601 Shares 4034 views

„Moskvich-2141”: Tuning z ich rąk, zwłaszcza zalecenia i

Samochodów „Moskvich-2141”, który strojenie można wykonać we własnym zakresie, wykonane na MZMA. Podczas produkcji został wydany około 800 tysięcy egzemplarzy. Prezentowane są w dwóch wersjach: standardowej i zmodernizowane z silnikiem z „Renaulta”. Druga modyfikacja przychylnie wielkość, kształt i układ jezdny. Rozważyć możliwość poprawy samochodu, który zatrzymał wyjście szeregowe, ale często może być postrzegane na drogach.


elementy oświetleniowe

Tuning „Moskvich-2141” często zaczynają się od zewnętrznych modyfikacji. Wielki estetyczne i praktyczne rola w tym jest wymiana optyki. Wynika to z faktu, że rodzina nie jest bardzo dobre światła oświetlają drogę i mają dość prymitywną formę.

Istnieje kilka opcji, aby poprawić optykę uważane za samochody. Podstawowe rozwiązanie byłoby zastąpić elementy prostokątne o okrągły odpowiedników. W tym celu można użyć niedrogich, światła z Łada 2106. Zamontować je za dwa kawałki z każdej strony, będzie to musiał zrobić bez instalacji fabrycznej kracie ponieważ jest ona przeznaczona do oświetlania prostokątnego kształtu. Alternatywnie, można użyć siatki metalowy szkielet, zabezpieczając ją mocno w przedniej części urządzenia. Wskazane jest, aby zamontować repeater zamienia jako trójkątnym niszy w skrzydełka muszą parzyć.

Dla tych, którzy wybierają taką opcję, nie jest w porządku, aby ustawić wskaźnik przewraca okrągłych latarnie lub poniżej, przy użyciu diody typu SMD 5050. Ten pas światło ma 3 razy więcej energii niż najbliższych konkurentów. Przy wyborze oświetlenia, należy rozważyć, chroniąc je przed wilgocią. W razie potrzeby można zastosować dwie pary fabryki pasów lub dodatkowych wskaźników, które są zamontowane na bokach skrzydeł.

Że zmiany w kabinie?

Model 2141 strojenie elementem, który jest lepiej zacząć z torpedą. Istnieje kilka możliwości zastąpienia "nine", "Opel Vectra", "Volvo", "Mazda". Najlepiej pasuje podobnego obiektu z „Audi A4”. Przed zastąpiony przez torpedę, trzeba wziąć pod uwagę wiele niuansów. Po zainstalowaniu nowego elementu przód kabiny będą bardziej przesuwa się do przodu i opuścił się na podłogę. Pewne niedogodności mogą tworzyć taki projekt wysoki kierowców z długimi nogami, szczególnie na długich trasach.

Ogólnie rzecz biorąc, niniejszy przykład wykonania nie jest konieczne drastyczne zmiany strukturalne, wewnątrz i na zewnątrz samochodu. Torpedo „Audi” to wielofunkcyjne urządzenie z organami kontroli i systemu doprowadzającego powietrze (ciepłej lub zimnej) i upraszcza jego instalację.

Tuning zderzak "Moskvich-2141"

Najczęściej zmiany elementu przedniego. Wynika to z faktu, że tylny zderzak był dziwaczny kształt do testu jeszcze, ale okazało się, że wykazuje doskonałe właściwości aerodynamiczne, pewnie konfrontuje przepływ powietrza.

Niekoniecznie rzucać model w pełnym wymiarze czasu, po prostu nie doceniają jej. Można tego dokonać za pomocą odpowiedniego rozmiaru z przodu „przepony.” Następny zderzak odmalowane pod kolor samochodu jest wyposażony w PTF lub świetlówek. To znacznie poprawia reformacji na zewnątrz samochodu.

