zaskakujący zakup problem. Lub produkcji czegoś takiego jak bezpieczny pistolet z ich rąk. Poniżej przyjrzymy się, jak to zrobić w domu.


Bezpieczne UTG z rękami

Wiele osób nawet nie przeszkadza wytwarzaniu problemu, ale po prostu nabyć bezpieczne dla dowolnej ilości, bez względu na to, ile może kosztować. Ceny różnią się w zależności od wielkości i materiałów, z których są wykonane. Ale jak kryzys w kraju, a nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus, istnieje opcja, aby pistolet bezpieczne własnymi rękami. W rzeczywistości, wielu myśliwych nie są dokładnie takie bogate, bezpieczne i powinny być zakupione tylko większe, a zatem jego cena będzie równa wartości dość dobrych pistoletów Zgromadzenia Narodowego. Sprzedam szafę mały rozmiar jest nieodpowiedni. Z biegiem lat arsenał broni rośnie, i z pewnością będzie musiał kupić nową szafę.

Łatwość produkcji

Produkować bezpieczną broń z rękami może być tylko kilka dni, uwalniając go kilka godzin wolnego czasu. Nie tylko zaoszczędzić stałą kwotę pieniędzy, ale również produkować co indywidualnych celów niezbędne do budowy. wykonana również bezpieczny pistolet własnymi rękami będzie doskonałym przedmiotem dumy.

Proces tworzenia bezpieczny

Pierwszą rzeczą, którą trzeba dokładnie ustalić rozmiar. Advance powinniśmy myśleć i obliczyć. Głównym koperta będzie wysokość. Ze będzie to zależeć od tego, co broń będzie można umieścić w tej chwili iw przyszłości, rozszerzając swój arsenał. Niektóre bronie mogą być zdemontowane na czas przechowywania, ale nie ma składany model i mogą wystąpić pewne innowacje technologiczne w przyszłości. Więc najlepiej jest zrobić wysoki pistolet bezpiecznych rękach.
Na przykład, weźmy maksymalną wysokość próbki karabinka krajowej „Tiger”. Model ten jest najdłuższy ze wszystkich tych istniejących. Pobiera wysokość 1250 mm, dodać do niego kolejne 50 dla wygody i jest bezpieczną wysokość 1300 mm.

Dodatkowe wymiary

Następnym krokiem jest określenie, jaka będzie szerokość i głębokość nasz bezpieczny dla przechowywania strzelby. bezpieczna głębokość reprezentuje odległość od samej ściany czołowej i do bezpiecznego drzwi. Należy zapewnić wygodne i komfortowe przechowywanie broni z różnymi modyfikacjami, a także optyczne i zabytków kolimatorem , które mają wysokie wsporniki. głębokość est do tego celu nie powinna być mniejsza niż 300 mm. W przypadku przechowywania broni palnej, połączonych za pomocą sklepu, konieczne jest zwiększenie głębokości do 500 milimetrów. Szerokość sejfu zależy od ilości broni, które mają być przechowywane i teraz kupić w przyszłości. Na przykład, jedna jednostka broni palnej wojskowych wynosi około 100 mm.

Materiały do produkcji

Po określeniu wielkości powinny być zdefiniowane i materiału, co jest również ważne, gdy robi pistolet bezpiecznych rękach. Aby rozpocząć, zwróćmy się do prawa. Prawo ramiona dokładnie powiedział, że grubość obróbką blacharską do bezpiecznego przechowywania broni palnej nie powinna być mniejsza niż 3 mm. Dodatkowe półki i szuflady wewnątrz sejfu może być wykonana z różnych materiałów, które będą bardzo trwałe i niezawodne. Ale jest to strata czasu, wysiłku i pieniędzy. Najprostszym sposobem, dlaczego nie cierpi jakość, sejf wykonać z rękami na zwykłej blachy stalowej. Nie trzeba specjalnych umiejętności, co sprawia, że można zrobić to nawet osobę, która nie ma żadnego doświadczenia.

Inne elementy, aby utworzyć bezpieczne

• metalowy narożnik z półką do stworzenia usztywnienia.

• trzy zamku.

• 2 litrów jasnych kolorach.

