197 Shares 4077 views

Przegląd BMW X6 M

Dzisiaj natknąłem się na „Hot Stuff” z Bawarii – BMW X6 M. Najszybszy samochód dzisiaj w segmencie zwrotnicy. Czy tytuł „SUV” został ze względu na jednostkę objętości moc 4,4 litra i mocy pięćset pięćdziesiąt pięć koni mechanicznych. Prędkość maksymalna jest ograniczona przez elektronikę, to jest dwieście pięćdziesiąt kilometrów na godzinę. Pierwsze sto tego samochodu już będą wymieniać na 4,7 sekundy. Cena zapłacona za adrenaliny będzie 20,3 litra na sto kilometrów w mieście i 11,2 litra na jego funkcji. Samochód wyposażony jest w zbiornik paliwa o pojemności osiemdziesięciu pięciu litrów.


Premium BMW X6 M ma niezwykłe właściwości, ale czy on jest dobry w ruchu? Rzeczywiście, cała ta moc jak najwięcej utrzymuje się stale na powierzchni drogi, i nawet nie starają się mylić kierowcę. Bezpieczeństwo w ruchu pozwala systemowi układ Dynamic Performance Control, kto wie, ile w tym czasie trzeba dokręcić mężczyznę za kierownicą, a także sześć poduszek powietrznych w przypadku, gdy system nagle popełni błąd. Ten pojazd może zawierać wszystkie marzenia Dziecięce latania, tylko obejmował funkcję projekcji prędkościomierza na przedniej szybie, umieścić na kasku i tlen maski i przytłaczają ją martwą pętlę bokiem na następnym rondzie!

Projektanci z Bawarii nigdy nie było wiadomo, za wybitne kreatywności w tworzeniu wnętrza. BMW X6 M nie jest wyjątkiem. Salon tutaj tak jak w modelach low-end, tylko dane, a odległość między kierowcą a pasażerem stał się bardziej. materiałów wykończeniowych, luki pomiędzy komponentami wewnętrznymi i montaż jest zdecydowanie na topie. Trzy-ramienna kierownica wielofunkcyjna M z aktywnymi łopatkami Servotronic i wiosła zmiany biegów – godność pojazdu. Oczywiście, Mechaniczna regulacja i może być mowy, wszystko jest konfigurowalny za pomocą napędów elektrycznych. Człowiek z dowolnych wymiarach wystarczająco wygodne do siedzenia w samochodzie sedan.

Ale widocznie BMW X6 M nie należy mylić z innymi samochodami. Ten jedyny w swoim rodzaju coupe czterodrzwiowy ze zwiększonym prześwitem. Dość agresywny wygląd make odsunąć sąsiadów poniżej. Dvadtsatidyuymovye tarcze z workowate opon niskoprofilowych podkreślają „mięśni” i skrzyżowanych napompowane łuki.

Niemiecki studio Hamann jest znany ze swoich szalonych udoskonaleń konstrukcyjnych. Nie tak dawno temu, eksperci tej firmy wykazały społeczeństwu jego BMW X6 Hamann. Zmień powierzchowność przeszły pojazd został zmodyfikowany optyki i wloty powietrza, samochód otrzymał nowe skrzydło. Wnętrze całkowicie unikalny dla jej włókna węglowego i stan aluminiową i nowej skali urządzeń. Niematerialne udoskonalenia przeszły i napędowego.

Ogólnie rzecz biorąc, BMW X6 M zmieniła lekko „wilgotny”, tak wiele tunerów chętnie podejmują się tego modelu i wdrożyć go we wszystkich swoich twórczych pomysłów. Maszyna ta jest, oczywiście, nie jest tak doskonała, a z problemem cen, ale jak najszybciej znaleźć się za kierownicą BMW, zapomnieć o wszystkich wad. Ten samochód jest w stanie wymusić uśmiech prawie każdemu!