294 Shares 7804 views

Honda Bros 650: dane techniczne i opinie

Skład motocykl „Honda” jest dość zróżnicowany i szeroki. Przez lata wiele linii produkcyjnej motocykle stały się prawdziwie legendarna w swoich klasach. Uważa się, że wszystko, co sprawia, że Honda, natychmiast przejmuje armie wielu tysięcy fanów i wznosi się na szczyt szczytów. Ale nie zawsze tak jest. Weźmy, na przykład, wiersz „Bros”. W tej rodzinie motocykli z drogi do sławy nie była łatwa i drażliwy. Ale jeśli najpierw zostali przyjęci bez większego entuzjazmu, ale dziś wielu modeli tej linii jeszcze otrzymał uznanie zasługuje. Znamiennym przykładem tego – Honda Bros 650.


Historia powstania i promocji na rynku

Seria Bros została opublikowana w 1988 roku. Poprowadził rozwój projektanta Toshiakiego Kishi. Model Honda Bros jest drugim w całym składzie, „Honda”, złożony przez Pro-Arm technologii. Seria obejmuje dwie wersje – z silnikiem w „kostkach” 400 i 650.

Honda Bros 650 należy do grupy nagich, właśnie ten rower jest jednym z pierwszych przedstawicieli klasy. Jest to na pewno powiedzieć, że był na czele. Początkowo linia Bros została zaplanowana jedynie na rynku krajowym w Japonii. Dla Ameryki, ten model był produkowany pod nazwą Honda Hawk GT. By the way, 400 kostek modyfikacji za granicą nie jest dostarczany w ogóle, poszła na rynki Europy, Azji i Ameryce tylko przez szarych pośrednicy i na rynku wtórnym.

Po raz pierwszy Honda Bros 650 (lub raczej Hawk GT) w Stanach Zjednoczonych sprzedawany raczej ospale. Wpływa na wygląd niezwykłego czasu i pewnych cech konstrukcyjnych. Doprowadziło to do tego, że w 1993 roku sprzedaż w Japonii i reszta świata przestała całkowicie. Wkrótce model został wycofany.

cechy konstrukcyjne

Ten rower w jednym czasie wyglądała naprawdę dziwnie. Pierwszy przyciąga uwagę całkowity brak zwykłych owiewki. Ale wnętrzności żelaza na wyświetlaczu. Na każdej stronie częściowo pokrywa przekątnej aluminiową ramę, która wygładza wrażenie nagości i wrażliwości. Przednia Hondy Bros. 650 zainstalowany konwencjonalny widełek teleskopichka i tylne zawieszenie zawiera centralny amortyzator.

Tylne koło jest ustalana w sposób wspornikowy, a cała konstrukcja tylnego układu zawieszenia niezabudowana „wahacza”, który w naszych czasach jest, oczywiście, nie jest zaskoczeniem, ale w tamtych czasach to było bardzo niezwykłe. Takie zawieszenie motoproizvoditeli inni zaczęli ustawiony znacznie później niż „Honda”.

Początkowo Honda Bros 650 jest dostępny tylko w 4 kolorach:

  • czarny;
  • grafit;
  • ciemnoczerwony;
  • jasnoczerwony.

Później, nawet ten mały wybór został zawężony do jednego – jasnoczerwony. Oczywiście, kolor nie jest taki problem, może być łatwo zmienione na żądane. Po wszystkie powyższe oznacza, że Honda Bros 650 zdjęć, które wyglądają dziś zupełnie nowoczesny pod wieloma względami po prostu wyprzedzał swój czas, i dlatego spotkała się z chłodnym społeczności.

motor

Początkowo motocykl Honda Bros. 650 zainstalowany silnik dwóch cylindrów z układem chłodzenia cieczą. Odpowiedzialny za jedzenie gaźnika. Cylindry umieszczone są na każdym z trzech zaworów.

Przez cały czas produkcji jest dopiero dokonano zmian jednostkowych silnik. W rezultacie, przewody olejowe zaczął przechodzić przez silnik, a nie w obejściu, jak poprzednio.

Na rowerze zestaw 5-biegowa skrzynia biegów. obrót koła tylne są zgłaszane za pomocą napędu łańcuchowego.

Charakterystyczne cechy różnych wersjach

Nie pomyłka o absolutnej tożsamości Honda Hawk GT i Honda Bros 650. Specyfikacje obu wersjach są podobne, ale nadal istnieją pewne różnice:

  • Power „Jastrząb” był 58 litrów. s., a „japoński” musiał zadowolić się 55..
  • Większość modeli Hawk GT były produkowane na stalowych ram, zamiast aluminium, zarówno Bros.

Są też modyfikacje modelu Honda Bros 650. Są tylko dwa: MK1 i MK2. Między sobą, są one niemal identyczne i różnią się tylko w kołach. srebrne koła MK1 wyposażony w szprychy 6, tylne koło w MK2 ma złoty kolor i wszystkie trzy szprychy.

TTH

Jeśli zdecydujesz się na zakup motocykla Honda Bros 650, charakterystyczne dla wszystkich jego części i komponentów pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

długość mm 2085
szerokość 750
wysokość mm 1075
Własna, kg 181
Luz, mm 155
silnik 2-cylinder, w kształcie litery V, 650 cm3
l moc. a. 55
System startowy rozrusznik
układ chłodzenia płynny
napęd łańcuch
PPC 5 kroków
Przyspieszenie do 100 km / h, SEC 4.1
Prędkość maksymalna km / h 185
Zużycie paliwa, l 6-7
Ilość paliwa, L 12

„Honda” w sporcie

Wielu fanów cesarstwie Honda wiadomo, że na samym początku jego istnienia, ten gigant produkować silniki do rowerów. W celu pokazania opinii publicznej, co mają świetną jakość „Honda” Brałem udział we wszystkich możliwych ras.

