830 Shares 4682 views

Jak zrobić szybkowary bimbru

Najczęstszym szybkowar może łatwo przekształcić się w realne bimbru z małym lub żadnym zmianom. Jeśli pochodzą prawo do jego produkcji, taki domowy destylator będzie trwać bardzo długo. I to w każdym razie nie da żadnej jakości nowoczesne systemy destylacji wydajności lub.


Moonshine z kuchenką z rękami

Z pomocą szybkowarze można gotować różne potrawy. szybkowary wiele gospodyń domowych, ale nie każdy wie, że mogą one być stosowane w niektórych zdolności.

Innym zastosowaniem szybkowary – gotowanie przy pomocy wysokiej jakości home-brew. Jest możliwe, aby bimbru z kuchenką ręcznie. Zatem porówna przychylnie produkowane w produkcji systemów wrzących.

Różnice Apparatus warzone:

  • szybkowary sprzedawane są wszędzie i są niskie koszty;
  • To wymaga minimum pracy, by obrócić się kuchenka do wykonania aparatury destylacyjnej;
  • Można użyć dowolnego, nawet stary, który nie jest już możliwe do przyrządzenia potraw żywności.

Jedyną wadą, która jest przekształcany z postaci księżyca szybkowar – mały rozmiar jego zbiornika destylacyjnego.

W celu zmodyfikowania szybkowar i przekształcić go w systemie destylacji, trzeba będzie:

  • termometr;
  • Pokrycie szybkowar naczynie zamknięto;
  • żuraw;
  • cewka;
  • niektóre gumy lub tworzywa sztucznego węża małe rozmiary;
  • Pojemnik do gotowego produktu.

Finalizacja szybkowarze

Kwestia, jak zrobić bimber z szybkowaru niepokoju dla wielu. I trzeba rozpocząć pracę z wyrafinowaniem parownika. Mają niewiele zmienia pokrywy szybkowaru. Konieczne jest, aby dwa otwory, jeśli nie mają w tym wypadku Futory później. W przypadku pierwszego otworu wymagany gwint 1/2 i 3/4 – na sekundę. Po pierwszym otwarciu rurki zostaną połączone przez komorę chłodzenia i parownika. Drugi otwór ustawiony termometr.

Następnie trzeba stworzyć Distiller. Oznacza to, że będzie trzeba znaleźć odpowiednią cewkę lub kondensator. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby zakupić ten produktów w sklepie lub na rynku. Oczywiście, ponieważ wymagana jest wysoka wytrzymałość, cewka musi być wykonana ze szkła kwarcowego. Można znaleźć tych urządzeń w placówkach medycznych, i można odwiedzić rynek ptak, gdzie na pewno sprzedaży tych urządzeń i wybrać żądany rozmiar cewka nie jest trudne.

Albo można zrobić kondensator z ich rąk. Należy zakupić rurę miedzianą, nie zginaj spiralę, ale użyć zwykłej wody z kranu jako chłodziwo. Zimno, oczywiście.

Pozostaje to, aby prawidłowo połączyć ze sobą wszystkie szczegóły przyszłości bimbru. Należy zwrócić szczególną uwagę na stabilność wszystkich elementów urządzenia w destylator jest zamontowany i ostrożnie uszczelnienie każdego z połączeń. Rezultatem będzie doskonały bimber z szybkowaru. Fotografia pozwala nam rozważyć wszystkie szczegóły i komponentów samochodowych.

Konstrukcja z kotła parowego

O konieczności korzystania z kotła parowego w systemie destylacji od dawna znane. Są one łatwo uzupełniony o dowolnej mantovarke lub Szybkowar. Funkcjonalność urządzenia nie ulega zmianie, nadal jest możliwe, aby gotować pierogi i szybko gotować mięso lub ryby. Tylko ciśnienie obliczeniowe kuchenka dodać kolejny szczegół, który sprawia, szybkowary bimbru.

Gdy bęben parowy może być każdy słoik z pokrywą, do pół litra. Pokrywa jest wykonane dwa otwory, w których dwa przewody wstawione są ciasno. Pierwsza związana jest z szybkowaru, drugi – z lodówką.

Distiller działa bardzo prosto. Pary alkoholu, które są utworzone podczas gotowania brzeczki skondensowanej pary do bębna. Następnie alkohol sprowadza ponownie i odparowuje ponownie, a frakcję ciężką i olej fuzel samym pozostają wewnątrz zbiornika.

Mówiąc o tym bimbru domowej, należy zauważyć, że możliwe jest, aby przygotować się nie tylko świetnym napar i uczynić doskonałą whisky lub brandy i rum, nawet na własną rękę. W tym samym czasie, można korzystać z różnych smakach, które obfitują w sprzedaży. Najważniejsze – prawo do nich zrezygnować, a nie przesadzić.

Jak dbać o gorzelnikowi

W celu zmiany szybkowar w bimbru, należy również nabyć środki do pielęgnacji i przechowywania wszystkich jego elementów. Na części nierdzewnych należy kupić specjalną pastę, a dla części metalowych, można użyć pasty do zębów lub Pelox Sarox.

Nie rób bez smaru silikonowego w przeliczeniu od Szybkowar rojenia konieczne jest smarowanie, aby jego części nie wyschnie. W przeciwnym razie te miejsca będzie powietrze i pozbawić wydajność urządzenia rozprężania. Wiele osób używa specjalnej maści, wykonane Flotant firma. Kupić je można w sklepach rybackich.

bimber bagażu

Po zakończeniu pracy maszyny, należy poczekać, aż destylator ostatecznie chłodzone, a następnie zdemontować system, począwszy od lodówki. Odłącz wszystkie przewody od cewki, dokładnie wypłukać i odstawić do boku. Mycie silikonowe przewody i rury, osuszyć. Mycie sobie szybkowarze i pary bęben, wysuszyć je całkowicie i starannie nałożyć smar do wszystkich niezbędnych informacji. Następnie trzeba zdjąć szybkowar wykonany z bimbru w ciemnym i suchym miejscu.