Ponadto zderzak mogą być łączone, pozostawiając w górnej części domu, a dolny założyć nową wersję, jak VAZ-2114. Można to zrobić samemu za pomocą dostępnych narzędzi. Pierwotnie część należy wyciąć wzdłuż najlepszych bułgarskich granic tablic rejestracyjnych, aw dawcy kompletnej linii cięcia dobiera się w zależności od zamierzonego wysokości gotowego produktu.

zalecenia

Poprzez strojenia zderzaku 2141, nie powinny być wykorzystywane do podłączenia widocznych części nitowane pistolet. Optymalnie – ocynkowana konstrukcja kaptur i lutownica. Po podgrzaniu, ostre krawędzie siatki są połączone w tworzywo sztuczne, a po ochłodzeniu niej mocno przymocowany. Aby nadać pożądane wygięcie użyć budynku suszarką.

Po połączeniu elementów, jakie należy utrzymać Stawy PuTTy specjalnej mieszanki polimerów. Następnie trzeba piasku produkt przy użyciu frakcji papier ścierny 800-100. Przed zastosowaniem farby, traktować powierzchnię podkładu akrylowego i po barwienia – lakier ochronny. Gdy farba jest całkowicie sucha, polerowanie odbywa się zderzak.

Poprzez dalsze strojenia MZMA-2141, używać markowych zestawów gotowych, które można kupić w specjalnych sklepach. Zestaw zawiera zwykle następujące elementy:

  • Podszewka łuki.
  • zestawy ciała.
  • Zderzaki.
  • Progów.

Części te zamontowane są w specjalny szczeliwa.

wzmocnienie silnika

Najbardziej skutecznym sposobem na poprawę wydajności agregatu i zmniejszyć hałas jest całkowita wymiana silnika. Jako dawcy mogą być wykorzystywane przez ustawienie „audi-80”. Silnik ten przyczyni się do znacznej poprawy dynamiki i mocy badanym samochodzie. W tym kierunku strojenie własnymi rękami w 2141 wymaga zdobycia wszystkich potrzebnych materiałów. Najlepszy ze wszystkich, jeśli jest to cały silnik, kupiony w demontażu. Następnie zdemontować regularne silnik „Moskvich”, bez rozbijania go na mniejsze części.

Wyjął stary silnik, skrzynia biegów, pół-grzejnik. Następnie starannie wyczyszczone przestrzeń pod maską. Ta operacja musi być wykonana starannie, tak aby nie uszkodzić przewodów. Skrzynka przesunięcie całkowicie zdemontowany i jego części jest zdiagnozowana. Następny przystoi zgromadzone natywną skrzynię biegów oraz nowy silnik. Jeśli wszystkie elementy nadające konstrukcja jest ustalona, wówczas trzeba zrobić nową ramę pomocniczą dla PPC.

Kolejnym etapem ulepszeń silnika

Dalsze dostrajanie 2141, części, które można znaleźć na demontaż lub „ręce” odbywa się w następujący sposób. Musisz upewnić się, że wewnętrzne zatrzaski przeguby znajdują się bezpośrednio przed piastą, a jednostka napędowa – w nachyleniu wzdłużnym. Nie wszystko uda za pierwszym razem. Ten etap modernizację jest bardzo ważne, określa działanie silnika i obecności szumu z otoczenia.

Po zainstalowaniu nowego silnika muszą „spodni” elektrowni z „audi” spawać rurę pośrednią MZMA. Katalizator samochodu krajowego nie jest wymagana, a średnia rezonator i tłumik jest całkiem możliwe, aby pozostawić bez zmian, a także stabilizator personel. Wraz z bloku „Moskvich” będzie trzeba wymienić sceny. W celu poprawienia ostateczny wynik lepszy rękaw wyrzeźbić o większej długości, zainstalować ją na swoim miejscu uchwytu oraz uchwyt zamontowany na górze.

Na koniec

Tuning 2141 do przechowywania własnych całkiem realne. Oczywiście, konieczne jest, aby spędzić trochę, ale jeśli zostanie to zrobione prawidłowo wynik będzie warta praca. Po pierwsze, trzeba zaopatrzyć się w wszystkich potrzebnych narzędzi i części zamiennych. Dalej – wyposażenie dla firm.