• 5-6 metali wiaty.

postęp

Przede wszystkim przystąpić do wykrojów wycięciem być stosowane do ścian, dołu, podłogi i drzwi. Cięcie w dwojaki sposób: za pomocą szlifierki lub gilotyny, które jest przeznaczone do obróbki metali. Użyj opcji, które dostępne lub bardziej wygodny. Nie próbuj do cięcia metalu obrabianego za pomocą palnika tnącego. klamry metalowej przeciążenia termicznego i staje się nierówna. Nacięcie szlifierka dostępny wszędzie, to nie będzie miał żadnych problemów. Gilotyna może znacznie zmniejszyć procesu cięcia, a półwyrób jest bardziej gładki i przyjemny wygląd. Jeśli kupujesz arkuszy w danym przedsiębiorstwie obróbki metali, zapytać bezpośrednio za dodatkową opłatą wyciąć go do żądanej wielkości.

montaż

Odbywa się to za pomocą spawania. Podstawowym warunkiem udanego spawania i strukturalnego bezpieczeństwa jest dodatkowo ustawienie minimalnego prądu przed spawaniem. Cienki arkusz metalu spala się bardzo szybko, trzeba tylko zwiększyć siłę prądu, lub odwrotnie, przesadzić w jednym miejscu.

Natężenie prądu w elektrodach do spawania określa się przez dobór odpowiedniej grubości. Zapoznania się z wymaganymi wymiarami, jak również dodatkowe parametry mogą być na opakowaniu z samych elektrod. Nie zawsze jest stół korespondencja że pomoże.

Ale można użyć innej metody. Weź najcieńszy elektroda jest dostępny w twojej obecności. Idealnie należy użyć 2 mm. Następnie stopniowo dodawać aktualny poziom aż łuk nie przerywa i elektroda przylegają do powierzchni ścian. Najlepiej jest eksperymentowanie na niepotrzebne kawałki metalu, tak aby nie zepsuć sejfu w tym procesie.

Zespół powinien rozpocząć się od tylnej ściany:

• Kładziemy ją na płaskiej powierzchni.
• Aby rozpocząć powoli pristavlyat dnie bezpieczne.
• Następnie ściany bocznej.
• Po podłączeniu do góry.
• i połączyć drugą ściankę boczną. Ważne jest, aby spoiny były wewnątrz sejfu. Jeśli dopiero zaczynasz spawacza i nie mają dużego doświadczenia w spawaniu płaskiej, wewnętrzne elementy mogą pomóc ukryć wszystkie wady i nierówne szwy. Nie gotować bezpiecznych murów ciągłych szwów spawalniczych. Dość często prowadzi to do deformacji termicznej cienkiego metalu. Ciągła uszczelka nie powinna być stosowana w tym przypadku, ze względu na fakt, że bezpieczna, nie jest potrzebne w gęstym czopem, na przykład ze zbiornikiem wody. Najlepiej jest użyć metody spawania: Podczas make punktu hals metalu w odległości około 100 mm od siebie.

Dając sztywność konstrukcji

Po spawaniu, cała podstawowa struktura powinna go wzmocnić. Do tej ramki z przodu sejfu, gdzie w przyszłości będzie w drzwiach, obszar metalowej. Pierwszym krokiem jest, aby spawać róg metalową z boku sejfu. Wszystko to powinno być zrobione tylko wewnątrz sejfu. Brak elementów do spawania z zewnątrz nie powinno być. Po tym można rozpocząć produkcję drzwi do sejfu.

Produkcja drzwi sejfu

Przyjmują już wstępnie wycięte z blachy drzwi i konstrukcji drzwi spożywczego amplifikacji przy rogu metalu. Pierwszą rzeczą rogach powinny być przyspawane do drzwi. Ale oprócz wzmocnienia funkcji, obszar odgrywa ważną rolę w zakresie bezpieczeństwa, a mianowicie: blokuje drzwi, jeśli atakujący chce usunąć go z szopy w pozycji zamkniętej. Po zainstalowaniu rogu ramki przystąpić do montażu zamków. Aby to zrobić, należy wykonać otwory dla dwóch dziurkę od klucza.

Teraz, gdy brama jest całkowicie gotowy, jesteś gotowy do zainstalowania go bezpośrednio. zadaszenia drzwi należy najpierw przyspawany do narożników na drzwiach, a następnie do ściany sejfu. Najlepiej jest użyć metody elektrozaklopok. Jego istotą jest następujący. Zgrzewanie odbywa się przez otwory w czaszy dla śrub, tworząc w ten sposób niepotrzebne i niepotrzebne otwory navarok. Po tym, gotowe spawy do drzwi przez baldachim.

Tworzenie pudełko amunicji

Jak zrobić broń bezpieczna, rozumiemy, że jest teraz konieczne, aby pudełko do przechowywania amunicji zgodnie z wymogami prawa. Aby to zrobić, po prostu gotować małe pudełko amunicji, która będzie oddzielona od broni, i po prostu go spoin.

Wreszcie produkować m.in. farby pistoletu. Jeśli jest to pożądane, sztuczna skóra schować wewnątrz, a gumowy pastę uszczelniającą drzwi. Powinno być także bezpieczne rysować plany dla pistoletu, dzięki czemu można zrobić część każdego projektu i wielkości.