Dziś producent stał się prawdziwą avtomotoimperiyu, i ta tradycja jest wciąż żywa. Wydaje się, że przez długi czas nie ma potrzeby, aby coś komuś udowodnić, ponieważ duża Honda nazwa mówi sama za siebie. Ale wszystkie nowe modele motocyklem zjechał z linii montażowej, należy przejść na torze docierania.

To nie jest wyjątkiem i Honda Bros 650. On nie brał udziału w oficjalnych rozgrywkach, ponieważ na wysokich obrotach – nie jego przeznaczeniem. Ale na torze odgrywają ważną rolę nie tylko prędkość i przyspieszenie. Fani często wybierają do prowadzenia tego modelu i na ulicy pokatushek, a dla półprofesjonalnych utworów. W dużej sportowej „rzut” droga jest zamknięta, poważny rower sportowy łatwo go wyprzedzić. Ale w klasie ma dynamikę i manipulację wysokiej wydajności. Sądząc po licznych opinii o tym model – średnio wiarygodnego, który może być wiernym towarzyszem i dostarczyć minimum kłopotów właścicielowi.

powołanie

Ten motocykl jest często wybór tych, którzy mają już doświadczenie w jeździe i „przerosły” 125 i 250 „kostki”. Honda Bros 650 jako pierwszy motocykl – wątpliwa przyjemność. Nadal podoba mu ostry, był bardzo szybko reaguje na polecenia szybko nabiera przyspieszenia. Z jednej strony, jest to niezaprzeczalne korzyści, z drugiej strony – nauka jazdy powinny być bardziej zrelaksowany, „koń”. To, oczywiście, ogólne zalecenie, a nie ścisłe tabu. Niektóre bardzo dobre obroty, aby ograniczyć ten rower nawet bez ogromnego doświadczenia za nimi.

Naga typowy wygląd sprawia, że model ten bardzo atrakcyjny dla mieszkańców dużych miast. I jego charakter, odpowiednio. Honda Bros. 650 ma dużą manewrowość, łatwo obejść rury. Z potężnych zawiesin on dobrze radzi sobie z nieprawidłowościami drogowych, to nie przeraża nawet kostki brukowej i drogą żwirową. Jest możliwe, aby wydostać się z miasta i – polnej drodze, pola, lasy będą całkowicie na jego ramieniu. Jeśli chodzi o wytrzymałość na długą podróż, nikt nie powinien mieć zbyt wygórowanych oczekiwań. On jest „zmęczony” i przegrzewa, przechodzą tysiąc kilometrów dziennie, to jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Ale żeby pomachać do sąsiedniego miasta lub najbliższego akwenu jest całkiem możliwe. W tym celu zrobić i duże, a ustanowione Honda Bros 650. Recenzje właściciele, przy okazji zwrócić uwagę na wygodne dopasowanie, w której mięśnie nie drętwienie i nie znudzi. I nie mniej wygodne i będzie druga liczba, ponieważ siedzenie pasażera jest przestronny i wygodny.

Szanse dla dostrajania i dostosowywania

Producent gdyby pobudza i inspiruje niektórych modeli właścicieli do zmian. W szczególności dotyczy to skromny, nawet skromnej palety. Pierwszym popularnym remake'u – jest malowany w żądanym kolorze.

Częściowa do „rzucać” lyubteli streetfighters. Od może dostać tylko próbka stylu! I tak nie jest obciążone nadmiaru metalu i tworzywa sztucznego, rower może być dodatkowo ułatwione przez usunięcie owiewki umieszczone pod zbiornikiem i siedzenia. Niestandardowe płaska kierownica i reflektorów owiewki bez bardzo dobrej harmonii z zewnętrzną Honda Bros 650. Tuning często obejmuje modernizację podświetlenia.

Na strojenia „rzut” można znaleźć rozgotowane rury wydechowe. Czasem pojawiają się pod kątem w górę i zapewnić wydajne tłumiki. Daje to wygląd motocykla agresywnych cech męskich.

Jak to często bywa z Street Fighter (a także gołym), Honda Bros 650 może być pozbawiony siedzeniu pasażera. Nie wszyscy wierzą, że to ma praktyczne zastosowanie, a na zewnątrz roweru jest ważny tylko na lepsze.

ceny

Jeśli rozważasz zakup motocykla tego modelu, dostroić się do faktu, że znalezienie nowej jednostki jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Mimo to, zaprzestał produkcji wiele lat temu. Jest też inny sposób – kupić bezpośrednio, czyli z aukcji japońskiej. A jeśli jest to najbardziej opłacalna finansowo, klirens dostawy pomorochit i celne będą musieli pracować. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wtórnym mieszkań. W wtórnym ceny średniej rynkowej motocykla Honda Bros 650 będzie 3000 USD. W tej jednostce, który został przywieziony z zagranicy, to będzie droższe niż ten, który już miał jeździć na rosyjskich drogach. Kładą nacisk na możliwości wstępnej jazdę próbną, aby osobiście ocenić wszystkie cechy tego roweru.